Sari la conținut

Diana zona dristor kaufland 0767 791 309


Postări Recomandate

am ajuns si eu. si nu mi-a parut rau deloc.

locatia intr-un bloc nou, curat si modern, pat mare, camera luminoasa, papuci, prosop curat, enspe geluri masculine, doar apa calda vine mai greu si este cam instabila... locatie de 9 (mergea si o oglinda pe undeva)

ea, o tipa slim, oarecum miniona, draguta la fata, cu tate mici dar simpatice, cu picioare frumoase si cur fain, poate doar la burtica se vede ca e mamica, cu atitudine foarte placuta, pro-client 9

eu la dus, ma intorc si o gasesc goala, drept care ma asez in pat, vorbim 2 minute apoi incepe sa se frece cu corpul si tatele de mine, apoi coboara la oute si le linge, mangaie, apoi ajunge si la gigi si ii face un ON foarte bun. cu presiune, supt bine, nu foarte deep dar fain, cu atentie la chestii adiacente... oral de 9, face si CIM (nu a fost cazul la mine pt ca am vrut normal)

normalul protejat a propus sa se urce ea cu spatele si am simtit o pasa stramta, s-a miscat f bine, divers, nu prea repede nici prea incet, excelent, drept care dupa ceva timp am terminat asa. servetele, apoi baie, apoi valea ca eram pe fuga. normal 9,5 (stie, se implica e stramta si cu spatele e o priveliste excelenta)

de revenit clar si pentru cim si pentru o ora.

halatul 100 / 1 fin aprox 30 min (2 fin/o ora / 200 ar fi fost dar nu aveam timp)

pret/calitate f bun!

faina tipa si buna la ceea ce face (nu e chiar o juna de 18 ani dar e faina!)

merci!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...