Sari la conținut

Anastasia - 0799165500


Postări Recomandate

  • Oras:kisoda
  • Oras:kisoda

Salut! Dupa o prea lunga perioada, am ajuns din nou la Anastasia.

Aceeași femeie fermecătoare! Ochi hipnotizați, corp de invidiat de multe tinere din zilele noastre.

Făcut dus, prosop curat, și direcția dormitor.

Recunosc ca nu pot să-i rezist mult. Se implica și te face cum vrea ea... și cum vrea ea e mai bine decât cum vrei tu.

Note 10 pe linie.

Locație Dumbrăvița,discret. apartament curat.

Ma bucur ca ai revenit, Anastasia!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
14 minutes ago, sombescu said:

Mai atie cineva ceva de ea?

Da, activează. Doar că...raspunde (foarte!) greu la mesaje... Seara după 20:00 nicio șansă să dai de ea dacă nu te știe. O altă chestie mai puțin plăcută, este că nu mai e la fel de chipeșă ca'n urmă cu vreo 4-5 ani...și nici atunci nu era vreo frumusețe rară. 

Dar (încă) face treabă bună. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 1 minut, Cozonac7 a spus:

Da, activează. Doar că...raspunde (foarte!) greu la mesaje... Seara după 20:00 nicio șansă să dai de ea dacă te știe. O altă chestie mai puțin plăcută, este că nu mai e la fel de chipeșă ca'n urmă cu vreo 4 ani...și nici atunci nu era vreo frumusețe rară. 

Dar (încă) face treabă bună. 

Ma gandeam ca inca e in oras, avem prieteni comuni pe fb, mai vad una-alta...

Insa nu eram sigur.

Multam fain

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 06.02.2020 la 17:10, kerkelitu a spus:

Am fost recent la Anastasia. O fata frumoasa,binedispusa si care binedispune. Mereu zambitoare.Mi-a oferit o cafea, am fumat o tigara, si dupa aceea am trecut la partea si mai iteresanta a intalnirii, pe care o notez cu 10. Imi place ca vine si ea cu propuneri de pozitii.

 

Locatia e discreta, apartament curat.

 

Platit 150 ron. Cred ca am stat cel putin 40 min.

 

De recomandat? Desigur!

 

De revenit? Desigur!

Eu cred ca voua va face reduceri ,o promovati mult peste ce este ea ca valoare,ati invatat de la Becali aceste trucuri.....,in realitate valoarea ei de piata este o 100,...ma preseaza timpul ca va dadeam mai multe ex.de fete super la 150,dar voi futaciosilor vreti sa o mai tineti in viata la pretul de 150,si eu am avut propuneri sa o promovez si-mi face discount dar nu mi se pare corect.

 

Link spre comentariu
Vizitator btc
Reputație: 0

Cu actualele prețuri 150 e ok, acum 4 ani am fost la ea la 150/300 și atunci era un pic exagerat pentru ce oferea ea comparativ cu piața, plus că între noi nu a fost nici un "click". Având în vedere scumpirile, 150 în 2022 e ok. În caz de .... avarie aș vizita-o dacă rămâne la tarifele vechi. Peste ele ...

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...