Sari la conținut

Carla,Anca,Camy ( Anca ,Delia si Cristina) 0742883832, 0756383612


Postări Recomandate

Salut,

 

Am facut o vizita fetelor săptămâna trecută si a fost foarte bine , masaj cu Ina si Andra consecutiv . Acum am o mică dilema , fetele nu mai lucrează la acesta locatie ,excepție făcând Anca care spune ca nu știe unde sunt fetele sau dacă mai lucrează pe undeva . Dacă aveți informații referitoare la noul loc de munca va rog sa impartasiti. Merci!

  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut,

 

Am facut o vizita fetelor săptămâna trecută si a fost foarte bine , masaj cu Ina si Andra consecutiv . Acum am o mică dilema , fetele nu mai lucrează la acesta locatie ,excepție făcând Anca care spune ca nu știe unde sunt fetele sau dacă mai lucrează pe undeva . Dacă aveți informații referitoare la noul loc de munca va rog sa impartasiti. Merci!

Salut @Alexander.max Nu prea imi place ca pretentii la informatii noi ai dar sa scrii o recenzie pentru ca sa ne informezi tu pe noi ,nu te intereseaza. "Am facut si eu o vizita....." nu e o recenzie. Te rog sa revii cu detalii (pentru binele tau, ca sa eviti sanctionarea)

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salut tuturor. Tin sa adaug ca si eu am facut o vizita la acest salon si ma gandeam ca poate o sa ajut pe cineva cu anumite detalii.ok sa incep cu ce sa incep nimici eu n i stiu in fine nr il am din piata hei bine am sunat , mia oferit detalii 60 in bikini, 80 nud masaj de relaxare fara contact. mi-am facut programare si am fost acolo.pfft am fost la masaj nud. am intrat itrun apartament , 2 camere, .am fost trimis la dus dupa care am fost invitat in camera.am stat o ora la masaj in care mam simtit foarte bine ,ii dau o nota de 9 .am fost multumit si cand mai am ocazia o sa mai fac o vizita.in rest in ceea ce primveste locatia e una curata. discreta.si o recomand pentru cei care doresc un masaj fara contact. nr 0756383612.am lasat nr ei pentru cei interesati. o cheama anca.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut am fost azi la fetele mai sus mentionate. Pentru mine a fost un esec. Dar sa o iau de la inceput.

Am sunat, mi-am facut programare, am vorbit, am ajuns.

Adresa in Marasti str Fabricii colt u Bucuresti.

Prezentele feminine: 2 la numar o tipa blonda care nu e deloc frumoasa, pare suparata, plictisita, sictirita, inalta in jur de 160 si cam 45-50 kg in orice caz f slaba are in jur de 18-20 de ani (nu ma prea pricep la varsta); a doua prezenta bruneta, 160 aprox 55 kg in jur de 25-30 ani, par lung, zambitoare.

Locatia un apartament normal dintr-un bloc normal, fara amenajari deosebite, destul de curat. Loc de desfasurare ostilitati: canapea tip recamier intr-una din camere.

Pret: 60 bikini, 80 nud, 120 dublu.

Am ales un masaj dublu pt pretul asta na...

masajul de relaxare a fost un frecus dar nu este neplacut dar nici f incitant.

Finallizarea a fost prin masaj dupa 30-35 min.

GFE 6 fetele nu sunt prea comunicative,

Pentru cei care au un buget recomand.

Eu sincer nu ma mai duc nu mi-a placut in mod deosebit.

  • Like 2
Link spre comentariu

Conform regulilor site-ului trebuie sa postez si eu o recenzie...Nu sunt foarte activ pe piata sexului platit, insa din curioziate am incercat si eu... Greu mi-a fost sa decid unde e de mers, deoarece casatorit fiind, ma temeam sa nu dau prin te miri ce intamplare peste ceva cunoscuti... Astfel am ajuns sa sun si eu la fetele de mai sus. Se intampla cu vreo luna in urma. Presta doar Anca. Am sunat, mi s-a raspuns politicos si am stabilit ora intalnirii. Mi s-a dat inclusiv adresa. Tariful era parca 70 lei cu bikini, 100 nud, etc... nu le mai retin restul, cert este ca s-a insistat asupra faptului ca nu este permis atingerea sexului domnisoarei... . Eu dorindu-mi sa experimentez, avand si un buget limitat , plus ca nu era voie sa atingi locurile sensibile ... am optat pentru un masaj cu bikini.

Apartamentul mi s-a parut curat, m-a primit Anca foarte zambitoare, am platit si m-a invitat in camera ostilitatilor. Mi-a executat un masaj de relaxare in care parea oarecum ca-si da silinta, apoi a trecut la masajul erotic. A incercat si masaj cu sanii, insa din pacate ii are destul de mici si nu prea a reusit mare lucru.Mai mult ma apasat cu greutatea ei decat sa ma maseze... :) Altfel fata mi se pare bune intentionata. In total am stat 1 ora, doua finalizari handjob...

Atmosfera suficient de placuta.

Cred ca mai repet experienta, mai ales ca au scazut putin tarifele... se pare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

AM fost la Anca la fata din marasti, precizez ca asta e a doua oara si cred ca vor mai fii si alte ocazii

no ca un simplu om si eu avand dorinta sa experiment ceva nou si ma refer la masaj ca mai mult nu se ofera î

macar atat la banii astia , ok pot sa spun ca e frumoasa bruneta ,simpatica dar si o maseuza pe cinste ,de fiecare data

cand am fost la ea pe mine ma multumit ,masaj foarte placut ,m-am simtit foarte bine ,e super bruneta, vo recomand.

am vazut ca are si colege si ele dragute dar eu cu Anca am preferat ,mi se parea mai interesanta .Cand am intrebato cati

ani are,mi-a zis ca are 25. preturile sunt aceptabile.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Am fost si eu la Andra,o d-ra cu cu corp exceptional.Acum este la Zeita Afrodita,intr-o locatie noua.O vizitez saptamanal,acolo au si bonusuri zilnice .

 

Daca tot faci atatea vizite, o recenzie stii sa faci?!

 

Zicea bine ce zicea cautatorul, aici la Cluj se face mult chat in loc de recenzii...

 

 

ps. esti de 10 luni pe forum dom'le sergiu_4you, atat e tot ce poti?!?!

Ai un -1 pentru postare. Sincer m-am saturat sa vad cum unii doar profita de recenzii dar nu-s in stare sa scrie si ei una de care sa profite si ceilalti.

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Am fost si eu la Andra,o d-ra cu cu corp exceptional.Acum este la Zeita Afrodita,intr-o locatie noua.O vizitez saptamanal,acolo au si bonusuri zilnice .

Astept recenzia regulamentara! Evident , numai in cazul daca vrei sa scapi nesanctionat.(ai 24 de ore la dispozitie)

 

A revenit cu recenzia solicitata. Dupa observatia confratelui Mocu (ca a postat in loc gresit) a fost mutat aici: http://nimfomane.com...se/page__st__60

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am si eu o recenzie daca va intereseaza una IN PREMIERA ABSOLUTA DACA DORITI GENTLEMENILOR. DECI uite cum sta treaba . Pe Andra o stiu de demult de pe vremea cand era la un salon in Marasti langa Kaufland .Anca si Ina erau colege. Nu stiu ce sa intamplat cu cele 3 fete din care mie mi-a facut enorm Anca si Ina . Am aflat ca nici Ina mai lucreaza la respectivul salon , nu stiu de ce .Mentionez ca Anca a mai ramas inca pe pozitie insa nu stiu apropo pana cand .Am facut ieri o vizita si am facut cunostinta cu Ina 2 .(Delia) o fata exceptionala din punctul meu de vedere, Am decis sa intru la dublu .m-am simti extraordinar. le recomand

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator gigoloalex
Reputație: 0

Buna fetelor, va stimez enorm si totusi apreciz munca voastra. cu aceasta ocazie o salut in special pe Anca ca cu ea ma inteleg mai bine dar si pe Delia draguta de ea. Nu stiu exact daca va suparati sau nu dar vreau sa public cate cuvinte cu drag pentru voi ca am vazut ca e site dedicat pentru asa ceva . Ma impresionat la voi ca puneti suflet si ca nu sunteti ca celelelte fete de la alte salone in sensul ca am fost odata la un salon si in 10 min mo scos afara,,,, era varza tipa la cap. cu siguranta ne vom mai intalni viitorul apropiat ca la ce masaj faceti sigur aveti clasa. bravo din partea mea 10. PENTRU barbati va recomand . sunt 2 gagicute bune bune. si de treaba ca ale depun efort nu ca altele ca scapa de tine in 10 min ce ma dispera alea. ma va las ca multe cuvinte nu trebe chiar deloc. cel mai bine va convingeti daca mergeti s ale cunoasteti personal atat pot zice si eu nu-i ase?

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Clar ca buna ziua ca e vorba de o reclama.

Dom'le gigolo te-ai inscris vineri pe forum si asta ai gasit tu cel mai bine sa faci?! Sa lauzi din greu cele 2 fete?! Daca chiar erai un client precum spui faceai si tu o recenzie regulametara, concreta, de bun gust si la subiect. Din ce ai scris mai sus de fapt nu scrii NIMIC.

De-o vreme cam lipsesc recenzii despre fete, probabil stau prost cu clientii si te-ai gandit sa resuscitezi afacerea? :thinking RUSINICA!!!

 

Scuzati pentru off-topic. :bow

 

 

ps. daca cumva se va dovedi ca nu e reclama, ca esti cinstit o sa-mi cer scuze. dar nu cred ca e cazul. :no2

Link spre comentariu
Vizitator gigoloalex
Reputație: 0

ma dorinele baiatule tu alta treaba nu ai decat sa comentezi la toata lumea, nu ma gadeam ca intru si eu odata si am asa succes sa ma bage lumea in seama. si daca am intrat vineri si am scris azi care e problema . imi zici tu mie cand sa scriu. mai bine dute la o gagica nu sta pe calculator si pe sub masa iti faci laba. ce maseuza iti place ANDRA BAROSANA

 

adios

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Buna fetelor, va stimez enorm si totusi apreciz munca voastra. cu aceasta ocazie o salut in special pe Anca ca cu ea ma inteleg mai bine dar si pe Delia draguta de ea. Nu stiu exact daca va suparati sau nu dar vreau sa public cate cuvinte cu drag pentru voi ca am vazut ca e site dedicat pentru asa ceva . Ma impresionat la voi ca puneti suflet si ca nu sunteti ca celelelte fete de la alte salone in sensul ca am fost odata la un salon si in 10 min mo scos afara,,,, era varza tipa la cap. cu siguranta ne vom mai intalni viitorul apropiat ca la ce masaj faceti sigur aveti clasa. bravo din partea mea 10. PENTRU barbati va recomand . sunt 2 gagicute bune bune. si de treaba ca ale depun efort nu ca altele ca scapa de tine in 10 min ce ma dispera alea. ma va las ca multe cuvinte nu trebe chiar deloc. cel mai bine va convingeti daca mergeti s ale cunoasteti personal atat pot zice si eu nu-i ase?

 

bun venit pe forum alex

Asteptam recenzia regulamentara.

Pana maine. Mersi anticipat.

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator rusubogdan
Reputație: 0

AM AVUT SI EU PLACEREA SA AJUNG LA FETELE DE PE FABRICI

INTRADEVAR SUNT DOUA FETE DRAGUTE .AM INTRAT LA SUCCESIV

LA 100 RON , CAMERE CURATE DISCRETIE .AM VAZUT IN PIATA CA AU SI

CEVA OFERTE .DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE FETELE AU FOST OK

AM VAZUT SI COMENTARI DE LA ALTI CARE POATE NU AU AVUT NICI

PLACEREA SA VADA FETELE DE PE FABRICI .EU O SA MAI INCER CA MI-A PLACUT.

 

bullshit= ban

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...
:clap2 Bravo mai baieti...sau mai bine zis, bravo fetelor. Chiar ati ajuns sa stati groaznic cu clientela incat sa tot incercati cu postari aiurea. Va faceti conturi, scrieti imediat (la 28 minute dupa inscrierea pe forum!!!), va auto-laudati, schimbati caracterele... degeaba. Se vede de la posta ca e reclama mascata. Mai bine v-ati pune pe treaba la modul serios si sa nu va mai ocupati cu prostii. Sau eventual angajati-va un PR manager.
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar

@mario ce ti se pare penibil? daca nu esti de acord ce se intanpla pe forumul asta poti sa ne parasesti...iti garantezi c nimeni nu o sa se planga de lipsa ta...

 

imi cer scuze pt offtopic ! :offtopic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...