Sari la conținut

fetele plinute


Postări Recomandate

Potrivit cercetătorilor de la Universitatea Medicală Carolina de Sud, fetele mai plinuţe intră mai repede la pubertate decât cele cu greutate normală. Mai mult, adolescentele supraponderale nu au încredere în propria persoană şi cedează mult mai repede la presiunile băieţilor.Specialiştii au studiat cazurile a aproximativ 22.000 de adolescente şi au ajuns la concluzia că fetele obeze sunt de trei ori mai predispuse să-şi înceapă viaţa sexuală înainte de 13 ani şi au tendinţa să facă sex cu mai mult de trei parteneri în adolescenţă.

Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

era si un banc pe tema asta.....de ce fetele mai plinute sunt mai de treaba... Raspuns: Nu au incotro...mie uscatele nu imi plac oricum... dar nici peste o anumita limita de kg in plus care in cazul in care nu e vorba de vreo boala nu arata decat o lipsa de respect fata de persoana lor... mai mica sau mai mare in functie de caz...

Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

si lor le place cu plesnitul... ceva de speriat... desi la inceput majoritatea incep cu figuritze de alea.. ca domle.. ca poate ma doare.. ca nush ce... dupa 2 perechi de palme deja fac vocalize :D

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

io-s fan feline... nu halesc plinutzenu-mi plac schiloadele... ci cele ferme si frumos proportionategen blonda lu' Bote :huh: pe care am zarit-o Sambata seara intr-un club de fite din Buc..e mega piesaaaa.... bine, e tunata toata.... dar tunata frumos si pentru care s-ar merita o anume suma de bani.... zic eu :D

post-1485-133409690302_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...