Sari la conținut

gigolo


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca citesti acest mesaj, inseamna ca vrei! 

Am 26 de ani, zodia capricorn, sunt saten cu ochii  albastri  1.69 m inaltime si 60 65  kg, model activ si sportiv de performanta,fumator  ocazional

Ofer clipe de neuitat sexului feminin dornic. Sunt deschis la orice, va insotesc la evenimente, va seduc, va infierbant, va fac sa va simtiti femei in adevaratul sens al cuvantului. 

Va urc pe pereti si va cobor in cele mai diverse moduri ( sex normal, anal, analingus, cunnilingus, snap, masaj de relaxare, diferite fantezii si jocuri adiacente…). Locatia o stabiliti dumneavoastra. 

Tariful este de 150 ron per sedinta,insa in functie de serviciul dorit, acesta poate sa difere. Mai multe detalii cu privire la pretul serviciilor, poze si alte informatii, nu ezitati sa ma contactati.

 

Jocuri adiacente? Ce-s alea?

Link spre comentariu

De ce toti barbati care presteaza ca Gigolo isi pun poze cu pula ? Credeti ca noi ceilalti n-avem asa ceva ? .... Fetele nu-s ca barbatii, care ar vedea capsunele non-stop, ele vor altceva si tu ca  gigolo, adicatelea, expert in arta amorului, nu ca noi profanii, ar trebui sa stii asta.

 

Cat despre comentariile malitioase ? .... Pai baietii sunt in rut perpetuu si esti considerat o amenintare ..... ca sa nu repet c-ai pus poza cu pula si unii ori sunt invidiosi pe a ta, ori doresc sa se laude ca sunt mai dotati.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

Wrong Aza, nu avem de ce sa ne simtim amenintati de un gigolo, deoarece la fel ca si fetele, el percepe taxa pentru ce ofera. Sint destul de rare cazurile cand fetele ar plati pentru asa ceva,iar la cate sule vad ele, una in plus crezi ca mai conteaza ?

Link spre comentariu

De ce toti barbati care presteaza ca Gigolo isi pun poze cu pula ? Credeti ca noi ceilalti n-avem asa ceva ? .... Fetele nu-s ca barbatii, care ar vedea capsunele non-stop, ele vor altceva si tu ca  gigolo, adicatelea, expert in arta amorului, nu ca noi profanii, ar trebui sa stii asta.

 

Cat despre comentariile malitioase ? .... Pai baietii sunt in rut perpetuu si esti considerat o amenintare ..... ca sa nu repet c-ai pus poza cu pula si unii ori sunt invidiosi pe a ta, ori doresc sa se laude ca sunt mai dotati.

pentru moment nu am avut  alta poza si  am schimbato 

  • Like 2
Link spre comentariu

arabu_incins ... uite, ti-am dat un +1 sa ajungi pe 0 (asta sa nu zici ca nu sint baiat rezon). Pentru asta te rog sa-mi exlici mie si lu daywalker ce-s alea jocuri adiacente, ca ramaseram in ceatza.

 

Table, Sah, Counter Strike  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

arabu_incins ... uite, ti-am dat un +1 sa ajungi pe 0 (asta sa nu zici ca nu sint baiat rezon). Pentru asta te rog sa-mi exlici mie si lu daywalker ce-s alea jocuri adiacente, ca ramaseram in ceatza.

 

L-ai luat prea repede, lasă-l să se gândească vreo 5-6 zile și ne explică.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...