Sari la conținut

transexual antonella


Postări Recomandate

  • Oras:md
  • Oras:md

Felicitari colega pentru articol , tot ceea ce este mentionat acolo este purul adevar  este inca dificil aici in Romania sa traiesti in stilul tau propriu si original fara sa te confrunti cu situatii ,,aiurea,, lumea este destul de ciudata dar in acelasi timp si cu o mentalitate plina de fantezii . In cazul meu cea mai buna prietena si persoana de incredere este si va ramane mama , care m-a inteles si m-a sustinut de fiecare data chiar daca poate unele decizii care le-am luat nu au fost bune, totul insa depinde de noi si de atitudinea pe care o avem in situatiile extreme , cel putin in cazul meu singura problema ramane evident cea a documentelor atunci cand este necesar sa le folosesc insa reactionez destul de vulcanic atunci cand apar intrebarile ridicole si evident amenint cu CEDO , e foarte important sa avem tarie si tupeu in noi dar mai ales nu trebuie sa uitam si de optimism dat fiind faptul ca odata ce suntem optimisti si avem incredere in propria persoana , restul nu conteaza eu de altfel merg pe o premiza, nu traiesc cu lumea, nu lumea imi pune in farfurie , lumea vorbeste si sa vorbeasca pentru ca atata timp cat lumea te vorbeste indiferent ca e de bine sau de rau simti cu adevarat ca traiesti, felicitari de asemenea si pentru noua relatie Anto, cine te iubeste cu adevarat trece cu usurinta peste acest mic ,,hop,, ca esti altfel conteaza sa fi tu asa cum esti originala , nu cred ca are importanta semnificativa ce gasesti in pantaloni ... Referitor la domnii barbati suntem intradevar simple distractii si aventuri pe mine una chestia asta ma mandreste pe o parte deoarece sunt cu un pas in fata si ma simt mandra pe o parte ca am reusit sa ii ofer ceea ce acasa nu are si ca si in cazul multora dintre noi fetele transs , cine si cui ii place revine cu siguranta in cuibusorul de nebunii .! NU UITATI DRAGILOR .... ADEVARATA ORIGINALITATE NU CONSTA SA TRAIESTI INTRO-O METODA NOUA CI INTR-O VERSIUNE NOUA  !!! pupici  :ellao  :ellao  :aplaud

  • Like 2
Link spre comentariu

Exact,baby asa este. Speram intr-o lume mai buna . Multumesc frumos pentru mesaj te pop si mult succes in continuare :-) ai grija de tine moldoveanco :-) si da nu are rost sa ne stresam din pricina "lumii" dar din pacate cunosc persoane transgender care pe bune sufera cand sunt insultate pe strada,unele chiar intra in depresie. Clienti vor ramane intodeauna in anonimat si e trist ca in momentul in care te vad pe strada te arata cu degetul desi sunt conștienți ca au trecut prin patul tau :( cum spuneam ne ramane optimismul :-) pup ai grija de tine cand vin la iasi musai sa bem o cafea :-) pop

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...