Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:...in lumea reala
  • Oras:...in lumea reala

Salut!
Intrucat nu mi-a rapuns nimeni cu privire la aceasta stimabila doamna mi-am luat inima in dinti si am stabilit o intalnire. Asadar, detaliile de la telefon sunt: "locatia intre Calea Mosilor si Mihai Eminescu, ca punct de reper Bancpost de pe Mosilor; iti pot oferi sex oral neprotejat cu finalizare, normal in orice pozitie numai protejat, pretul serviciilor mele este de 100 de lei pe ora, iar pozele de pe AT imi apartin 100%". Deci...mari sanse sa fie teapa mi-am spus, dar am zis sa dau o fuga sa vad cat de mare este diferenta dintre poze si realitate; m-am convins ca-i mare rau de tot.
Locatia: prima strada imediat dupa Bancpost-ul de pe Mosilor, aproape de Obor; blocul din spatele parcului de copii, etaj superior, apartament cu doua camere transformate in laboratoare de lucru.
Raluca are o voce prietenoasa la telefon, dar si in realitate, insa daca in poze are ceva carne pe ea, in realitate masoara nu mai mult de 150 de cm si maxim 45 de kg; pilozitatea faciala m-a facut sa cred ca am de-a face cu un hermafrodit, asta pana cand mi-a aratat chilotii de pe ea, in timp ce sustinea ca sunt exact cei din poze, la fel ca si bluza. Am putut observa atunci ca este femeie 100%, doar ca nu era proaspat epilata nici inghinal si nici pe picioare. De asemenea, sanii erau inexistenti, iar pe spate, intre omoplati, am putut observa o zona plina de cosuri purulente. BLEAH!!!!
DECI NU!

Am tinut sa o vad si pe colega, careia i-am deshis thread aici: https://nimfomane.com/forum/index.php?/topic/6274-matura-0737392078/page__p__50957&do=findComment&comment=50957
Nicio legatura cu pozele: la fel de bondoaca, mai in varsta, cearcane de betivanca, cu sfarcurile se scarpina in buric, picioarele mici si groase. Se recomanda Cami, ofera aceleasi servicii si practica aceleasi preturi.
Evitati, va rog!

  • Like 2
Link spre comentariu

Ai fost ieri, joi 03.05, pe la 14.00?

Am sunat si eu vazand pozele puse de tine. Vorbeste chiar foarte frumos la telefon, a sustinut cu tarie ca pozele sunt "reale si recente".

Am ajuns in jur de 14.00 (cu putine minute inante de 14.00), am parcat cu greutate in spatele unui bloc, chiar cel cu Bancpost-ul si am sunat-o sa imi dea adresa.

Surpriza! "A venit un alt client la programare si pentru ca nu era sigura daca vin ma roaga sa astept 1/2 ora sau sa revin pentru o alta programare". :) :) :)

La auzul replicii asteia m-am umplut de draci. Acum, citind recenzia ta, imi dau seama ca am avut de fapt un mare noroc. Daca tu ai fost clientul de la 14.00 iti multumesc ca m-ai salvat (sincer, nu e ironie). Daca vom ajunge sa ne cunoastem ai o bere.

M-am si amuzat citind recenzia ta si amintindu-mi cu ce speranta m-am dus intins catre "bunaciunea" din poze si ce teapa imi luam.

 

Acum ceva off-topic, cu scuzele de rigoare: in ultima vreme constat ca fetele sunt destul de ocupate sau influenta forumului este atat de mare incat majoritatea ne-am focusat pe cateva care merita. Fetele raspund destul de greu la telefon (mai ales daca ai programul inghesuit si nu poti sa astepti/revii/incerca la alta ora) si pe la ora pranzului nu te prea lipesti de o programare. De dupa Paste pana acum n-am avut posibilitatea sa cotizez un banut pentru bunastarea fetelor. :)

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Acum ceva vreme am ajuns la Raluca. Am sunat, am stabilt intalnirea, am ajuns usor in locatie.

Pe scurt, dupa cateva vorbe de imprietenire, a urmat un dus facut numai de unul dintre noi. In compensare, celalalt a trecut la un oral nici foarte bun, nici de lepadat. Normal ca a urmat normalul in diverse pozitii. Mi-a placut, terminat in cauciuc. Dupa o mica discutie trece la nr 2 oral, cum cred ca intentiona sa ma doboare. Am refuzat CIM si am umplut alt cauciuc.

Poze reale, cred ca are sub 30 ani.

Halat de 100.

Note: cam 8 pe linie.

Dupa 2 saptamani, cred, eram cu drum pe acolo si zic sa repet experienta. Stabilit intalnirea, cu corectarea masurii halatului la 150. Am acceptat. Surpriza a fost la interfon, ca a raspuns colega ei. Adica mai astept, sau se ofera ea. Capu' de sus zice "cara-te de aici", celalat m-a bagat in lift. Si asa am cunoscut-o pe matura Camelia, cred. Nu mai am numarul ei de telefon. Am stat o finalizare, 100 lei (cerea pentru doua). Voi cauta topicul ei.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...