Sari la conținut

transexual antonella


Postări Recomandate

Antonella scumpete daca ti-ai facut marire am nevoie de o recomandare ;).

Multumesc amticipat. 😘

4000 de euro la doctor renert gad București caută pe internet clinica de pe strada Herăstrău nr1.â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸
Link spre comentariu

4000 de euro la doctor renert gad București caută pe internet clinica de pe strada Herăstrău nr1.â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Multumesc mult, cum imi poti da mai multe informatii ca sa nu ma duc prostalau neinformat acolo ? Te pupacesc 💋:)

Link spre comentariu

Ajung ajung și acasă te pup 😘😘â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸pe data de 14 15 pentru două zile voi fi la Timișoara în vederea unei conferințe ✌ï¸âœŒï¸care mă scoate la o cafea?â¤ï¸â¤ï¸

Link spre comentariu

Vroiam doar imi expun modul prin care dau un plus de ajutor comunitatii trans din romaniaâ¤â¤

A fost un an plin de peripetii dar si greu pentru Antonella 2018.

Acest an a adus mai multa vizibilitate comunitatii transgender din ROMANIA ceea ce a adus si mai multa ura impotriva noastra.organizatiile discriminatorii aliindu-se si atacand comunitatea prin subiecte inexistente precum "ideologia de gen"

Trump nu ne suporta si vrea sa ne faca rau prin orice mijloace #wewillnotbeerased fiind o campanie si un hastag mondial pentru apel la solidaritate.(deci clar comunitatea trans e atatcata din toate directiile)

Ne-am adunat la MACAZ - Bar Teatru Coop. Sa be reamintim persoanele trans ucise din cauza transfobiei.

Am participat la proteste impotriva referendumului alaturi de intreaga comunitate LGBTQAI si organizat de MozaiQ care ne este alaturi intodeauna.

Am colaborat cu asociatia Asociatia Acceptdevenind oficial voluntara la acestia.

Am aderat la partidul Demos constienta fiind de cele ce vor veni si "lupta" impotriva falselor informatii aparute in mass-media mai mereu.

Am sărbătorit in familie esecul refrendumului urii si discriminarii, impreuna cu campania "iubirea nu se voteaza" demarata de Mozaiq

Am participat la conferinta internationala din Suedia in Malmo Migration Memory Encounters aducand in vizorul tuturor problemele cu care ne confruntam ca si comunitate in Romania.

Am participat la conferinta internationala Harm Reduction Europe in urma careia am reusit colaborari importante cu diferite organizatii europene legate de munca sexuala comerciala(prostitutia)

Am iinfintat oficial un grup de suport Sex-work-call impreuna cu colaboratori minunati.organizatie ce pe viitor va oferi sprijin femeilor transgender lucratoare sexuale.fiind prima organizatie din România care pune pe masa subiectul sex-comercial(prostitutie)

Am fost oficial declarati parteneri si colaboratori ICRSE urmand ca pe viitor sa avem proiecte impreuna.

Am sustinut o conferinta la Timisoara" Nevoia de feminism la locul de munca" organizata de catre Demos Timișoara unde am discutat de problemele comunitatii trans in domeniul muncii in Romania.

Am colaborat cu eQuiVox Timisoara organizatie LGBTQAI nou nascuta si de o necesara nevoie in banat.

Am participat la diferite conferinte in care am pus intrebari si am aflat raspunsuri precum cel legat de parteneriate civile,100 de oameni pentru romania de maine,etc.â¤â¤

Un an destul de incarcat si cu multe prietenii legateâ¤â¤anul 2019 imi aduce multe sarcini asumate si o activitate destul de importanta in plan politic-social.

Am luat decizia de a candida oficial pentru Alegerile pentru Parlamentul European avand sustinere variilor colegi de partid si fiind prima femeie transgender din romania membra oficiala a unui partid.

Ce sa zic😊intru in 2019 cu speranta si incredere.

Sarbatori fericite tuturor si magia sărbătorilor

sa va aduca pace si intelegere.â¤SA FIM MAI BUNI

post-192898-0-04645300-1545385928_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...