Sari la conținut

Carla,Anca,Camy ( Anca ,Delia si Cristina) 0742883832, 0756383612


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit in cautarea Danei, cu care mai avusesem un meci pe la inceputul lui iunie si am aflat ca nu mai lucreaza. M-a asteptat Ionela, care are un stil diferit cu o finalizare la fel de buna. Sa povestim, deci. Dupa papucii de la intrare, schimbul uzual de amabilitati, primit prosop si directia baie unde trebuie atentie la podeaua cu gresie lunecoasa, am revenit in camera sa o descopar mai bine pe cea care urma sa ma intretina in urmatoarea ora. Ionela e o tipa nu foarte inalta, subtire, sini medii, putin lasati, cu aureole bune de supt, blonda, undeva spre 25 de ani cred, foarte pasionata de ceea ce inseamna masaj erotic, dar mihnita de ceva in ziua in care am aterizat in cuib. Si dupa discutii nu parea ceva de suprafata. Era destul de tirziu, 9 si ceva seara. M-am intins si dupa o asteptare de 5 minute, Ionela a revenit in camera si a inceput meniul. M-a avertizat de la inceput ca ea face masajul asa cum stie, nu ca altele. Ca are mina grea. La cit eram de obosit, mina ei era chiar usoara, dar altora li s-ar fi parut grea, probabil. Sigur e ca a inceput un masaj cum scrie la carte. De la inceput a spus ca n-am mai fost pe la ea, altfel as sti pretentiile ei (de ex ca la inceput trebuie sa tin barbia peste miinile pe care nu le voi intinde decit cind imi va da ea voie). M-am supus si bine am facut, a executat un masaj din crestet pina in talpi, explicind mereu ce face si de ce face, de credeam la un moment dat ca urmeaza sa dea o dizertatie. Dar a fost mai mult decit bine, mai ales masajul muschilor fesieri si cel al talpilor. De cind m-a masat ea mi-a revenit circulatia la normal, imi simt talpile arzind si nu-i o gluma. Dar nu pentru asta venisem si Ionela a trecut incet la partea placuta - mingieri pe spate, opturi, saruturi furate pe tot corpul meu, eu raminind intins pe burta, putind sa o ating fugar cu bratele. M-am intors dupa o vreme natural si cu dorinta enorma sa o string in brate, sa-i simt rasuflarea si apropierea buzelor, sinii pe pieptul meu si rotunjimile coapselor si feselor. Mi-a creat o poveste de dragoste in care noi de-abia ne indragostisem si ne descopeream trupurile flaminde. Am terminat intre noi, stringind-o la piept, prea repede pentru scenariul ei, prea bine pentru al meu. Asa ca Ionela a insistat sa mai continuam. In pauza insa, am descoperit misterul comunicarii cumva mai speciale cu Ionela, ea nefiind ardeleanca. Nu o sa spun de unde e si cum o cheama de fapt (ai scapat si asta, fara sa vrei, la un moment dat), dar atit de mult mi-as fi dorit atunci sa pot sa-i alung tristetea evidenta. Cu atit mai mult am savurat clipele petrecute alaturi de ea, care a vrut sa-mi creeze in continuare o poveste de iubire, cu insertii de sex salbatic inchipuit pentru al doilea episod. Am avut parte din nou de mingiieri tandre, m-am desfatat cu mirosul pielii ei si gustul sinilor cersind iubire, iar soldatelul a avut parte de un masaj triplu - cu corpul, cu mana si cu pusilica, fara penetrare. La sfirsit mi-a atras atentia ca asa se poarta cu toti clientii, incercind sa rupa vraja, dar era prea tirziu, deja bifasem o noua experienta gen "once in a lifetime" de care i-mi voi aduce aminte. La cadoul de 100 de lei (ora numarul fiind 80 - preturi noi, deh, inflatia) am vrut sa ii mai las ceva si nu a vrut, a spus ca am platit deja. Asta m-a lasat perplex, nu ma asteptam. Atit in camera cit si la plecare mi-a aranjat hainele, m-a facut sa ma simt rasfatat. multumesc, Ionela, oriunde ai fi.

Pentru colegii care merg intr-un astfel de loc - masajul erotic nu are nimic de a face cu sexul hard. La masaj mergi nu pentru o laba trista, ci pentru un soi de poveste de iubire de juma de ora - o ora. Daca dai peste una care se arunca direct pe handjob, atunci ea a gresit adresa - am patit la bucale asa ceva. E chestie de stare, de traire. De aceea poate recenziile sunt de la 1 la 10 pe scara notelor. depinde ce vrei. Parerea mea e ca daca iti inchipui ca mergi la masaj ca sa penetrezi maseuza pe bune, atunci mai bine te duci direct la una penetrabila, n-are rost. La masaj mergi numa daca vrei o relaxare tandra si niste iluzii frumoase. Altfel nu-mi explic cum eu am putut termina fara ca fetele astea pe care le-am recenzat sa puna mana, iar alti colegi au avut parte de o miscare de piston cu turatie ridicata.

Notele - loc - 10- discret locuri de parcare; inauntru - 8 (baia lunecoasa); Ionela - corp - 8 - un pic skinny pentru gusturile mele; GF - 9 - tare as vrea sa stiu ce era in spatele tristetii ascunse; masaj - 10 - simply the best; actiune - 10 (ani de liceu, fluturi in stomac). Daca mai revin? orice drum incolo are o oprire programata la voi, care oti mai fi pe-acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost de 2 ori la locatie, Rebeca si Anca.

Rebeca e o fata de vreo 19 ani, mai.. bruneta, e oarecum oarecum draguta, dar are vreo 10 kilograme in plus peste decent. Se descurca cu masajul obisnuit, in rest se rezuma la jucat cu dansul, incearca ea tot felu de chestii, e ok O DATA.

 

Loc: 6, apartament comunist

Fatza: 7

Corp: 5

Atitudine: 6

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 7

 

Anca e mai obisnuita cu profesia, clar. Are o varsta incerta intre 30 si 40 de ani, corp ok, nu prea am studiat. Imi place ca nu vorbeste prea mult si chiar se pricepe la masaj, ambele variante. Isi plimba corpul pe tine destul de placut la partile finale.

 

Fatza: 6

Corp: 7

Atitudine: 8

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 8

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

 

Buna,am fost la salonul fetelor.Au o fata nou.Arata foarte bine.Vorbeste foarte frumos si te face sa razi.Se vede ca este foarte bine educata dupa modul in care vorbeste are niste maini minunate,am vorbit cu ea despre orice da niste sfaturi foarte buna..MULTUMESC...Bravo fete pt achizitie.Apropo are niste sani minunati..

 

Fata.9

Corp 8

Atitudine 10

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 7,5

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna,am fost la salonul fetelor.Au o fata nou.Arata foarte bine.Vorbeste foarte frumos si te face sa razi.Se vede ca este foarte bine educata dupa modul in care vorbeste are niste maini minunate,am vorbit cu ea despre orice da niste sfaturi foarte buna..MULTUMESC...Bravo fete pt achizitie.Apropo are niste sani minunati..

 

Fata.9

Corp 8

Atitudine 10

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 7,5

Cum o cheama pe fata noua? Cum arata?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

 

Arata destul de bine,are picioare frumase,sani mari.E incepatoare.Dar pe mine m-a multumit.Acum fiecare dupa gusturile lui.O cheama Gabriela are in jur de 18-20 ani.Dupa cum spuneam pentru o incepatoare e destul de buna.

 

Anca la fel,face o finalizare cu gatul extraordinara,de asemenea imi place ca amndua fete te fac sa te simti bine si sa razi.Anca felicitari pentru masaj si noua tehnica.Am puncat-o si pe Anca.Mergeti cu increde

 

Fata-7

Corp-8

Atitundine 9

Masaj relaxare 8

Masaj erotic  10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
  • Buna,fata nua se numeste Gabriela.Are niste icioare frumoase,sani mari.Mie unul mi-a placut.M-am simtit bine cu ea,este foarte deschisa si amuzanta.La masaj erotic este la inceput dar pentru o incepatoare face destul de bine masajul erotic.Dar timpul cu ea trece repede.

Anca face finalizari cu gatul,m-am simtit foarte bine si cu ea.Asa ca va incurajez sa mergeti la salonul fetelor.Curatenie este tot timul,fetele miros bine si arata bine.Amandoua impreuna fac un masaj extrardinar.Mergeti cu incredere.

 

Anca

      Fata-7

      Corp-8

      Atitudine-9

     Masaj Relaxare-9

     Masaj Erotic -9

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Postarea e un real folos pentru Ionela, mai ales ca nu mai exista poze pe Piata Online, dar domnisoara Anca e la stabiliment?

 

Buna, a mai fost cineva la fete, au o domnisoara noua?

Da,au o fata noua.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am trecut pe acolo, era Gabriela. E zambareata, corp acceptabil, deloc fantastic.

 

Fata-7

Corp-6

Atitudine 8

Masaj relaxare 7 - cam in graba la inceput, rezonabil dupa

Masaj erotic 7

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

 Vineri m-am gandit la un masaj ,am sunat si m-am programat. Am sunat ,mi-a raspuns o voce placuta si fara fite. Am intrebat-o unde este locatia, Fata, destul de punctuala, am ajuns,am fost invitat inauntru.Am ales-o pe domnisoara Bianca ,frumusica ,subtirica si blonda . Despre aspectul fizic pot sa va spun ca are aprox 1,65-1,70 inaltime ,60 kg,blonda,simpatica la fata,sani medii,fund bombat  (aprecierile la inaltime si greutate sunt aproximative), Vis-a-vis de prestatie sa stiti ca am ramas impresionat in mod pozitiv.

Timp nu pot sa spun exact cit a durat pentru ca nu m-am uitat la ceas .

 

Note:

Fizic- 9

Atitudine - 10 (prietenoasa , finuta, exact cum imi place mie 

GFE - 9

Igiena - 10

 

Merita sa apelati cu incredere la serviciile domnisoarei. Eu voi incerca sa mai dau de ea. 

 

O seara placuta !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna seara colegi de forum

 

Fiind in zona am sunat pe la pranz si am intrebat daca este posibil o programare. Raspunsul a fost afirmativ si m-am prezentat in 15 min.

Am intrat in cameră m-am dezbrăcat trecut la duș. Dupa aproximativ 5 minute m-am intors in camera si a inceput masajul.

Trecut in dormitor pat mare,trecut la masaj foarte bine executat chiar am avut nevoie conducând 6 ore mașina. Am întrebat dacă se poate mângâiere săruturi pe corp a fost de acord. Se vede ca are experienta si cunoaste meserie,a inceput cu un masaj de relaxare cu mangaieri pe tot corpul.

Masajul continua cu sanii, pe picioare, pe spate, pe fese,de abia asteptam sa imi spuna sa ma intorc cu fata in sus.

A continuat masajul in acelasi fel, cu multa atentie si profesionalism,multumit de sedinta, sigur ca o sa mai revin la ea.

Dusat , fumat, decartat  100 Ron 

 

Câteva note ptr experiența. 

 

Aspect:9

Masaj de relaxare: 10

Masaj erotic:10

 

Atitudine:10

 

Un sfarsit de saptamana placut va doresc!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna! Am fost in caest salon, acum cateva zile. Erau 3 fete. Anca (cea mai veche angajata), Bianca, Alina. Bianca si Alina au fost ocupate cu un masaj dublu, asa ca n-am avut de ales, am intrat cu Anca, dar nu regret. O fata peste 30 de ani, dar foarte amabila. Am intrat in camera, dupa care a urmat masajul de relaxare, foarte placut. Se vede ca are experienta. Nici masajul erotic nu a fost mai prejos. Sarutari pe corp, atingeri tandre, etc. La final m-a intrebat cu vreau sa finalizez. Mi s-a oferit 3 variante. Finalizare cu gatul, finalizare cu fesele si footjob. Am ales prima varianta. O experienta interesanta. Senzatia seamana cu un sex oral. Fiind foarte plin n-am rezistat mult si am ejaculat pe gatulsi sanii domnisoarei. La final, am cerut sa mi le prezinte si pe Bianca si Alina. A fost de acord Bianca arata foarte bine. Am platit 50 de lei pt 30 de minute. Raport calitate pret excelent.

 

Note: Locatie: 8

         Domnisoara Anca: 8, sani micisi frumosi, piele foarte fina

         Igiena: 10

         Atitudine: 10*

         Masaj: 9

         Masaj erotic: 9

 

  Data viitoare voi incerca probabil si pe Bianca! (daca a fost cineva la ea, astept un review)

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...