Sari la conținut

Postări Recomandate


  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intr-o samabata am zis ca am chef de masaj, masaj ca masaj dar nu aveam chef de o finalizare la mana...asa ca am cautat una care zicea ca face masaj si te finalizeaza. Am vb cu tipa, a fost foarte draguta, mi-a zis ca face si masaj si sex, ca stie sa faca masaj si am negociat la 120lei masaj+2fin.
Ma programez si ajung la locatie. Locatia e langa biserica de vis-a-vis de Kaufland.
Apartamentul arata sumbru, e un ap semidecomandat, intri prin sufragerie si in sufragerie e pusa o perdea ca sa nu se vada ce "nebunii" se petrec acolo . Noi am mers in dormitor unde era o canapea destul de comoda. E cea din poza. Baia e jalnica dar are gel de dus la discretie si prosop curat.
In fine, o vad pe tipa , cred ca are mai mult de 30 de ani sau daca nu e fumata rau.
Fac dus, face si ea si ne pregatim de tras haturile.
Ea ca aspect ii dau 6, are in jur de 60kg, nu e slabuta, sanii cam lasati, pielea mai imbatranita si la fata e acceptabila.
Incepe cu un oral de 7 si urca sus si parca se misca binisor. Nu te grabeste cu nimic. Finalizat in caciulita. Nu face finalizare orala si nici anal.
Facem dus din nou si ne intoarcem si se pune sa imi faca masaj. Masaj e cam la fel cum fac si alea de la saloane doar ca face masaj numai de relaxare ...cel erotic nu mai e necesar. II dau 7 la masaj.
Nr doi a fost clasica capra.
Fata tot timpul a incercat sa vorbeasca, sa fie agreabila. Daca arata mai bine poate mai reveneam.
Pe celelalte tipe care sunt in locatie nu le-am vazut ca cica erau ocupate.

Per total ii dau un 7. Nu e teapa dar nici pe departe nu iesi de la ea super satisfacut.

Futaceala placuta!

post-9246-0-57630100-1334921226_thumb.jpg

post-9246-0-58713300-1334921232_thumb.jpg

post-9246-0-88942500-1334921237_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...