Sari la conținut

Diana zona dristor kaufland 0767 791 309


Postări Recomandate

Veni vidi vici . Vizitat sa stabilesc un reper legat de gustul celor ce dau feedback bun.

 

O experienta buna . Servicii pe care le-as vrea si de la alte fete , in special in ce priveste comunicarea . A fost o exceptie , nu vreau sa vizitez fetele cu preturi umflate prin entuziasmul unora. Sunt atent la bani si prefer sa mai iau si cate o teapa . Orice experienta in viata , chiar si negativa este unica.

 

Recomand pentru cine vrea sa mearga la siguranta .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mr_leaf
Reputație: 0
Buna seara!

 

Am trecut pe la Diana saptamana trecuta, intr-o dimineata. Locatia foarte curata, langa KFC pe Mihai Bravu, o garsoniera amenajata cu bun gust. M-a intampinat intr-un costum sexy, o atitudine prietenoasa si am putut comunica cu ea cu usurinta. Dupa cateva discutii am mers la dus, cand m-am reintors a inceput cu un oral neprotejat executat bine, dupa ceva minute am pus un prezervativ si am schimbat cateva pozitii, iar la final ne-am intors la oral cu finalizare.Mi s-a parut totusi ca am facut un oarece click in sensul ca am simtit ca e foarte relaxata, am schimbat cu usurinta pozitiile si am purtat o conversatie chiar ok, nu e genul pasional. 

Note:

Aspect: 8,5 

Locatie: 9 

ON: 8

NP: 8,5

Atitudine: 9 

GFE: 7 

 

200 / ora

 

Numai bine!

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...