Sari la conținut

Diana zona dristor kaufland 0767 791 309


Postări Recomandate

Va salut, bună Di!

Revenit la fata, las unele impresii(Am multe acțiuni la ea, începând cu zona Oltenitei/brancoveanu, si ...nu am o postare).

Am luat legătura tel., amabilă, respectat ora.

Locatie: M.bravu la centru com., parcare lejeră...; curat, aerisit in loc.

Este ok pt.mine ca o găsesc dimineata.

Fata, este micuță, tate ,, organizate tehnologic,, si f.important ,,accesibile,, si pt.clienti (vad postari diverse la unele  fete si  tatele  sunt doar de ,,decor,,).

Fata undeva la 30-33 ani(scuze Di.).

Actiune: bună/ce mai faci...dus eu, fata era pregatita si începem...

Stiam tatele, stiam ca am acces la ele, elegant am lins, am băgat capul, ce mai= plăcut.

Fata s a pus în g., a început un oral bun, pe lateral,  si numai pe lateral a.i. pula s a sculat instantaneu...am dezertat= a luat o pe toată, i am spus că nu mai rezist, si imediat o fin.orala multiplă.

Doream si ceva sex, dar tatele+ oralul m au învins.

Am avut o fin.orala abundenta, dar in acelasi timp ma speriasem ca nu mai iese nimic la fin.nr.2...

Pauza= 15min, amabilitati, atmosfera ok.

Discutii lejere.

Începem nr.2 = tate, lins, mângâiat cu blândețe, si trecut fata la ORAL= am lăsat o, la fin.nr.2 are de lucru, muncește ceva pana am pus balonul; s a străduit, o ținea în gura fără să o scoată, dna P. incet se operationaliza; cred ca ar mai fi mers ceva oral dar am fost panicat ca ma termina iar...

Am pus balonul, sex in doua pozitii, terminat cu ea pe mine...Buna!

Tatele jucau în mână mea... 

250 lei, corect, nu am fost grabit, tel.nu a deranjat.

Recomand aceasta fata!   Nota 9.

Luati o ora, fata este gazda bună, si va garantez ca 90% realizați 2 fin., fiti ,,pasnici,, din toate punctele de vedere, tatele sunt accesibile ( pt.cei ce cauta si tate).

PS: Sper sa nu se supere - actualizează anuntul, acesta este cred de 5-6 ani...

Pa, ne revedem!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator diana_dia
Reputație: 0
La 19.08.2021 la 11:28, eu.discret a spus:

Va salut, bună Di!

Revenit la fata, las unele impresii(Am multe acțiuni la ea, începând cu zona Oltenitei/brancoveanu, si ...nu am o postare).

Am luat legătura tel., amabilă, respectat ora.

Locatie: M.bravu la centru com., parcare lejeră...; curat, aerisit in loc.

Este ok pt.mine ca o găsesc dimineata.

Fata, este micuță, tate ,, organizate tehnologic,, si f.important ,,accesibile,, si pt.clienti (vad postari diverse la unele  fete si  tatele  sunt doar de ,,decor,,).

Fata undeva la 30-33 ani(scuze Di.).

Actiune: bună/ce mai faci...dus eu, fata era pregatita si începem...

Stiam tatele, stiam ca am acces la ele, elegant am lins, am băgat capul, ce mai= plăcut.

Fata s a pus în g., a început un oral bun, pe lateral,  si numai pe lateral a.i. pula s a sculat instantaneu...am dezertat= a luat o pe toată, i am spus că nu mai rezist, si imediat o fin.orala multiplă.

Doream si ceva sex, dar tatele+ oralul m au învins.

Am avut o fin.orala abundenta, dar in acelasi timp ma speriasem ca nu mai iese nimic la fin.nr.2...

Pauza= 15min, amabilitati, atmosfera ok.

Discutii lejere.

Începem nr.2 = tate, lins, mângâiat cu blândețe, si trecut fata la ORAL= am lăsat o, la fin.nr.2 are de lucru, muncește ceva pana am pus balonul; s a străduit, o ținea în gura fără să o scoată, dna P. incet se operationaliza; cred ca ar mai fi mers ceva oral dar am fost panicat ca ma termina iar...

Am pus balonul, sex in doua pozitii, terminat cu ea pe mine...Buna!

Tatele jucau în mână mea... 

250 lei, corect, nu am fost grabit, tel.nu a deranjat.

Recomand aceasta fata!   Nota 9.

Luati o ora, fata este gazda bună, si va garantez ca 90% realizați 2 fin., fiti ,,pasnici,, din toate punctele de vedere, tatele sunt accesibile ( pt.cei ce cauta si tate).

PS: Sper sa nu se supere - actualizează anuntul, acesta este cred de 5-6 ani...

Pa, ne revedem!

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-
12 hours ago, cristiacab said:

Mai presteaza fata asta ? A mai fost cineva la ea .

Dap, e super ok. Verifica in ziua in care vrei sa mergi pe wazzup la stare si vezi ca pune acolo cand incepe de regula sau pune o poza ceea ce inseamna ca e la birou. Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am revăzut o si eu, de curant. Oral neprotejat, bine executat, cu limbuta pe la oo. Super misto senzatia, si urmata de NP , pe la spate, cu contre din partea ei, cu pietpul lipit de pat...asa ceva. Ce pot sa zic, o partida reușită. Daca nu mai ne vedem anul acesta. Iti urez sarbatori fericite. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator diana_dia
Reputație: 0
Acum 21 ore, cornel77 a spus:

Am revăzut o si eu, de curant. Oral neprotejat, bine executat, cu limbuta pe la oo. Super misto senzatia, si urmata de NP , pe la spate, cu contre din partea ei, cu pietpul lipit de pat...asa ceva. Ce pot sa zic, o partida reușită. Daca nu mai ne vedem anul acesta. Iti urez sarbatori fericite. 

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe cand navigam pe aici sa-i gasesc topicul pentru o recenzie, poc, notificare ca a postat ceva. Si asa mi-a amintit ca ne-am intersectat saptamana trecuta pentru 30 min. 

Am cunoscut-o pe Dia inainte de silicoane, acum sta bine la partea de sani. Facut programare, whatsapp, destul de repede mi-a raspuns. Vroiam sa verific sanii, ca oralul stiam ca-l face bine. A mers totul ok, din pacate cam vorbareata, vorbeste repede...si parea nervoasa, dar m-a asigurat ca e in regula. 

Locatie ok pentru scopul propus, dus cu tot ce trebuie, Dia dragutica, sani tunati misto, cam lipsa fundulet. Dupa igienizare a trecut la un ON, bine facut, deep, umed, lent (asa am cerut), m-a atentionat sa nu-i bag degetele in pasarica...nici ca as fi vrut, dar ea vroia sa fie sigura. A trecut la LOT si apoi reverse...unde am si terminat...are un stil misto de a se misca, si cred ca prefera sa stea cu spatele. 

Nu prea raman multe de povestit, din pacate la doar 30 min, tot fast fuck e, oricum o dai....

Note bune, nu excelente, recomand, dar nu pentru mine. 

Saptamana usoara! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...