Sari la conținut

t0rn4d0

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Am sunat eu pentru programare,a zis sa o sun a doua zi ca e full ziua respectiva.Am sunat a doua zi nu a mai raspuns.Incerc si astazi.Merita incercat macar pentru trofeu.Daca a mai incercat/fost cineva la ea.Sincer ma indoiesc ca e ea.Dar cine stie ...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

De ce nu face full service oare? Vãd ca nu e noutate pt ea analul. Bãjeţii cu relaţii va rog transmiteţi la duduie ca sunt primul la coadã când face artificuri dãstea la 400/h sau daca vine sã rupã mesele la intâlniri

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

De ce nu face full service oare? Vãd ca nu e noutate pt ea analul. Bãjeţii cu relaţii va rog transmiteţi la duduie ca sunt primul la coadã când face artificuri dãstea la 400/h sau daca vine sã rupã mesele la intâlniri

Eu al doilea.

Link spre comentariu
Vizitator craciun ferice
Reputație: 0

Eu stiam de ea de Nikita stanescu ca daca aveai vreo cunostinta mai apropiata de ea si mergeai la manele si faceai oleaca de cinste +100 euro te facea fericit.

Nu relatie sau cv.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

http://m.publi24.ro/Gallery/Index/17105891

după poza cu botul cred că s-a spulberat misterul dezbaterii.

printre altele la inceputul săptămânii am cantat la tel.cu ea si mi-a dat tariful de 400 ron. ca si cazare pentru întrevedere mi-a recomandat Hilton-ul, la care am întrebat ce pat preferă. se multumeşte cu cel dublu, dacă vă indreptati intr-acolo.

P.S poza m-a cam desumflat, acum nu mai am dubii, sincer imi cam pare rău:(

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...