Sari la conținut

in curand in oraşul vostru


Postări Recomandate

  • Oras:piatra neamt
  • Oras:piatra neamt

Salut ,tipa arata exact ca in poze ,o tipa finuta Isi face treba bine ,igiena 10 , are sanii Putin lasati dar e ok nu totu e perfect la ce e in piatra merita vazuta ,nu pleci dezamagit

o recenzie? ceva detalii ar fi posibil?

Link spre comentariu

Revin ,ca si locatia este o locatia ok de 9 plus ,am sunat o voce draguta ,am effectuat intalnirea putin mai greu deoarece am insistat cu timpu ,dar sa pregatit tipa super de bine ,10 plus ,oral 10,normal 10,ce am cerut extra am platit si effectuat de nota 10 .tarife a fost la ora si a meritat fiecare banut .e o tipa super si voi reveni cu drag .cine merge si stie ce vrea nu ramane dezamagit .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Revin ,ca si locatia este o locatia ok de 9 plus ,am sunat o voce draguta ,am effectuat intalnirea putin mai greu deoarece am insistat cu timpu ,dar sa pregatit tipa super de bine ,10 plus ,oral 10,normal 10,ce am cerut extra am platit si effectuat de nota 10 .tarife a fost la ora si a meritat fiecare banut .e o tipa super si voi reveni cu drag .cine merge si stie ce vrea nu ramane dezamagit .

 

😘😗😙Multumesc dragule !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Buna 😙 in Piatra voi fi pana pe 18aprilie. Daca voi gasi o alta locatie voi prelungi sederea. Te pup.

Bine. Mersi ca ai raspuns. Tiam trimis mesaj si pe nr da nu ai rasp. E acela cu 281 la sf.Sper pe vineri sa pot ajunge.o zi buna.😘
Link spre comentariu

ÃŽncepând cu 19 Aprilie te așteptăm la Suceava. Se găsesc locații în regim hotelier. Trebuie doar să mai insiști. Fă o încercare la Suceava și nu o să-ți pară rău.

Eu sincer nu am gasit nimic pe internet. Daca mai ajuta cu un link , un numar de telefon ar fi minunat. 😊😗
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna Jojo, uite numele meu este Cristina si vin cu o propunere pentru tine si anume daca te intereseaza o colaborare sincera , serioasa si fara interese, se imparte doar chiria, si vrei sa fim colege si prietene in acelasi timp , eu am o programare pentru o saptamana la un apartament foarte frumos in Suceava pentru saptamana viitoare , despre mine sa-ti faci o idee despre ce si cum sunt eu poti citi multe pe forum asa ca daca te intereseaza acest gen de colaborare te poti gandi si imi poti trimite un mesaj sau ma poti suna , eu nu voi insista pe acest subiect asa ca ramane la aprecierea ta, te pupic si succes in continuare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...