Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca tot am topic facut de fanii mei nu de mine   gata plimbarea la spital in care am tras o concluzie : asistentele sunt sexy si fierbinti ... maine caut cursuri de asistent ... deja ma vad ca in Anatomia lui Grey 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Adunati
  • Oras:Adunati

Bai lion, te apreciez pentru recenziile făcute, dar, cred ca ai niscaiva doage lipsa, poate nu s cel mai întreg la minte, dar nu încep sa fac glume răsuflate pe un forum doar de dragul sa fiu in centrul atentiei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Bai lion, te apreciez pentru recenziile făcute, dar, cred ca ai niscaiva doage lipsa, poate nu s cel mai întreg la minte, dar nu încep sa fac glume răsuflate pe un forum doar de dragul sa fiu in centrul atentiei

Ai lipsit cam mult..:)
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Bai lion, te apreciez pentru recenziile făcute, dar, cred ca ai niscaiva doage lipsa, poate nu s cel mai întreg la minte, dar nu încep sa fac glume răsuflate pe un forum doar de dragul sa fiu in centrul atentiei

Adica? Stiu ca-mi lipsesc cateva doage dar ce glume? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

nu sunt bine..cum sa fiu bine..cand tu pui asa ceva???ce e aia..prea multa dulcegarie..si in primul rand..unde erau personajele???..eu sunt mai pragmatica...

mai speriat, chiar am crezut ca tie rau, chiar aveam de gand sa te sun :P 

 

eram intr-o melancolie  ... personajele au murit cand au explodat balonasele :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca tot am topic facut de fanii mei nu de mine  

 

Să o exciți și la nivel cerebral … asta-i treabă de bărbat matur. Dacă mulți bărbați știu să-i vâre o mâna în chiloți femeii, nu toți știu să o satisfacă la nivelul superior. Că-i mai complicat și necesită alt tip de potență de care, să fim serioși, dispun mai puțini decât cei cărora încă li se ridică.

Nu-i deloc simplu să-i duci sinapsele la orgasm, că degeaba tot bagi și tot scoți, dacă-s prostii și chestii ieftine. De ele, e sătulă. De fapt, în cea mai mare parte a timpului, doar de asemenea lucruri a avut parte. Mai rar a întâlnit câte unul care să o dezbrace și intelectual, nu doar de haine.
Trebuie să știi cum să o iei, unde să-i plantezi cuvintele, cum să-i mângâi emisferele – când cea stângă, când cea dreaptă, că-s diferite. Să știi cum să-i vorbești când încă nu ați ajuns în pat. E treabă grea, mon cher!
Trebuie să o atingi cât și cum trebuie. Nu mai mult, nu mai puțin. E nevoie de precizie elvețiană, nu ca-n pat când mai dai pe lângă. Aici, la nivel cerebral, este totul sau nimic. Nu ține expresia ”merge și așa”. Ori poți, ori pleci și te duci la cele mai ușor de satisfăcut.
Să o exciți mintal ai nevoie de tot ce-i mai bun din tine, trebuie să știi cum să potrivești ritmul, intensitatea, strângerile, palmele peste, profunzimea. Trebuie să știi cum să-i sădești pasiunea, dorințele. Trebuie să știi cum să-i explorezi și cele mai întunecate colțuri ale minții, fără să-ți fie teamă că nu vei ști drumul înapoi.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca tot am topic facut de fanii mei nu de mine  

 

Dragostea nu are nici greutate, nici înălţime, nici adâncime… nu există nici o unitate de măsură care poate da cu precizie valoarea sa… Îţi face inima să bată mai repede decât un ceas gigantic, îţi face să strălucească ochii precum un cer împânzit cu puzderii de stele… te gândeşti la o mie de cuvinte pentru a le spune persoanei pe care o iubeşti imediat ce o întâlneşti…dar, când cei doi îndrăgostiţi se găsesc unul în faţa celuilalt, nu îşi mai amintesc nici măcar una din frazele drăguţe pe care le-au gândit pentru persoana iubită…se privesc  în ochi şi nu vorbesc… singurul lucru pe care îl aud este sunetul a două inimi îndrăgostite care bat nebuneşte… şi un „te iubesc” suspendat în aer… tăcere… cei doi se îmbrăţişează atât de strâns încât nu mai pot nici măcar să respire… gesturile şi privirile înlocuiesc cuvintele… şi sunt tot ce contează…

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca tot am topic facut de fanii mei nu de mine  

 

Dragostea nu are nici greutate, nici înălţime, nici adâncime… nu există nici o unitate de măsură care poate da cu precizie valoarea sa… Îţi face inima să bată mai repede decât un ceas gigantic, îţi face să strălucească ochii precum un cer împânzit cu puzderii de stele… te gândeşti la o mie de cuvinte pentru a le spune persoanei pe care o iubeşti imediat ce o întâlneşti…dar, când cei doi îndrăgostiţi se găsesc unul în faţa celuilalt, nu îşi mai amintesc nici măcar una din frazele drăguţe pe care le-au gândit pentru persoana iubită…se privesc  în ochi şi nu vorbesc… singurul lucru pe care îl aud este sunetul a două inimi îndrăgostite care bat nebuneşte… şi un „te iubesc” suspendat în aer… tăcere… cei doi se îmbrăţişează atât de strâns încât nu mai pot nici măcar să respire… gesturile şi privirile înlocuiesc cuvintele… şi sunt tot ce contează…

bv..asa ceva imi place sa citesc...inca o data bv! :girly

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...