Sari la conținut

Non stop pentru tine !!! 0730840182


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci in concluzie recenzia este pe topicul care trebuie si facuta persoanei potrivite

Iti foarte multumesc pt rezolvarea acestei necunoscute

Ce ma faceam eu fara tine?

:))))))

Hahaha !! crede.ma ca nu eram eu in fine nu vreau sa stau sa ma cert nu sunt genu care sta sa se certe .. Da eu am vrut sa lamuresc treburile ..:* .. O seara frumoasa iti doresc te puup !! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu se cearta nimeni

Hai sa incercam altfel

de ce esti asa sigura ca nu erai tu si era o alta colega daca spui ca nr din topic il folosesti doar tu?

Pai poate o fi raspuns si o colega de a mea la telefon nu stiu nu pot sa imi dau seama .. :( .. In fine numai conteaza acum poate ai fost la mine numai tin minte .. !! Asta e .. Iti doresc o seara buna te puup :* !!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu ma refeream ca am vorbit cu tine la tel de cand am parcat si tot drumul pana am ajuns in locatie

Deci nu avea cum sa raspunda o pers si la fata locului sa fie o alta pers

Si dupa voce era aceeasi pers cu care am discutat si facut programarea de pe zi

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu ma refeream ca am vorbit cu tine la tel de cand am parcat si tot drumul pana am ajuns in locatie

Deci nu avea cum sa raspunda o pers si la fata locului sa fie o alta pers

Si dupa voce era aceeasi pers cu care am discutat si facut programarea de pe zi

Da cred ca eram eu in fine !! Gata ne.am lamurit ?? :)) .. Am progresat oricum .. poate chiar ai fost la inceput si naa ... daca eram la inceput iti dai seama ca nu invata nimeni asa repede am invatat pe parcurs :) :* .. Ce sa zic.. Daca nu te.ai simtit bine poate data viitoare o sa fie mai bine !! Ti.am mai zis nu vorbe fapte :) Te puup !!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai si pana la urma unde ai locatia?

a spus destul de clar intr-o postare mai sus ca 'sta unde a stat si pana acum' deci tot acolo si tot in acelasi loc :))))))

 

legat de acest subiect,cel al locatiei ei,dupa o discutie telefonica avuta cu colega ei care mi-a dat ca punct de reper al locatiei zona capitol eu am dedus ca cele doua ar presta impreuna

 

insa ea a precizat mai sus ca are aceeasi locatie,deci pensiunea din zona dobrogea

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

a spus destul de clar intr-o postare mai sus ca 'sta unde a stat si pana acum' deci tot acolo si tot in acelasi loc :))))))

 

legat de acest subiect,cel al locatiei ei,dupa o discutie telefonica avuta cu colega ei care mi-a dat ca punct de reper al locatiei zona capitol eu am dedus ca cele doua ar presta impreuna

 

insa ea a precizat mai sus ca are aceeasi locatie,deci pensiunea din zona dobrogea

 

vezi ca te-ai luat degeaba de fata :) ea tot acolo este.. ultima oara cand am vizitat-o acolo era  :wink2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am revenit cu poze noii :* !! Ca si servicii oral , normal , diferite pozitii , masaj de relaxare , 69 , uro , normalu protejat , oralu neprotejat cu fin orala sau corporala :* ! Tarifele sunt 100 fin , 200 ora ! Va puup si va astept cu drag !! . 0730840182

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna!

Dragii MEI,ce FACETI,poze NOI! :)

 

Incitante poze,cur misto! Dar parca poza a 2-a nu te prea avantajeaza....

Cine e fotograful?

O prietena de a mea :)) .. Eu sper sa va placa .. daca nu oricum o sa mai revin si cu alte poze !! Te puup :* !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru poze profesionale trebuia sa ma contactezi pe mine. Băieții stiu despre ce vorbesc, nu stiu daca tu ai apucat sa vezi sedinte foto facute de mine cu fete de pe forum, dar in caz ca nu, le ai mai jos.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Pentru poze profesionale trebuia sa ma contactezi pe mine. Băieții stiu despre ce vorbesc, nu stiu daca tu ai apucat sa vezi sedinte foto facute de mine cu fete de pe forum, dar in caz ca nu, le ai mai jos.

:iagree

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...