Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Punctat deja de 3 ori. 

Pros : fetele amabile, locatie curata si discreta, loc de parcare. Fiind din "provincie" programarea se face rapid - primul apel de deschidere, dupa 12:30. 

Cons : doar o cabina de dush , cam la comun. Mai este una intr-o camera. Gelul de dush pus la dispozitie, puternic odorizat. De acum incolo imi iau sapunul meu :bow . Timing -  se considera 20 min/dushuri si 40 min de lucru efectiv. De imbuntatit acest aspect.  

 

Amazoanca :

Masaj - 10 - pleci ca nou

GFE - 8

Aspect - 8

Finalizare in balon - 8.

Halatul - 200, tip - da.

De revenit, cu siguranta.

Propunere: loc de joaca pentru juniori, sa putem petrece in w-end fara probleme la "stapanire" cu biletul de voie  :slap2

Te ai duce cu copilul dupa tine la masaj erotic ??????

Link spre comentariu
Sa va relatez experienta mea la acest salon.

Mi-am facut programare cu o ora inainte, pentru ora 20.00

Am gasit relativ usor locatia, fiind pe strada cu fosta locatie a restaurantului Nasser  unde mergeam destul de des. O vila cocheta, receptie si receptionera ok, dar  aici se termina partea pozitiva a recenziei mele :))))

Ca numar de fete era ok pentru tura de seara, 6 din care 2 pareau cam de etnie ... iar celalalte 4 erau naspa.

Poate o sa revin la un moment dat sa vad si "echipa" de pe tura de zi, dar sincer nu cred ca va fi foarte curand, intrucat am fost dezamagit.

Tarif: 150 masaj erotic, 200 masaj cu "srurpriza"

Note: 

Locatie - 9

Masaj de relaxare, masaj erotic, aspect fata: N/A

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari tuturor,

 

Am fost si eu in ultima vreme de cateva ori la acest salon. Imi pare rau pentru cei care au avut experiente neplacute insa de fiecare data a fost bine. Zona linistita, locuri de parcare berechet, de fiecare data am sunat cu 15-20 min inainte si am fost primit super in receptia vilei. Pe la ora pranzului, 3-4 fete disponibile de fiecare data. Am refuzat politicos tratatia de la receptie, am decartat 200 lei si mi-au fost prezentate fetele. Am ales de fiecare data sa urc cu Madalina, o bruneta frumusica si cu niste sani wow. Masajul executat corect, cu atentie si intrebari daca e ok, mai tare, mai incet....Nu am avut niciodata rabdare sa termine masajul, am trecut la treaba.

Actiunea de dupa masaj din ce in ce mai buna la fiecare vizita. Un oral protejat destul de ok, insa asa cum am mai spus, nu-mi place, nu are niciun farmec. Am schimbat cateva pozitii la care fata nu a comentat si si-a dat silinta sa iasa treaba bine. Finalizare in prez, m-a sters cu servetele apoi am fost poftit la baie. Baia curata, cateva geluri de dus, apa calda, prosoape curate si papuci de unica folosinta (mai putin ultima data).

 

Per total o experienta placuta pe care cu siguranta o voi repeta.

 

Sa dam si niste note:

 

Locatie - 8,5 (din cauza baii comune de la etaj si a saltelelor cu cearceafuri de unica folosinta)

GFE - aici slabut - 5

Masajul - 8 (am intrerupt de fiecare data masajul pentru a ma juca cu sanii ei)

Aspect fizic - 9,5 (mie imi place tipa)

Oral - protejat din pacate, desi ma consider un tip curat - 7

Normal - 9

Halat 200 achitati inainte la receptie, bonus o apa dupa pentru rehidratatre (sau suc sau ce mai aveau pe acolo)

 

P.S. Intrucat sunt 2 topice deschise pt acelasi salon propun unirea lor. E vorba de exclusivmassage de la piata domenii. Multumesc

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...