Sari la conținut

Carla,Anca,Camy ( Anca ,Delia si Cristina) 0742883832, 0756383612


Postări Recomandate

Buna !Am revizitat acest salon in urma cu doua saptamani .Locatia este neschimbata,nu are rost sa insist,insa,s-au schimbat fetele,ramanand doar Anca din cele vechi,in total erau 3,eu am intrat cu una de 20 ani care se numea Daria.Este o fata slaba,poate prea slaba,sani mici,funul de asemenea,cat un polonic,incape in palma.In schimb este foarte draguta la fata si se comporta foarte bine,prietenoasa,vorbareata,studiaza cica psihologia,Masajul este senzual,permite atingeri peste tot si saruturi si pe gura.Finalizarea manuala pe sanii si un pic pe fata ei,nu a comentat nimic,a sters ea tot cu servetel umed.Am platit 50 ron pentru o jumatate de ora.NOTE; LOCATIA 6 FATA ;7 PRESTATIA :8.Va doresc sanatate si bafta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Stimabili,

 

Din dorinta de a mai diversifica meniul, saptamana trecuta, am facut o vizita acestui stabiliment.

 

Locatia - nota 7

- apartament mobiliat/utilat "clasic" de 3 camere intr-un bloc vis-a-vis de Kaufland Marasti

- nu am observat sa nu fie curat, dar nici aspecte care sa ma impresioneze placut

- baie utilata cu dus masculin ieftin - aici, o mica picanterie: din spusele domnisoarelor, evitati sa va incuiati pe dinauntru, pentru ca riscati sa ramaneti blocati acolo

 

Zanele (a se interpreta ca o metafora, apelativul folosit) - 3 la numar:

- Anca - poza 1 - bruneta, spre 30 ani, cam ridata / uscata la fata, subtirica, cu forme ok-ish pentru cine prefera fetele mai skinny

- Daria - pozele 2-3 - blonda,pe la 20 ani, fara sani (a-tatata), fund mic de copila, pe la 1.65 inaltime, ceva dinti strambi - n-as zice neaparat ca e urata, dar mie mi s-a parut ciudata rau la fatza

- Carla - pozele 4-6 - mno, aici e surpriza recenziei: am recunscut-o, ca fiind, de fapt, domnisoara discutata aici: http://nimfomane.com/forum/topic/8342-sonia-colega-raysei-0732634801/?hl=sonia Nu am reusit sa schimb decat 2 vorbe cu ea, pentru ca avea deja o programare, dar s-a jurat ca e primul salon in care lucreaza  :girly

 

Serviciile ofertate: diverse forme de stoarcere a juniorului, variind de pe la 60 roni o finalizare, pana pe la 120-150, succesiv / double cu doua domnisoare. Doar servicii de masaj. No sex allowed. Eu am ales prima varianta: 60 RON cu Daria.

Recomand cui are timpul si dispozitia necesare, sa incerce sa intre cu Carla, si sa vada ce se poate negocia.

 

Prestatia - nota 5-6

- 10 min masaj de "relaxare" cu ~20 min frecat voinicul in diverse ipostaze, pana cand acesta s-a enervat si s-a hotarat sa o stropeasca pe printesa

- absolut nimic deosebit la nici una dintre cele doua tehnici

- in timpul ostilitatilor, mi s-a atras atentia ca nu am voie sa o ating (citez) "in zona intima", asa ca m-am abtinut

 

Overall: ieftin, dar nesatisfacator. De verificat, daca mai trec pe acolo, ce se poate face cu fosta Sonia / actuala Carla.

 

Imagini cu dansele:

post-19264-0-67934900-1365362463_thumb.jpg

post-19264-0-06935300-1365362515_thumb.jpgpost-19264-0-89345100-1365362525_thumb.jpg

post-19264-0-23474800-1365362541_thumb.jpgpost-19264-0-15209100-1365362550_thumb.jpgpost-19264-0-73759800-1365362563_thumb.jpg

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Salutare tuturor curvarilor.

Acum sa vin si eu cu o recenzie vazand ca in ultima vreme nu a mai fost sau nu a mai postat nimeni  despre acest salon.

Plimbandu-ma prin Cluj cu una alta,am zis sa sun si eu la acest salone sa vad ce si cum.Sun,la celalalt capat o domnita draguta imi enumera preturile si serviciile,specificand ca sunt 3 domnisoare disponibile.

50 lei-30min/1domnisoara

70 lei-1 ora/1 domnisoara/aici cred ca erau 2 finalizari

90 lei-30min/1domnisoara

         -30min/1domnisoara

110 lei- cu ambele domnisoara deodata

Ma tot gandesc eu si decid sa le fac o vizita,desigur cu programare(fetele sunt foarte ocupate,organizate cu timpul,clientii,etc.).

Spunandu-mi ca acum au clienti(mi-au spus sa revin peste cam 30 min cu alt telefon cand sunt in zona Kaufland sau cum s-o scrie), mai ma plimb putin prin zona.Revin dupa 30 min cu alt telefon,dupa care imi spun ca sunt libere si afland locatia exacta,ajung in 2-3 min in pragul lor.

Intrand,sunt asteptat de 3 domnisoare,una mai frumoasa ca cealalta.Tind sa cred dupa poze si ce am vazut la fata locului ca doua din ele fiind Anca si Daria,ceea de a treia fiind nou spunand ea,lucrand doar de 3 saptamani si cu numele de Cami.

Sunt invitat in camera ostilitatiilor,unde imi sunt repetate din nou serviciile si preturile la care eu devind extrem de nervos(fara a arata cat de putin la fata,incercand sa raman cat mai calm),cand aud ca nu este acceptat atingeri in zona intima. :@

Chiar si asa de nervos mi-am spus acum daca tot sunt aici si excitata sa raman pentru banii astia desi ma asteptam la o laba rapida si valea. 

Desi Anca si Daria aratau bine,am ales-o pe Cami(o fatuca satena,cu un chip destul de placut cred eu,undeva la 1,60 si 50kg) la varianta de 50 lei/30min.A dorit sa ma serveasca cu putina apa dar nu doream deoarece bausem ceva inaite.

Primesc prosop si slapi pentru dus, la care imi spune sa am grija si sa nu inchid usa cu cheia.La dus,un gel de dus plin frumos mirositor,si ceva sapun lichid la fel.Dusul decurge ok,apa calda,toate cele la care in 2 min revin inapoi in camera.

Revenit in camera am decis sa ii platesc serviciile pentru a nu exista ceva proleme.

Da drumul la muzica pentru o atmosfera mai placuta si ma roaga sa ma intind pe burta pentru a incepe masajul.Si incepe masajul de relaxare destul de ok,cu atentie la umeri,spate si bulane.Dupa vreo cateva minute incepe sa se frece cu tot corpul ei superb de spatele meu de credeam ca il sufoca pe ala micu care tot crestea.

II spun sa ma intorc ca ala micu-mare nu mai are rabdare.Si incepe din nou sa ma frece pe piept,abdomen, ba cu manutele ei fine, ba cu sanii, dupa care trece la junior si il tot freca senzual si dur in acelasi timp cu corpul ei,in timp ce eu ii mai prindeam cum puteam fundul, sanii si desigur ma strangeam putin de sfarcuri,avand o piele minunata de fina.Si incepe sa il apese tot mai tare pe ala micu-mare de nu mai era mult si finalizam,asa ca i-am spus sa se opreasca putin sa ma mai bucur si eu putin de corpul ei.

In timp ce mai prindeam de ea ce puteam,ea incepea sa treaca la un handjob mai mult decat ok,eu spunandu-i ca daca nu am acces la pasarica macar sa ma bucur de privelistea ei,ceea ce s-a conformat si a luat pozitie 69.

In timp ce ea continua sa il distreze pe junior eu tot o mangaiam pe fundicul ei finut si cu privire la aceea pasarica minunata dar inaccesibila nu mai era mult si juniorul dadea semne ca nu mai rezista.

Asa ca in ultimul minut am decis sa ii i-au fundicul la palmuit in timp ce finalizam pe sanii si abdomenul ei(probabil si prin camera). Juniorul dandu-si toata sforza din el, i-a Cami servetele si il sterge pe junior destul de bine, dupa care se sterge si ea.Dus din nou,imbracat si plecat am fost.

 

Deci,cine doreste un masaj bine facut de o domnisoara frumoasa si nu sex atunci va recomand.

Acum sa vin cu notele asa pentru ca se cer si ele:

 

Locatie-9,5(destul de accesibila zona,apartament curat,baie ok)

Aspectul-8,5(chip placut,piele destul de fina,sani ceva mai micuti)

Atitudine-9,5(destul de deschisa si amabila,incearca sa se faca placuta si reuseste)

Masajul relaxare,erotic-9(mai mult decat ok)

Igiena-10(nu am nimic de comentat)

Pret destul de ok in raport cu serviciile prestate,pacat ca nu sunt accesibile atingerile in zona intima.

 

Per final eu am fost multumit ceea ce ma duce la a o recomanda pe Cami,dar acum depinde de fiecare ce si cum,gusturile nu se discuta.

Data viitoare sper sa le incer si pe celelalte doua.

 

Toate cele bune.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

“Laba trista in batista”

 

Recent intors de pe campul de lupta cu soldatelul ‘ucis in batalie’, dar cazemata adversarei ramasa intacta.

Intaratat de anumite pasaje din recenziile colegilor care le-au vizitat am hotarat sa incerc si eu un masaj la acest salon. Am sunat de mai multe ori pe numarul din titlu dar intra de fiecare data mesageria vocala asa ca am revenit pe alt numar: 0756383612. Aici am avut mai mult noroc, mi-a raspuns o fatuca si m-a programat peste o ora, ramanand sa sun cand ajung la Kaufland-ul din Marasti. Ajuns acolo am resunat, dar de data asta a raspuns o alta fata, mi-a spus ca DOAR ea e disponibila si doar pentru varianata de juma de ceas. Am acceptat, ce pana mea sa fac daca tot batusem drumul pana acolo, primit indicatii (pe colt Banca Transilvania, gang, la stanga si sus la apartament). Sunat la interfon, mi-a deschis, urcat pe jos ca nu retinusem etajul si decat sa gresesc cu liftul mai bine pe jos. Gasit usor, sunat si mi se deschide usa dar in usa nimenu. Fata statea ascunsa dupa usa J Ea era Cami, m-a asteptat in sutien, chilotei si pantofi cu toc. Fata, tare draguta, o brunetica de cca 160-165, maxim 50 kile, trup zvelt, bine lucrat, sani mici, marimea 1-1,5 :P , pielea fina si carnea tare pe ea. Eu unul as tot mangaia astfel de trup ;)

M-a condus in camera, a intins o lenjerie noua pe pat, a pus o muzica placuta, a stins lumina ramanand doar ghirlanda rosie de pe perete aprinsa, o atmosfera placuta. Venisem pregatit, facusem dus acasa, m-a rugat sa ma dezbrac si ma ma intind pe pat, sa o astept acolo. In schimb ea s-a dus la baie sa se igienizeze. Mi-a cerut cadoul: 50 lei cu conditia sa imi execute un masaj erotic cu finalizare manuala.

Actiunea a inceput prin “mazgalirea” mainilor cu ceva lubrefiant sau ulei de masaj, n-am apucat sa vad ce scrie pe flacon. Cami s-a fixat intre picioarele mele si l-a luat direct pe soldatel la gresat si mangaiat. Prestatia ei a fost una placuta dar un pic grabita, dar nu neaparat din cauza ei… si eu am fost un pic vinovat, i-am spus din start ca nu am prea mult timp de pierdut si ca renunt la masajul de relaxare, sa inceapa direct cu cel erotic. A folosit rand pe rand ambele maine in a-l dezmierda pe soldatel, cand stanga, cand dreapta sau chiar ambele. Are atentie, dar limitata si la testicule, le maseaza usor si le tine in palma sugerand ejacularea. Toata actiunea a durat maxim 20 minute, am reusit sa o mangai si eu, pe sani, pe fese, pe piept, pe burta si picioare. Iti spune de la bun inceput ca nu e voie la pasarica sau la gurita. Am avut parte de 2 reprize de laba, iar intre ele a incercat si un body massage, s-a frecat placut de soldatel cu burtica, sanii si chiar un pic intre picioare. Nu am chinuit-o mult, i-am oferit sansa sa ma termine destul de repede, ramand intelesi ca data viitoare (daca va mai fi o asemenea tentatie din partea mea) sa o lungim… prestatia, bineinteles. Ejaculat furibund pe burta, pana spre piept, a tinut-o in mana a iesit si ultima picatura, a luat cateva servetele apoi si a facut curatenie generala. De data asta am trecut pe la baie pentru o scurta igienizare si reimprospatare. Eram cam transpirat si incordat in urma frecarii…

 

Note: locatia: 7 – un apartament (cu 2 camere cred) bine ingrijit, curat dar se vede ca nu e o investitie serioasa in dotari. Baia, cu vana cu dus, curata, primit slapi si prosop curat.

Fata: 8 – o tanara draguta, se vede si se simte tineretea in trupul ei. Draguta si comunicativa, deschisa la discutii si dornica sa te satisfaca… un pic grabita, dar asta din cauza programului incarcat.

Prestatia: 7,5 – n-a fost nimic spectaculos, n-are tehnici speciale, se straduieste sa isi faca treaba, sa te termine cat mai placut.

Raport calitate-pret unul bun tinad cont ca 50 franci nu e o suma prea mare in ziua de azi. Poate o varianta de 70 lei pentru o ora ar fi mai indicata, ar fi timp mai mult pentru masajul in sine si atingeri din partea clientului.

 

Concluzia generala: o recomand (pe Cami) pentru tineretea si constitutia ei, nu pare a fi insa o experta in masaj. Fata de ce am traiti la Oradea, e distanta mare…

 

Spor la intepat, toate bune!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Nu stiu daca Daria este exact ceea din poze dar din cele 3 pe care le-am intalnit,blonda seamana foarte bine cu ceea din poze.Acum nu stiu daca este ea doar spun si eu ce am vazut.

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

In traseul meu spre baie m-am intersecat cu o blonda maruntica, dar nu pare cea din poza. In poza nu i se vede fata, ca as fi recunoscut-o imediat daca era cazul, plus ca pe hol (unde am vazut-o) avea parul prin la spate (in codita) si asta ma deruteaza. Tocmai iesise din camera ei unde presta cu alt client. De altfel (cred ca am uitat sa precizez in recenzia mea) si Cami si-a prins parul la spate in timpul actiunii... O fi vreo metoda de-a lor... ca macar daca ar face sex oral, le-ar incurca, as mai zice... :D

 

@Songoku, la trup seamana cu Cami, dar probabil poza e facuta cand fata era roscata, acum e bruneta.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

cu un pic de cautare in piata ai fi gasit ca: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5281994

 

0756383612 si 0742883832

@mods: cred ca se pot adauga numerele astea 2 in titlul topic-ului

 

exista si o adresa de mail: [email protected] dar ma indoiesc ca cineva chiar ti-ar raspunde daca ai scrie acolo

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutari confrati futaciosi ,avand o fereastra de timp mort am decis sa pun mana pe telefon si sa sun la primul numar care imi apare in agenda ,aleator si am dat de numarul fetelor din imaginile de mai sus in ordine de sus in jos  Anca (pe Anca nu am vazuto dar intuitiv din spusele lui Ina intuesc ca e Anca)in a doua poza Domnisoara blonda (cu masca si fara masca)e Ionela si la urma (in ordinea pozelor la urma,dar la prestatie foarte convingatoare, cum se va vedea din recenzia mea )Ina .Tin sa precizez de la inceput (cum dealfel se sesizeaza din recenzile pe care le postez ) sunt foarte corect in recenzii si scriu doar adevarul gol-golut ,ca este de rau pentru domnisoara in cauza, ca este de bine , nu ma intereseaza ,deoarece acest forum este dedicat confratilor futaciosi pentru informarea exacta pentru a nu arunca banii pe niste domnisoare care presteaza cu o grimasa si atitudine parca din moment in moment vomita pe tine .Purced si sun la numarul de telefon de mai sus si imi raspune Domnisoara Ionela (care mia confirmat ca ea a raspuns la telefon prima oara)cu o voce de Moldoveanca de la Chisinau foarte credibila si clara (ceea ce e foarte important, altele doar se pisicesc la telefon si cand iti transmit tarifele si prestatile nu intelegi nimic)spunand-mi tarifele 70 jumate de ora fara atingeri si sarutari in zonele intime si 100ron - 1ora cu atingeri si sarutari in zona intima dar doar din partea ...voastra ! si cu programare inainte cu 30 de minute alfel nu se poate .Bun...ma programez si ma deplasez la Kaufland in marasti pentru a mi se comunica locatia.Sun, mi se comunica locatia pe langa banca Transilvania (nu scriu locatia exacta ,cu toate ca am vazut intr-un post mai sus ca sa scris locatia exacata ,eu nu usunt de acord sa se scrie locatia cu lux de amanunte)ajung la usa, mi se deschide usa din spatele usi ,raman in prag si nu stiu ce sa fac ,deoarece nu vad pe nimeni ...hahah ...bag capu si vad fetele in spatele usi .....si le zic "Mai fetelor de de va ascundeti" iesiti domne in usa sa vada lumea ca sunteti acasa si primiti clientul .In stabiliment se gaseau 2 Domnisoare Ionela si Ina ....Ionela blonda repeta tarifele si accentueaza foarte tare ca nu e voie sa se introduca degetele la pasarica cu limbuta doar fara brutalitati la pasarica .Am ales pe Ina cu  100 ron ora si am intrat in camera din fata   ,am fost invitat la dus daca doresc ,dar nu era cazul ,facusem dus inainte sa vin la masaj dupa care am platit si mam intins pe burta pentru masaj.Mi sa facut un masaj asa pentru a lua contact intre noi, nu am insistat pe masaj deoarece mam intors pe spate pentru a ma rasfata cu un san de al Inei fiind nerabdator pentru a o gusta .Ina a inceput masajul normal cu sani peste cocoselul meu dupa care a trecut cu mana si cu ulei sa frece cocoselul ....care statea triunfator si maret asteptand dezmierdarile Inei .Am ceur voie frumos daca se poate sa dau o limba la pasarica ..nu am fost obraznic am fost finut cu botul la pasarica ,fara mirosuri ...un mare plus la umectare si atitudine ....traieste ce face ...e veche in bransa si are secretele ei dar umectarea este ok si trairea buna ..simti ca e pe aceeai unda cu tine ....dupa care am intor-so intr-un 69 si am finalizat .Ce sa zic, pe mine fundul ma da gata este un fund voluptos si Ina este voluptoasa ,mie imi plac Domnisoarele voluptoase depinde de Gusturi ...Note :Atitudine 9 Prestatie 8 Corp 8 Fata 8 Igiena 9 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

In primul rand doresc sa rog un moderator sa schimbe numarul din titlul topicului ( asta in caz ca nu deranjeaza pe clientii noi de la salon sa sune la acel numar si sa raspunda o voce de barbat zicand " Igen " ).

 

Am sunat la unul dintre cele doua numere postate de colegul nostru toma9in , mi-a raspuns din prima Anca ( asta afland ulterior ) si mi-am facut programare cam in aproximativ 30 min.

Mi s-a prezentat oferta si mi s-a specificat ca in stabiliment sunt doar 2 fete momentan ( Anca si Ionela ).

Am ajuns la BT si am sunat pt indicatii si am fost condus pana la scara blocului si acolo mi s-a spus nr de la intefon la care sa sun.

 

Am urcat sus la etaj , am fost poftit inauntru , mi s-a oferit o pereche de papuci de casa barbatesti si un prosop alb proaspat scos din dulap.

 

Am refuzat sa fac dus fiindca facusem cu aprox 30 min inainte de intalnire sis tau relativ aproape  , deci nu ma pot exprima in legatura cu baia.

 

Am facut cunostinta cu ambele fete si am aleso pe Anca ( fiindca era bruneta iar Ionela era Blonda , dar altfel dragutica dupa parerea mea si mai tanara ).

 

Am fost intrebat de la inceput daca daca doresc atingeri mai apasate sau nu si daca prefer sa incepem cu un masaj de relaxare sau erotic.

 

 

M-am dezbracat si m-am intins pe pat ( care pe langa altele care le-am vazut eu zic ca este destul de mare si confortabil ).

 

 

Actiunea s-a desfasurat cu un masaj erotic ok din partea lui Anca ( mangaieri sarutari pe corp glume la inceput ) si cu un cunnilingus din partea mea.Finalizarea s-a produs pe sanii dansei.Dupa care am mai stat intinsi si au mai fost cateva mangaieri si cateva povesti ( vrute si nevrute ).

 

Acum urmeaza notele :

 

1. Locatia : 7 ( apartament normal , nu stiu exact cate camere are pt. ca nu am fost curios si nici nu am vizitat baia )

 

2. Fata :  8: Anca are cam 1.70 m inaltime , slabuta in jur la 55-60 kg , sanii micuti si sfarcurile mari ( combinatia mea preferata ) , varsta nu am intrebat dar eu zic ca undeva in jur la 30 de ani , fundul micut , pasarica curata fara mirosuri suspecte ( nici un gram de emotie cand i-am oferit cunnilingus ).

 

3 GFE : as zice destul de ridicat ( 8-9 ) fata este comunicativa , glumeata , lipicioasa si sincer nu m-am simtit contra cronometru ( nu am vazut-o sa se uite la ceas si am stat door to door cam 1:10 h-1:20 h )

 

4. Prestatia : 9 , masajul erotic sincer  , mie mi-a placut.fata si-a dat silinta a cooperat foarte bine , a ascultat sugestiile  , mi-a placut mai mult cu ea deasupra si sarutarile ei pe gatul si sfarcurile mele ( boala mea )

 

Permite mangaieri dar nu penetrari cu degetul si finalizarea se paote face pe corp in afara de fata si de zona intima.

 

Overall as da nota 8 din partea mea .

 

Am uitat sa specific un lucru , Ina presteaza inte orele 10 dimineata si 16 dupa-masa.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

In primul rand doresc sa rog un moderator sa schimbe numarul din titlul topicului ( asta in caz ca nu deranjeaza pe clientii noi de la salon sa sune la acel numar si sa raspunda o voce de barbat zicand " Igen " ).

 

E clar, numarul de telefon din titlu nu mai corespunde, fetele au alte 2 numere de contact:

 

0756383612 si 0742883832

 

Aici e dovada: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5281994

Ca sa nu inducem in eroare, ar trebui schimbat in titlu!

 

Si inca cateva poze:

 

http://images7.piata-az.ro/resized/568349/760_567_fit.jpg

http://images7.piata-az.ro/resized/568350/760_567_fit.jpg

http://images3.piata-az.ro/resized/568348/760_567_fit.jpg

http://images3.piata-az.ro/resized/556648/760_567_fit.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Dupa ce am mai vizitat acest salon de 2 ori si prestand tot cu Anca ( care tot asa bine a prestat :* ) am hotarat sa mai schimb putin meniul.

 

In salon se aflau doar Anca si Ionela asa ca de data aceasta am ales sa prestez cu Ionela.

 

Despre fata ce pot sa zic , este micuta de inaltime ( nu ma pricep eu la masuratori dar as zice undeva in jur de 1.6 m ) , in jur de 50 kg ( +/- cateva ) , sanii medii si frumosi cu sfarcurile destul de mari , in rest la corp o puteti vedea in poze.

 

Dupa ce am intrat in camera si ne-am facut comozi am inceput cu putin masaj de relazare la care pot spune ca se pricepe.

 

Cand am inceput masajul erotic , aici am avut o surpriza ( placuta ).Stie ce face , pupaceli pe gat urechi corp , muscaturi asa mici ( nu lasa urme ) , imbratisari si surpriza , ii place sa fie mai dominata dar si sa fie dominatoare.

 

Am incercat diferite pozitii si i-am facut si eu oral ( pusilica este curata fara mirosuri , deci gram de emotie , umectare buna , labiile nici mari dar nici mici , numa perfect de supt asa putin cu buzele )

 

Dupa inca cateva schimbari de pozitii si inca putin cunnilingus finalizarea s-a produs cu ea deasupra mea in timp ce eu o mangaiam la pasarica ( fara penetrari cu degetele ).A stors tot dupa care a curatat soldatelul am mai stat asa putin la taclale si m-a ajutat sa ma imbrac si dus am fost.

 

 

Acum urmeaza notele :

 

locatia tot ca si data trecuta ( nu am verificat inca baia )

 

fata nota 8 din partea mea ( moldoveanca pura , dar te poti intelege cu ea fara probleme )

 

GFE as zice tot pe la 8-9 ( stie sa te faca sa te simti bine )

 

Prestatia o cataloghez undeva pe la nota 8-9 ( masaj de relaxare bun ,masaj erotic bun , ambianta buna , nu m-am simtit grabit sau fara restrictii prea mari ).

 

Ce pot sa va spun este ca acest salon merita vizitat.

 

Mai trebuie acum sa o incerc pe Inna si dupaia sa ma gandesc cu cine as dori un show erotic sau un masaj dublu-simultan.

 

Bafta fetelor in continuare si si voua colegilor la dameze

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Ei uite ca daca am avut timp liber am decis sa-mi fac si eu unc adou de Mos Nicolae.

 

Am sunat si mi-am facut o programare cu Inna.

 

Dupa ce am ajuns la locatie , am fost poftit in camera si am fost servit cu un pahar de suc , asa ca si cadou de mos :*

 

Am inceput iarasi direct cu masaj erotic ( foarte bine executat ) povesti, glumite ( stie fata sa sustina o conversatie ) si timpul a tacut si a trecut si am ales sa mai raman o ora ca sa continuam activitatea ( si nu am regretat ).Mangaieri , saruturi pe corp ,2 ture bune de cunnilingus din partea mea si o finalizare granduoasa asezati unul langa celalalt in timp ce eu o mangaiam.

 

La sfarsit am mai stat putin la taclale impreuna cu Inna si cu Anca si dus am fost.

 

Acum urmeaza notele:

 

Locatie : tot aceasi ( am aflat ca sunt cateva geluri de dus diferite )

 

Fata : 8 ( corpul se vede din poze , sanii medii cu sfarcuri normale , pasarica curata , epilata corect fara mirosuri , labiile nici mari nici mici , o adevarata placere la cunnilingus )

 

GFE : 9-10 ( fata stie sa te faca sa te simti bine ,glumeata jucausa ,tot ce trebuie )

 

Prestatia :9 ( intradevar m-am simtit excelent , nu m-am simtit deloc grabit )

 

Per total as zice nota 9.

 

Acum trebuie sa ma decid la urmatoarea activitate ,ori unshow erotic ori un masaj dublu simultan )

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutari confrati futaciosi ,despre fetele in cauza trebue sa mai tastez  ceva ca merita si sunt in verva .Eu sunt fan masaj erotic si unde ma simt bine continui sa "insist" binenteles pana ce ma plictisesc,dar acum nu e cazul si am purces la apartamentul de langa Banca Transilvania ,vis-a-vis de Kauflandul din Marasti ,unde binenteles mam programat inainte cu minim 15 min .Cand am ajuns la fete nu era decat Ina deoarece Anca presta cu un client si Ionela sa retras o perioada din exercitiu functiuni,asa ca am intrat la un succesiv cu Ina si Anca cu suma de 100 ron (oferta de sarbatori) binenteles Anca urma-nd sa vina in partea a doua .Ina foarte draguta ,amabila ,stie sa relaxeze clientul si incepe cu mangaieri lascive si cu saruturi pe spate pe picoare pe maini ....masaj bun (de obicei eu sar peste masaj)si ma intorc sa trec la fapte.Ina este ca si o prietena draguta care o rasucesti si o sucesti dupa bunul plac si fiecare dorinta iti este indeplinita cu o usuritate si relaxare binefacatoare.Saruturi pe piept pe gat si din partea ei si din partea mea si dupa care urma-nd sexul oral facut Inei jucandu-ma cu clitorisul dupa bunul plac si simti-nd cum traieste din plin si s e umezeste tot mai tare pana se termina incet si frumos ,dupa care am trecut sa ma finalizeze si pe mine cu un frecus pe cinste .Pleaca Ina vine Anca ,si vine cu un pahar de suc (de obicei eu nu beau nimic pe la stabilimente si alcool nu consum deloc de circa 15 ani)gest frumos orcum si trecem la mangaieri ,Anca te saruta pe piept foarte frumos si adevarul e ca si mie imi place foarte mult si ma excita ,are un corp frumos este foarte draguta in gesturi ,relaxata ,zambeste tot timpul atitudine foare buna ,schimba pozitiile ,are experienta si intr-un final am finalizat intr-un 69 .Concluzie-daca iti place masajul erotic si doresti sa te simti bine merita,oferta de pret e buna si nu te grabesc fetele deloc . .Note generale-Atitudine 9 -Ambele Domnisoare Fata -8 Masaj erotic -8 Corp-Anca 8-Ina 8-la Ina cu o mica specificatie ,ca mie perosnal imi plac domnisoarele mai voluptoase (nu foarte  voluptoase) Ambianta 8 Locatie 8 .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:napoca
  • Oras:napoca

buna seara ,citind postarile de mai sus si aflind ca ina presteaza din nou la acest salon am sunat pt o programare cu ina.

dar fetele au spus ca ina nu mai presteaza la salon,pacat pt ca cei care o cunosc pe ina stiu ca este o fata care te face sa pleci de la ia foarte satisfacut.chiar se pricepe la masaj.

asadar sun la nr  0756383612  si raspunde  o fata care se prezinta daria si imi spune preturile si servicile; 

 o jumat de ora 6o roni  sau 70 si se permit sarutari si ming  pe tot corpul.

o ora 100 roni tot asa cu sarut  si ming pe tot corpul dsoarei cite finalizari poti intro ora.

deci aleg sa intru cu daria o jumate de ora la 70 roni ,ce ma facut sa intru cu ia ,fata are cam 170    slabuta sani  mici destul de draguta la fata,dar imi spune ca are orgasm foarte puternic.

fata permite fk si recunoaste ca este perversa rau ,incepem direct cu masajul erotic o intreb cum sa o ajut sa aiba orgasmul ala puternic de care a zis imi ia mina si-mi arata cum so mingai la veverita ,se umezeste foarte tare geme te saruta peste tot si la un moment dat in timpul actiuni se trage fata cu fundul pe margina patului o intreb de ce si zice ca o cearta fetele am inteles de ce cind sa terminat ,fratilor ca in filmele porno a tisnit din ia pur si simplu un jet de sperma,nu am mai vazut asa ceva ,si am cam fost la multe pizde in viata mea .

am finalizat si eu pe sini ei .a fost un masaj bun dar altfel.

merita incercata macar o data.

note;sa straduit fata sa ma simt bine 9  gfa

igena 9

halatul 70 roni.

se pare ca ia a venit inapoi in locul lui ina.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

buna seara ,citind postarile de mai sus si aflind ca ina presteaza din nou la acest salon am sunat pt o programare cu ina.

dar fetele au spus ca ina nu mai presteaza la salon,pacat pt ca cei care o cunosc pe ina stiu ca este o fata care te face sa pleci de la ia foarte satisfacut.chiar se pricepe la masaj.

asadar sun la nr  0756383612  si raspunde  o fata care se prezinta daria si imi spune preturile si servicile; 

 o jumat de ora 6o roni  sau 70 si se permit sarutari si ming  pe tot corpul.

o ora 100 roni tot asa cu sarut  si ming pe tot corpul dsoarei cite finalizari poti intro ora.

deci aleg sa intru cu daria o jumate de ora la 70 roni ,ce ma facut sa intru cu ia ,fata are cam 170    slabuta sani  mici destul de draguta la fata,dar imi spune ca are orgasm foarte puternic.

fata permite fk si recunoaste ca este perversa rau ,incepem direct cu masajul erotic o intreb cum sa o ajut sa aiba orgasmul ala puternic de care a zis imi ia mina si-mi arata cum so mingai la veverita ,se umezeste foarte tare geme te saruta peste tot si la un moment dat in timpul actiuni se trage fata cu fundul pe margina patului o intreb de ce si zice ca o cearta fetele am inteles de ce cind sa terminat ,fratilor ca in filmele porno a tisnit din ia pur si simplu un jet de sperma,nu am mai vazut asa ceva ,si am cam fost la multe pizde in viata mea .

am finalizat si eu pe sini ei .a fost un masaj bun dar altfel.

merita incercata macar o data.

note;sa straduit fata sa ma simt bine 9  gfa

igena 9

halatul 70 roni.

se pare ca ia a venit inapoi in locul lui ina.

 

Recenzia ta chiar mă incită, wow, :D, deci ea se numește Daria ? Foarte bine, trebuie să trec pe la ea în vizită. Cam cum arată blondă brunetă și cam câți ani are ? (scuze sunt cam foarte curios, ca un băiețel la despachetarea cadourilor)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...