Sari la conținut

Non stop pentru tine !!! 0730840182


Postări Recomandate

  • Oras:around
  • Oras:around

nicolici, am inceput sa te iubesc.

datorita refuzului tau de a ma primi, am descoperit cea mai dulce fata pe anul asta , vecina ta de casute, o fata superba cu care am de gind sa cheltuiesc Multi bani.

mi-a vorbit frumos despre tine , a zis ca esti draguta  si am vrut sa te invitam la o cafea dar ne-a raspuns colega ta .

te mai caut la vara , poate pina atunci mai inveti cite ceva din tainele meseriei pe care ai inceput-o si sper sa ai o ascensiune frumoasa in bransa.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Deci!

 

Intr-o noapte de ianuarie, adica azi (sau ieri?) am intalnit-o pe Nico. O tipa miniona, jos palaria din punctul meu de vedere, atat ca fizic cat si ca mod de comportare. 

 

Locatie: 9 (pensiune in Satul de vacanta, curata, geluri de dus, prosop curat + un catelus pe nume Mosu' tare simpatic).

Aspect Nico: 9 ( o fata miniona cu vino incoace, plus alte calitati pe care le las sa le descoperiti sunguri).

Prestatie: 10  :bow

Cadou: 200

 

Te pup Nico! Mi-ai facut seara (noaptea) mai buna si mai frumoasa! Sper sa ne reintalnim saptamana viitoare.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci!

 

Intr-o noapte de ianuarie, adica azi (sau ieri?) am intalnit-o pe Nico. O tipa miniona, jos palaria din punctul meu de vedere, atat ca fizic cat si ca mod de comportare. 

 

Locatie: 9 (pensiune in Satul de vacanta, curata, geluri de dus, prosop curat + un catelus pe nume Mosu' tare simpatic).

Aspect Nico: 9 ( o fata miniona cu vino incoace, plus alte calitati pe care le las sa le descoperiti sunguri).

Prestatie: 10  :bow

Cadou: 200

 

Te pup Nico! Mi-ai facut seara (noaptea) mai buna si mai frumoasa! Sper sa ne reintalnim saptamana viitoar

Iti multumesc frumos dragu meu sper sa ne mai intalnim te puup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nico, pana la urma stai singura sau ai colega? (catelul nu se pune) te gasesc pe la pranz? cat este un numar?

merci, si sper sa ne cunoastem cat de curand!

pupic!

Pai stau singura si nu am nici o colega e o simpla prietena care munceste si ea in domeniu asta si da ma gasesti la pranz :* ! O finalizare e 100 si eu sper sa ne cunoastem cat de curand te pup :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

E prietena ta si nu ai numarul ei ? :slap2 :slap2 :slap2

 

nu vrea sa il dea sa nu fugim toti la ea, da ii e frica sa zica, o ia pe ocolite

 

Si pune is tu niste poze calumea daca vrei sa venim pe la tine, unele sa ne bage in boala, nu vrajelile alea din primul post la care nici pula nu mi se scoala

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu vrea sa il dea sa nu fugim toti la ea, da ii e frica sa zica, o ia pe ocolite

 

Si pune is tu niste poze calumea daca vrei sa venim pe la tine, unele sa ne bage in boala, nu vrajelile alea din primul post la care nici pula nu mi se scoala

Dragu meu o sa pun si poze cu mine si nr lu prietena mea nu il am si nu am dc sa imi fie frica ca mergeti la ea puteti merge eu knd o sa fac rost de nr ei vil voi da :* ! Pana atunci o seara buna va doresc va puup !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dragu meu o sa pun si poze cu mine si nr lu prietena mea nu il am si nu am dc sa imi fie frica ca mergeti la ea puteti merge eu knd o sa fac rost de nr ei vil voi da :* ! Pana atunci o seara buna va doresc va puup !!!!

 

bine scumpo, asteptam pozele cu pasarica aia mica a ta, fa-i un selfie lu aia mica ;)

Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

vezi nicoliciule, toata lumea vrea poze cu tine, nu era simplu sa tragem citeva cadre elegante zilele trecute si aveai acum cu ce innebuni privirile curiosilor.

cumpara-ti de la chinezi un kimono, betisoare pentru mincat orez si un evantai , urca-te pe niste tocuri mai mititele, prinde-ti parul intr-un coc si roaga un fotograf sa te imortalizeze, vei avea succes.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

vezi nicoliciule, toata lumea vrea poze cu tine, nu era simplu sa tragem citeva cadre elegante zilele trecute si aveai acum cu ce innebuni privirile curiosilor.

cumpara-ti de la chinezi un kimono, betisoare pentru mincat orez si un evantai , urca-te pe niste tocuri mai mititele, prinde-ti parul intr-un coc si roaga un fotograf sa te imortalizeze, vei avea succes.

 

dute si fa-i niste poze, dai si o puta sa stie cine e obiectivu

 

Sau pana atunci sa ii faca un selfie rapid lu aia mica sau sa il roage pe ultimul client sa ii traga cateva poze rapid..

Link spre comentariu

  • Oras:around
  • Oras:around

johnny , dupa ce m-a cunoscut , fata , ar fi facut si poze dar a ajut grija un personaj "binevoitor "si se pare destul de influent , de aici de pe forum sa o avertizeze ca nu as fi de incredere .

sper sa reusiti voi sa o convingenti , eu personal regret  ca nu a acceptat , aveam un scenariu deosebit de realizat , poate se mai dezinhiba si vom reusi .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...