Sari la conținut

Carla,Anca,Camy ( Anca ,Delia si Cristina) 0742883832, 0756383612


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Am fost in caest salon, acum cateva zile. Erau 3 fete. Anca (cea mai veche angajata), Bianca, Alina. Bianca si Alina au fost ocupate cu un masaj dublu, asa ca n-am avut de ales, am intrat cu Anca, dar nu regret. O fata peste 30 de ani, dar foarte amabila. Am intrat in camera, dupa care a urmat masajul de relaxare, foarte placut. Se vede ca are experienta. Nici masajul erotic nu a fost mai prejos. Sarutari pe corp, atingeri tandre, etc. La final m-a intrebat cu vreau sa finalizez. Mi s-a oferit 3 variante. Finalizare cu gatul, finalizare cu fesele si footjob. Am ales prima varianta. O experienta interesanta. Senzatia seamana cu un sex oral. Fiind foarte plin n-am rezistat mult si am ejaculat pe gatulsi sanii domnisoarei. La final, am cerut sa mi le prezinte si pe Bianca si Alina. A fost de acord Bianca arata foarte bine. Am platit 50 de lei pt 30 de minute. Raport calitate pret excelent.

 

Note: Locatie: 8

         Domnisoara Anca: 8, sani micisi frumosi, piele foarte fina

         Igiena: 10

         Atitudine: 10*

         Masaj: 9

         Masaj erotic: 9

 

  Data viitoare voi incerca probabil si pe Bianca! (daca a fost cineva la ea, astept un F

Mersi de post... Toate fetele ofera footjob sau doar Anca ?

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Ma uit la anunt si rad ca prostu'. =))

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Masaj-de-relaxare/7b0f6c767b61675f.html

 

Masaj de relaxare!

 

Am creat special pentru tine un loc incantator, curat si discret ,te asteaptam intr-o atmosfera senzuala si plina de erotism, sa iti inchei ziua intr-un mod relaxant.POZE 100% REALE.

 

 

 

post-37055-0-72476700-1472762800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ma uit la anunt si rad ca prostu'. =))

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Masaj-de-relaxare/7b0f6c767b61675f.html

 

Masaj de relaxare!

 

Am creat special pentru tine un loc incantator, curat si discret ,te asteaptam intr-o atmosfera senzuala si plina de erotism, sa iti inchei ziua intr-un mod relaxant.POZE 100% REALE.

 

Pai si de ce mai Pokerasule, de ce razi ca ... prostu' (tu ai spus-o, nu eu)?

Pai mai Pokerasule, cand fatucile alea iti freaca "bastonu'", asta desigur dupa ce l-or adus in halu' de uleiere necesar, noah, la frecusul ala tu nu te "relaxezi"?

Pai mai Pokerasule, tu vrednic flacau, trebuie sa vin io sa-ti explic ce inseamna masaj de relaxare?

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Pai si de ce mai Pokerasule, de ce razi ca ... prostu' (tu ai spus-o, nu eu)?

Pai mai Pokerasule, cand fatucile alea iti freaca "bastonu'", asta desigur dupa ce l-or adus in halu' de uleiere necesar, noah, la frecusul ala tu nu te "relaxezi"?

Pai mai Pokerasule, tu vrednic flacau, trebuie sa vin io sa-ti explic ce inseamna masaj de relaxare?

 

 

Crezi ca "relaxare" se asorteaza cu "baston"? Nu stiu ce sa zic...  Ești milițian ? =))

 

Editare:

 

Mocu se plimba pe strada Bucuresti si epuizat, se sprijina de un pom.

Un trecator se apropie de el, intreband :

- Nu va suparati, nu stiti unde se bate la masina ?

- Nu stiu, pe mine m-au batut manual...

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Astăzi am fost în vizită programarea a fost făcută cu circa 30 de minute înainte, locația fiind relativ ușor de găsit. Am avut parte de un masaj complet, cu tot ceea ce implică acest lucru.

Ca persoană, avem de-a face cu o femeie cu multă experiență în domeniu care știe ce are de făcut. Este prietenoasă, comunicativă, deschisă și amabilă. Serviciile includ masaj erotic, cu sau fără finalizare.are ceva care te face sa te relaxezi de la usa,ochi caprui foarte frumosi si un chip cald si bland dar in acelasi timp emana un aer erotic care aprinde orice barbat.

Locație: nota 9. Este un apartament curat, îngrijit.Muzica de fundal este de asemenea foarte bine aleasă.


Aspect fizic: nota 9. Are un chip frumos, cu trăsături delicate, cu un anumit farmec care te face să o placi.

Masaj: nota 10. A fost cât se poate de plăcut și de relaxant. Cunoaște și simte zonele „sensibile” fără să fie nevoie să dai indicații.

GFE: nota 10. Știe să se facă plăcută, știe când să vorbească și când nu, are un limbaj adecvat și nu se grăbește.

 

Am să mai revin și vă recomand măcar să încercați, cu atât mai mult cu cât raportul preț / calitate pare să fie unul foarte bun.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:intre cer si pamant
  • Oras:intre cer si pamant

 buna,am fost si eu la aceasta locatie,chiar de 2 ori, mai mult de curiozitate si dornic de un masaj erotic adevarat. am primit ceea ce cautam!

- am sunat-o, am cerut detalii si am facut si programare

- locatia foarte usor de gasit 

-incaperea curata, frumos amenajata, prosop curat, uscat, baie curata, nimic de comentat

 - fata face un masaj de nota 10 m-am simtit extraordinar, comunicativa,un chip simpatic si draguta stie sa se ocupe de toate partile corpului plus o finalizare prin tehnicile masajului superba de parca pluteam pe un nor.

 Sa dau si note ca asa trebuie

-masajul foarte bun, pe alocuri mai dur dar stie sa caute zonele cu probleme

-per total multumit

a doua vizita a fost aproape la fel, acelasi masaj bun 

Atitudine 10
Igiena 10
Masaj de relaxare 10
Masaj erotic 10
Aspect 9
cu siguranta voi mai revenii 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...