Sari la conținut

transexual antonella


Postări Recomandate

Wow prima zi in Oradea și deja sunt suprasolicitataâ¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ðŸ˜ðŸ˜va pup nebunaticii mei.nu mă așteptam.â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸cred că până plec din Oradea mă mărit aiciâ¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸sunteți niște scumpi și dotațiâ¤ï¸â¤ï¸încă mai am energie și dorințe arzătoare vă așteptâ¤ï¸â¤ï¸0721452799â¤ï¸â¤ï¸te aștept exact cu costumația din poza â¤ï¸â¤ï¸sa mi-o smulgi de pe mine cu dințișorii sa îmi descoperi virilitatea â¤ï¸â¤ï¸

post-192898-0-36271200-1540318571_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Cu mare drag scumpo am unele imperfecțiuni de realizat prin intermediul plasticianului de la Oradea și pe urmă bem o cafea împreună â¤ï¸â¤ï¸să știi că nu o duc rău aici mă răsfață orădenii 😂â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸#bighug #â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Link spre comentariu

Din păcate nu voi ajunge prea curând în Arad.o sa anunț în caz de ceva 💗💙💚💛💜🖤ðŸ’💗💙💚💛💜🖤ðŸ’

Link spre comentariu

Deoarece primesc foarte multe telefoane țin să anunț că până luni nu sunt in tara.particip la o conferință internațională LGBTQ in Suedia deci nu pot răspunde nimănui chiar daca sunt in roaming și numărul este apelabil.va mulțumesc pentru înțelegere.pop

#transrightsarehumanrights â¤ï¸ðŸ’™ðŸ’™â¤ï¸ðŸ’—â¤ï¸ðŸ’™

post-192898-0-15765000-1541238477_thumb.png

Link spre comentariu

BLACK FRIDAY PROGRAM NON-STOPâ¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ðŸ‘‰ðŸ‘‰ðŸ‘‰ðŸ‘‰ðŸ‘ŒðŸ‘ŒðŸ‘ŒðŸ‘ŒðŸ’¦ðŸ’¦ðŸ’¦ðŸ’¦0721452799💗💗💗

LAPTIC INCLUS ,💦💦💦💦💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

post-192898-0-87650200-1542212884_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

BLACK FRIDAY PROGRAM NON-STOPâ¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ðŸ‘‰ðŸ‘‰ðŸ‘‰ðŸ‘‰ðŸ‘ŒðŸ‘ŒðŸ‘ŒðŸ‘ŒðŸ’¦ðŸ’¦ðŸ’¦ðŸ’¦0721452799💗💗💗

LAPTIC INCLUS ,💦💦💦💦💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

Ce pula smechera si mare ai, e naturala sau ti-ai facut marire? 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...