Sari la conținut

Non stop pentru tine !!! 0730840182


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bunaa scumppii meii ce facetiii in seara astaa ?! :* .. Euu sunt mai fierbintee caa varaaa vaa puup si va asteptt cu dragg !! .. Bruneta sexi 19 ani !! Lasa.te cuprins de placere alaturi de o domnisoara dispusa sa iti transforme orice vis in realitate suna.ma si nu vei regreta !! La mine sau la tine !!  Caa servici oral neprotejat cu fin orala sau corporala  , normal , 69 , diferite pozitii  , masaj de relaxaree !! Totu la placerea voastra .. Ca si tarife 100 fin 200 ora !! Vaa puup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Momentan muncesc doar in weekend .. !! Acum ma gasitii :* .. Si imii cer mii se scuzee ca nu vam anuntat :* !! O seara frumoasa va dorescc :*:*

Sa te fut... virtual, ca în real e greu sa te prindă omul.

Link spre comentariu
  • Oras:pe malu' marii
  • Oras:pe malu' marii

'Ori'

lucreaza non stop zi de zi doar in weekend 24 din 24 doar noaptea si nici atunci

:))))))

am inteles tot dar totusi nimic. ce dreq ai vrut sa zici?

Adik ziua lucreaza, noaptea lucreaza, cand dreq mai muncesc?!?

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ziua am problemele mele de familie .. ! Si da si eu si adina suntem colege acum .. !! .. Si muncesc doar in weekend !!

stiu si sper ca nu te-ai suparat ca glumesc cu tine :)

incearca,ca pe viitor,sa postezi mai 'clar' detaliile despre programul tau sau servicii sau orice alta informatie si nu vor exista astfel de discutii ca cele de acum la care ai contribuit 'neintentionat'

 

Succes cu ce ai de rezolvat si in perioada urmatoare poate vei reveni la programul tau 'zilnic non stop doar seara'

:))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...