Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

TE ASTEPT LA LOCATIA MEA(deva)!CURATA,IGIENICA,22 ani 48kg, POZE REALE 100%!..100 fin sau 150 h (fac si deplasari) nu raspund la nr privat sau sms.NU FAC ANAL!!! 0755640385

 

Dupa poze cred ca au mai fost spuse multe pareri, cam nefavorabile. Azi am sunat totusi in lipsa de altceva. Am stabilit o vizita in 20 min. Ajung la adresa , undeva in dorobanti. Cand a deschis usa s-a trezit cocosul instantaneu. Inbracata cu o camasuta de noapte roz si pantofi cu toc, i-mi venea sa sar pe ea atunci.E genul slim, dar nu exagerat. M-a invitat la un pahar de suc si o tigara, dupa care efectiv m-a luat de mana sa mergem in dormitor.

A inceput un ON bun , un minus ca nu prea e atenta in jur dar daca o indrumi asculta. Dupa vreo 5 min de supt si lins a pus caciulita de nici nu mi-am dat seama, si dai la rame cu ea deasupra. Am schimbat-o sa o iau pe la spate, ca are un fund de nota 10. Aici in maxim 5 minute n-am mai rezistat si am fost facut praf.

 

Locatie - 9, garsoniera curata dar cam greu de ajuns.

 

GFE - 9 , t-e asculta si vorbeste si ea fara sa para plictisita.

 

ON - 8 , mai mult daca era mai atenta si la zonele adiacente.

 

NP - 9 , face tot ce vrei si cum vrei daca-i spui. Geme frumos. La un moment dat cred ca a avut orgasm ca trepida din toate incheieturile.

 

Plata - 100 fin. 150 ora, 200 lei ora daca vrei finalizare fara prezervativ.

post-136380-0-11151000-1451235627_thumb.jpg

post-136380-0-48179300-1451235666_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Din punctul meu de vedere O NESERIOASA

O sun pe la 15. Azi si stabilim pe la 6.00 întâlnirea ....la 17.50 o sun nu Răspunde si îmi trimite un sms ca e ocupată si sa revin in 30 de min. După cele 30 de min o sun si nimic .....mai las sa treacă 10 (ca poate fata nu a terminat si tot nimic........

Fraților va pierdeți timpul cu ea !!!!! Eu cel puțin de asta am avut parte. P.S. I-am si spus ca nu sunt din oraș .........

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...