Sari la conținut

Anastasia - 0799165500


Postări Recomandate

Vizitator rasca
Reputație: 0

Buna,

Am fost la Anastasia

 

Anastasia este o fata super ok

Poza este adevarat

Locatie:

8/10 - curat si ingrijit, baie ingrijita, apa calda, geluri de dush....

Zona: circumvalatiunii

Programare:ok

Aspect fata 9/10 si 8 corp

oral: 8/10

Normal: super, mi-a lasat impresia ca ii place si participa.

Anal: nu face

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara454
  • Oras:timisoara454

Bifat si de catre mine :

zona : circumvalatiunii pe langa mall

Este fata din poze foarte amabila si la telefon si in realitate. Am fost asteptat pe tocuri si intr-o rochita care bineinteles ca  a zburat de pe ea imediat. 

Note:

Apartament foarte curat , baie geluri de dus , prosop curat tot ce trebuie la locul de munca,cu lumanarele pe masuta aprinse sa fie mai romantic, patul foarte mare ai loc sa te desfasori deci nota 10.

Trecem acuma si la partea practica.

Oral :9/10 executat la cerinta mea neprotejat foarte bun umed cu mici incercari de DT care au iesit si acelea.

Normal : 2 pozitii excutate , stramta fata nu am ce zice , geme putin asa ca sa ai impresia ca o satisfaci :)) dar este in limite si chiar e ok te ajuta , la fel nota 9/10

Anal: nu am incercat si nici nam fost curios sa intreb daca face.

Atitudine :10 foarte de treaba.

Amenda 100 de roni o finalizare.

Cam asta este tot 

Eu unul o recomand cel putin cu mine a fost foarte de treaba , probabil i-a si placut de mine

Va urez bafta si voua cu ea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Bifat si de catre mine :

zona : circumvalatiunii pe langa mall

Este fata din poze foarte amabila si la telefon si in realitate. Am fost asteptat pe tocuri si intr-o rochita care bineinteles ca  a zburat de pe ea imediat. 

Note:

Apartament foarte curat , baie geluri de dus , prosop curat tot ce trebuie la locul de munca,cu lumanarele pe masuta aprinse sa fie mai romantic, patul foarte mare ai loc sa te desfasori deci nota 10.

Trecem acuma si la partea practica.

Oral :9/10 executat la cerinta mea neprotejat foarte bun umed cu mici incercari de DT care au iesit si acelea.

Normal : 2 pozitii excutate , stramta fata nu am ce zice , geme putin asa ca sa ai impresia ca o satisfaci :)) dar este in limite si chiar e ok te ajuta , la fel nota 9/10

Anal: nu am incercat si nici nam fost curios sa intreb daca face.

Atitudine :10 foarte de treaba.

Amenda 100 de roni o finalizare.

Cam asta este tot 

Eu unul o recomand cel putin cu mine a fost foarte de treaba , probabil i-a si placut de mine

Va urez bafta si voua cu ea.

Sunt note de top, a fost si experienta de top?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E colega cu Amalia, e in acelasi apartament, mi-am dat seama dupa poze. Nu am fost la ea (la Anastasia, pe Amalia am vizitat-o de vreo 2 ori), dar apreciez ca userul cristy92 mai si fute, nu doar face caterinca. Bravo!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara454
  • Oras:timisoara454

E colega cu Amalia, e in acelasi apartament, mi-am dat seama dupa poze. Nu am fost la ea (la Anastasia, pe Amalia am vizitat-o de vreo 2 ori), dar apreciez ca userul cristy92 mai si fute, nu doar face caterinca. Bravo!

Il iau ca pe un compliment maru 88 :)) faceam caterinca ca si tine . Si cand pot aduc si eu informatii.

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0

Bifat si de catre mine :

zona : circumvalatiunii pe langa mall

Este fata din poze foarte amabila si la telefon si in realitate. Am fost asteptat pe tocuri si intr-o rochita care bineinteles ca  a zburat de pe ea imediat. 

Note:

Apartament foarte curat , baie geluri de dus , prosop curat tot ce trebuie la locul de munca,cu lumanarele pe masuta aprinse sa fie mai romantic, patul foarte mare ai loc sa te desfasori deci nota 10.

Trecem acuma si la partea practica.

Oral :9/10 executat la cerinta mea neprotejat foarte bun umed cu mici incercari de DT care au iesit si acelea.

Normal : 2 pozitii excutate , stramta fata nu am ce zice , geme putin asa ca sa ai impresia ca o satisfaci :)) dar este in limite si chiar e ok te ajuta , la fel nota 9/10

Anal: nu am incercat si nici nam fost curios sa intreb daca face.

Atitudine :10 foarte de treaba.

Amenda 100 de roni o finalizare.

Cam asta este tot 

Eu unul o recomand cel putin cu mine a fost foarte de treaba , probabil i-a si placut de mine

Va urez bafta si voua cu ea.

Bine, bine, dar observ ca avem o diferenta: Rasca spune 150 RON finalizarea, tu declari 100 RON... Unde e adevarul? La Amalia stiu ca este 150, ca eu atat am platit intotdeauna....

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara454
  • Oras:timisoara454

Bine, bine, dar observ ca avem o diferenta: Rasca spune 150 RON finalizarea, tu declari 100 RON... Unde e adevarul? La Amalia stiu ca este 150, ca eu atat am platit intotdeauna....

atat o fi dat el 150 , eu 100 am achitat.ce detalii vrei sa iti dau spune si eu iti zic!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragiilor,bn v-am gasit si ma bucur ca v-ati simntit bn in compania mea. Va astept cu mare drag,pupici  :hug1 Serviciile pe care le ofer sunt: oral protejat si neprotejat( in functie de igiena pe care pun accentul ),cei care au fost la mine stiu  :blushing2 ,normal protejat in diferite pozitii,sarutari,mangaieri si alte fantezii,anal nu fac! Cadoul pentru mine: 150 finalizarea si 250 ora,ce include 2 finalizari.

post-195830-0-75725100-1453977574_thumb.jpg

post-195830-0-31672700-1453977592_thumb.jpg

post-195830-0-63285800-1453977609_thumb.jpg

post-195830-0-47437000-1453977616_thumb.jpg

post-195830-0-89289200-1453977631_thumb.jpg

post-195830-0-80144900-1453977638_thumb.jpg

post-195830-0-40040400-1453977659_thumb.jpg

post-195830-0-97884900-1453977679_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:lugoj
  • Oras:lugoj

Bifat la caprioara:

1. Locatie Circumvalatiuni nota 8.5 ingrijit dar neprietenos.

2. Aspect 9 fund superb, sani mici dar indraznet, piele fina, bronzata.

3. Actiune 9 se implica ,geme, cooperanta,

Concluzie de revenit cu siguranta

Cadou 150

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...