Sari la conținut

0757228741,0757520071 blonda 30


Vizitator apuci

Postări Recomandate

Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut. Eri m-am trezit cu pofta la ceva nou (senzatia destul de des antamplata la mine) si dupa rasfoirea atenta a jb am observat un anunt nou aparut si anume: blonda 30 ani sexi,draguta,ofer companie... Instantaneu mi-a crescut interesul ce papusica sexy o fi voare. Am sunat am stabilit antalnire peste 15 min. Locatia e an nufaru vizavi cu petrom. Ajuns sunat iar, mi-a spus sa mai astept 10 minute. Aici primul punc minus,al doilea minus ai pentru faptul ca dupa presimtirile mele cineva lucra pe fata antretimp cand vorbea la telefon. An fine am mai asteptat 10 min sun iar,zice sa mai astept 2 min anainte sa urc ca e un domn care chiar acum se ambraca. Iarasi punct minus. Ma gandeam voare cum o sa mai are timp sa faca un dus tipa. An final am ajuns an garsoniera de pe ultimul etaj,nota max6 pt locatie. Acum fata: m-a asteptat antrun pantalon scurt si tricou,blonda vopsita,160cm 60kg(la telefon zicea sexy,53kg) de etnie cred,pe fata ei prea mult se vedeau cei 30 ani declarati,burta ca dupa nastere,copase si fund prea mare dupa gustul meu. Singurul punct an plus a primit de la mine pentru faptul ca nu a comentat nimic cand am refuzat sa raman si sa ancerc oferta ei: 70 ron O+N cu O neprotejat max 30min. Deci dragi confrati ramane pe voi sa scrieti o recenzie mai completa despre tehnicile,prestarile damezei. Eu numai cu atat am putut sa va fiu de ajutor (macar stiti an mare la ce sa va asteptati) pt ca eu de obicei refuz sa raman cand fetele la prima vedere nu primesc min nota 5 de la gustul meu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Anunt din JB "blonda fermecatoare, sexi 30 ani" etc voce placuta, asa ca am dat curs... la fata locului o garsoniera langa Lotus, binenteles la et 4, surprinzator de curata, pat care nu scartaie, baia mai lasa de dorit deci un 9 din 10. Tipa o blonda vopsita, cu tente de alta natie, cu burtica ca si majoritatea femeilor dupa ce nasc, sani placuti, fata comuna, daca o vedeam pe strada sigur nu intorceam capul. Ca actiune un oral corect executat, fara graba, peste medie, un normal placut... era destul de stramta. Executa op/np la 70 lei 30 min. De curiozitate sau pt inca un "trofeu" merita... de revenit, poate!!!

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut discret72.

vad ca de mult nu ai citit forumul :)

Daca citeai atent sau efectuai un searc imediat observai ca am mai deschis si eu un topic cu aceas nr la Blonda 30.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...