Sari la conținut

Vizitator crlstl

Postări Recomandate

Vizitator crlstl
Reputație: 0
ABSOLVENTE de cursuri de masaj, relaxare si erotic, te asteapta pentru a te dezmierda cu tehnici avansate de masaj. Poze reale, Calea Plevnei nr. 210, parcare, lux si igiena

 

Buna seara,

 

Am vizitat acest salon in cursul acestei zile.

Locatia: Plevnei, vis a vis de Orhideea Gardens - Vila p+2; La parter exista si un magazin de mobila, canapele daca nu ma insel; Intrarea este undeva in "coltzul" vilei, in sensul de mers inainte spre Carrefour Orhideea;

 

Pozele de pe site au fost facute candva in locatie (din cate am inteles salonul este activ de aprox 1 an). Pozele nu mai au nici o treba cu relitatea, locatia fiind cu mult schimbata in sensul negativ. Camera unde a avut loc prestatia, micutza, cu grup sanitar (in acesta nu exista decat chiuveta + cabina de dush, un gel de dush "la kilogram", fara papuci, fara sapun de maini, apa pe jos, un covor de baie cred ca deja e prea mult sa cer, nu?), saltea patata de rimel/ulei de masaj. Un prosop care mai mult ca sigur a fost folosit, uscat si intins pe saltea. Uleiul de masaj fara miros, dar la fel, cumparat "la kilogram", fiind tinut intr-un recipient care la origini era destinat samponului.

 

In momentul in care am ajuns, in locatie erau 2 domnisoare, una bruneta si tunsa relativ scurt, cu care dealtfel am intrat la masaj, si inca una putin mai plinutza, despre care nu pot da detalii, neatragandu-ma deloc.

Prestatia low cost, bine ca a fost masajul de relaxare care a contat.Fiind destul de obosit dupa un drum de 6 ore de la Tg. Mures, masajul a picat numai bine. Masajul erotic, a constat intr-o finalizare rapida cu domnisoara in pozitia "reverse cowgirl", bineinteles fara nici un contact sexual. Nu am intrebat daca se ofera si altceva, fata fiind cat se poate de plictisita si am presupus ca nu isi aveau rostul intrebarile referitoare la alte servicii.

 

Domnisoara cu care am intrat se regaseste si pe site, poza pe care o atasez este 100% reala, doar parul fiind mult mai scurt.

 

Avand in vedere, lipsa unui numar mai mare de domnisoare, locatia (inclusiv baia) destul de neingrijita, atitudinea plictisita a domnisoarei, precum si zona in care se afla salonul (Calea Pleveni - mentionez ca inainte sa intru in vila am fost intrebat de o tziganca daca vreau o fata, la ora 16:20 ZIUA), nu pot sa recomand salonul ca fiind o alegere buna. Poate doar daca doriti sa cheltuiti 80 lei aiurea.

Ca servicii ar mai fi, tin minte masaj+dush asistat...o placere presupun, in conditiile prezentate mai sus :P

 

Multumesc

 

post-4093-0-17706200-1334853553_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Avand in vedere, lipsa unui numar mai mare de domnisoare, locatia (inclusiv baia) destul de neingrijita, atitudinea plictisita a domnisoarei, precum si zona in care se afla salonul (Calea Pleveni - mentionez ca inainte sa intru in vila am fost intrebat de o tziganca daca vreau o fata, la ora 16:20 ZIUA), nu pot sa recomand salonul ca fiind o alegere buna. Poate doar daca doriti sa cheltuiti 80 lei aiurea.

Ca servicii ar mai fi, tin minte masaj+dush asistat...o placere presupun, in conditiile prezentate mai sus :P

 

 

Ce treaba au "coloratii" de prin zona cu serviciile oferite de salon? Am fost si eu de mai multe ori la acest salon si am plecat foarte multumit.

 

Inca de prima data cand am aterizat acolo am intrat cu o tipa bruneta ,foarte draguta,Nicole,care face un masaj aproape de nota 10 si in plus de asta este foarte sociabila (cel putin cu mine :blushing2 ) .Apropo,vezi ca sunt mai multe fete acolo,destule dragute,dar poate ai nimerit tu cand erau in masaj .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok.

 

Deci in ziua X(parca prin octombrie-noiembrie) gasesc pe AT un anunt la sectiunea de masaj erotic gen "suntem nush cate domnisoare,te asteptam la noi pt bla,bla " si vad pretul de 80 de lei/h si incepe sa imi surada ideea (eu fiind student,deci fara exagerat de multi bani la dispozitie).Iau telefonul,sun,imi raspunde o doamna mai trecuta de 30-35 de ani (am fost cam reticent sincer cand am auzit-o,credeam ca iar e salon de apartament numai cu grase sau schiloade) imi spune ca fetele sunt dragute si imi zic sa merg sa dau o fuga ca tot nu aveam planuri in ziua aia.Ajung la orhideea,mai sun o data sa ma ghideze pana la salon si intr-un final ajung la fata locului (intr-adevar este la etajul si mansarda unei vile,la parter fiind un magazin de mobila si vis-a-vis primaria sector 6).Sun la usa,coboara tipa de la telefon sa ma intampine (era destul de aranjata fata de ce imi imaginam eu) ,urc dupa ea si ma invita pe canapea pana imi aduce ea fetele sa le vad. Apar fetele,nesperat de dragute, o aleg pe Nicole(am zis si mai sus) chiar daca mai era o creatza care ma tenta mult de tot si urcam sus.Ma invita intr-una dintre camere si imi spune sa ma fac comod,sa fac un dush ,urmand sa revina si ea imediat.Ma dezbrac,las hainele pe scaun,ma duc in baie (baia este mica chiuveta+dus,dar exista o toaleta pe hol) ,ma sterg cu prosopul primit si ma asez in pat pe burta si o astept pe domnisoara.Incepem cu un masaj de relaxare de jos in sus ,foarte bun si chiar relaxant ,nu facut in graba ca alte "maseuze".Dupa vreo 15-20 de minute de masaj de relaxare si putin body pe spate(cu sanii) urmeaza celebrul "acum poti sa te intorci".Dupa inca vreo 5 minute de masat pectoralii si zona din jurul obiectului incepe masajul penisului .Dupa aproximativ 10 minute finalizez.Fata ma ajuta sa ma sterg si ma invita la dush,urmand si ea sa se schimbe si sa revina in maxim 2 minute.Cobor la brat cu ea,platesc si plec multumit!Da,si am mai revenit tot la ea de vreo 5 ori

 

P.S. Tipa e destul de slabuta dar are niste sani superbi si un fund foarte bombat. In timpul masajului de relaxare am vorbit aproape fara intrerupere,deci nota maxima din partea mea.

P.S.2 De cand am fost prima data s-a schimbat receptionera de 2 ori ,si mie mi s-au parut destul de ok (in sensul ca tin la glume )

P.S. 3 E prima mea recenzie ,sper sa nu fie in regula :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator crlstl
Reputație: 0

 

 

Ce treaba au "coloratii" de prin zona cu serviciile oferite de salon? Am fost si eu de mai multe ori la acest salon si am plecat foarte multumit.

 

Inca de prima data cand am aterizat acolo am intrat cu o tipa bruneta ,foarte draguta,Nicole,care face un masaj aproape de nota 10 si in plus de asta este foarte sociabila (cel putin cu mine :blushing2 ) .Apropo,vezi ca sunt mai multe fete acolo,destule dragute,dar poate ai nimerit tu cand erau in masaj .

 

Cu scuzele de rigoare, mentionez ca eu doar mi-am expus punctul de vedere.

In primul rand am evidentiat conditiile (grup sanitar, produse de igienizare, saltea, prosop), abia apoi am spus ceva despre domnisoara si masaj in sine. Cu riscul de a starni dezaprobarea unor membrii, personal, domnisoara poate sa fie minunata, dar cand vine vorba de o cabina de dush unde nu imi pot face dush cu apa si sapun daca gel de dush nu exista, cand ies din cabina si calc intr-o balta de apa, cand cu prosopul cu care ma sterg la ......e posibil sa se fi sters n, inaintea mea, cand salteaua pe care imi pun ........ e acoperita de o husa care la origini era alba iar acum tinde spre gri inchis, si nu in ultimul rand cand la 16 ma intreaba o cioara (no offence) daca nu vreau o fata, la nici un metru de intrarea in salon, inainte sa intru, imi permit totusi personal sa nu recomand salonul.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator crlstl
Reputație: 0

Fara sa fiu rau, cu toate ca nu e treaba mea, din oct-nov, e posibil sa se fi schimbat una alta pe acolo... Iar din 12 feb daca nu ma insel pana 24 apr, sunt aproape 2,5 luni...de ce nu ne-ai impartasit mai devreme informatiile pe care le detineai. Totusi ai fost de 5 ori...sigur era ceva de spus. Uite daca aveam informatii inainte....nu ma mai duceam.

Oricum, dupa parerea mea, o recenzie facuta in urma unei vizite la un salon de masaj, ar trebui detaliata destul de amanuntit si din pct de vedere a igienei.

 

Multumesc si scuze pentru offtopicul meu deranjant poate.

 

Link spre comentariu

are idee careva daca pozele postate de acest salon in anuntul telefonic sunt reale? este o poza cu o tanara cu niste sani absolut spectaculosi(gen foarte mari) si ma gandeam sa dau o fuga pe acolo in ciuda recenzilor negative. Fir intins

Link spre comentariu
Vizitator r_carciu
Reputație: 0

da. saptamana trecuta era! Se recomanda Irina, are undeva la 1.60-1.65, tate zdravene , e jmekerita dar de gashka . Insa salonul are probleme la capitolul curatenie. Masajul dureaza 40-45 min efectiv, poti s-o "mozolesti" si tu, cost 80 ron lasat 100. altceva zice ca nu face, poate in timp :) Oricum la 80 ron merita actiunea in sine, decat de exemplu sa faci o vizita la wildpussy unde de 200 ron te fac pe fata, cu 20 min. de masaj, si fete la fel daca nu mai nashpa ca la Belladona,sau alte saloane gen Confidential unde tot la fel la 210 ron te alegi cu 20 min de masaj, avand insa fete mai ''bune'',si care (unele) fac si altceva la pret dublu. Si de multe ori si la astea de 200 ron te trezesti ca iti inmaneaza un prosop proaspat folosit:) . Inca o data , pacat de conditiile precare de igiena de la Belladona, pt. ca altfel chiar ar merita:) Si ar fi atat de simplu sa rezolve, dar probabil asa le place, e vorba de obisnuinta, mod de viata caracteristic unor fosti nomazi

Link spre comentariu
Vizitator r_carciu
Reputație: 0

da. saptamana trecuta era! Se recomanda Irina, are undeva la 1.60-1.65...

La fata e ''normala'', sigur nu te sperii:) Si ca sa nu apara confuzii despre ea e vorba http://depositfiles.com/files/nn51xz2ri - n-am reusit sa postez direct poza, desi trebuie sa recunosc ca m-am fortat undeva la 10 min, cautand optiuni de attach,upload, in gallery ... unii ca mine sunt mai "idioti" sau n-au permission to upload. rog adminu eventual sa ataseze el poza.
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna la toata lumea

am aflat si eu de forum de la un client si m-am gandit sa va impartasec din pareri si sa discut recenziile voastre,intradevar au fost cateva probleme cu fetele din salon dar s-au rezolvat(sunt total alte fete),starea salonului urmeaza sa se schimbe(designul),si sper sa se pastreze si aspectul si igiena,avem o noua conducere cu planuri mari pe viitor si sper sa ne puteti ajuta cu recenziile voastre sa imbunatatim serviciile prestate..

Link spre comentariu

am fost acum vreo doua saptamani. Au schimbat fetele, dar decorul era inca acelasi. Pretul nu mai e de 80, e de 100. Am lasat de cate ori am fost 100, dar constient ca aia is ai fetei. Acuma nush ce sa mai zic. Din ce am auzit de la una dintre ele, pe care n-am mai vazut-o, ar mai fi ramas bruneta aia inalta si slabuta, care-i in reclamele la salon (si care e de nota 10, desi am luat-o foarte tarziu din neincredere). Pe scurt: alte fete. alt pret. acelasi decor

  • Minus 3
Link spre comentariu

@bruguera

 

Ai face bine sa ne povestesti si noua din experientele tale la acest salon ca un fel de contributie pentru noi, cei de aici, care nu doar vrem si nu doar oferim la randul nostru afirmatii seci si nu doar sa arunci in vant ca bruneta X este de nota 10!

 

Toate bune!

Link spre comentariu

i-am raspuns amicului chaos de mai sus care a intrebat daca s-a produs vreo schimbare "miraculoasa".

 

In rest, de obicei ajung acolo beat, ca stiu ca e deschis pana tarziu si poti intra fara programare. Adica suni la usa si gata. Nu pot sa fac o recenzie de genul "am fost la o fata". C-au fost multe si s-au schimbat des. Unele pricepute, altele mai putin. Igiena lor e buna, dar a salonului lasa de dorit. Apa pe jos ca la piscina si prosoape care am impresia ca nu-s mereu curate.

Link spre comentariu
Vizitator r_carciu
Reputație: 0

Am lasat de cate ori am fost 100, dar constient ca aia is ai fetei.

Salut,

ce ai vrut sa spui? AI lasat 100 fata de 80, stiind ca cei 20 in plus sunt ai fetei.? Sau Ai lasat in plus 100 fata de cei 80-100 lasati pentru masaj? Pentru "treburi" in plus, sau pt. ochii ei frumosi...

Au fost si fete pe care le-ai convins sa faca mai mult decat serviciile "reclamate" de masaj?

Link spre comentariu

Am lasat 100 fata de 80, stiind ca cei 20 in plus sunt ai fetei. Pentru ochii ei frumosi. Vizavi de serviciile suplimentare. Una mi-a spus o data ca daca vreau mai mult costa mai mult. Nu vroiam, dar asta era un semn ca se poate. Alta mi-a zis alta data ca s-a bagat la salonul ala tocmai pentru ca nu se face sex. De-aia, repet, nu am cum sa fac o recenzie din care sa inteleaga cineva ceva. Aproape de fiecare data a fost altfel.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...