Sari la conținut

Vizitator crlstl

Postări Recomandate

Vizitator crlstl
Reputație: 0

Buna seara

 

Am vizitat Salonul de Masaj J'adore.

Locatie, N. Balcescu, intersectie cu Ion Capineanu.

Pozele de pe site, cele referitoare la locatie sunt conforme cu realitatea (ma refer la ce anume am vazut eu - mentionez ca am "vizitat" receptia, si 1 camera, drept pentru care nu pot confirma restul pozelor).

Dupa ce am intrat, am fost poftit sa astept fetele pe canapeaua care se regaseste mai jos in poze.

Fetele. La ora la care am vizitat salonul (12:10), in locatie, dupa spusele domnisoarei de la receptie, erau 2 domnisoare, care mi-au fost si prezentate. Una bruneta si inalta, sani micuti, fermi, si una blonda si mai micutza de statura si putin mai bine facuta. Am ales bruneta. Am incercat sa o asociez cu vreo fata din pozele afisate pe site, dar din pacate, nu cred ca se regaseste nici ea, nici colega ei.

Camera in care a avut loc prestatia se afla in dreapta receptiei, este micutza dar dotata cu grup sanitar ((pot spune ca era curat, fara apa pe jos) cabina de dush are la origini si un fel de sistem de hidromasaj, care insa ori nu am reusit eu sa il fac sa functioneze la capacitatea normala, ori era destul de infundat/defect. Existau 2 recipiente cam 1/2 pline cu gel de dush, precum si un recipient cu sapun lichid la chiuveta, prosop mare, curat pot spune, insa destul de uzat (ma cam deranjat cand m-am sters...in anumite zone)

In camera se afla o noptiera (unde era depozitat uleiul de masaj - Dalin, nu garantez ca era chiar Dalin, dar era ambalaj de Dalin – si un sul de servetzele ) , un scaun, care l-am folosit pentru a imi aseza hainele, si salteaua. Saltea mare, acoperita de o husa rosie, care in ciuda culorii ei inchise, ascundea unele pete de ulei, vreau sa cred ca era numai ulei, semn ca nu fusese prea curand spalata. Pe saltea era asezat un prosop pe care m-am si asezat in asteptarea fetei, fata care am uitat sa mentionez, dupa ce m-a indrumat spre baie, a parasit camera pentru a se “pregati”. Pregatire care i-a luat in jur de 7-8 minute.

Masajul de relaxare a fost destul de plictisitor si mult prea insistent in zona picioarelor, respectiv gambe. A continuat pe spate putin, moment in care am incurajat-o pe domnisoara sa insiste deoarece aveam o oarecare durere de spate deranjanta. Apoi, domnisoara a trecut la masajul erotic, care mai exact a fost un fel de laba ajutata de un san, finalizarea producanduse destul de rapid in palma domnisoarei. Mentionez ca la initiativa mea, domnisoara a acceptat sa o sarut, dar nu a intretinut drept pentru care m-am lasat pagubas.

Inainte de expirarea timpului - Ciocanit in usa de atentioare ca mai avem 5 minute.

Nu am intrebat de alte servicii si nici domnisoara nu parea interesata.

Am platit 80 lei (inainte) pentru 30 minute de masaj. De fapt in jur de 20, daca scadem dushul meu si asteptarea domnisoarei. Tariful pentru 1 ora este de 150 lei, daca am retinut bine.

Pot spune ca la capitolul curatenie stau cat de cat bine, plus locatia centrala. Minus, numar redus de domnisoare (poate si ora matinala era una din cauze), lipsa unui masaj de relaxare combinat cu erotic cat de cat ok facut (daca vreau laba…fac eu acasa )

Personal nu mai revin.

 

Multumesc.

post-4093-0-78342100-1335985312_thumb.jpgpost-4093-0-06190000-1335985381_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator crlstl
Reputație: 0

inalta si subtzirica, atletica pot spune. doar un inceput de "colacel" dar absolut deloc deranjant. nici vorba de burta.

picioare lungi, dar cu laba piciorului destul de mare, cred ca in jur de 38, daca nu ma insel.

dragutza la fatza, dar absenta. am schimbat cateva vorbe cu ea, dar fara sa simt o dorinta din partea ei de a intretine discutia, am renuntat si eu la a mai spune ceva, deoarece din lipsa interactivitatii ma simteam destul de ciudat, punand numai intrebari.

Link spre comentariu
  • Oras:spitalul 9
  • Oras:spitalul 9

salutari frati confutadori:

 

am vizitat acest salon joia trecuta, mai precis vineri de dimineata, dupa un telefon in prealabil la numarul afisat in titlul threadului, cerut detalii si primit detalii, diferite oferte si preturi dar in fond si in fine 150 lei ora de masaj de relaxare cu erotic, mentionez ca la telefon totul parea linistit.

ca locatie se afla la intercontinental pe partea cu magheru.

 

ne intoarcem la poveste, ce sa va spun dragi fratiori o data ajuns in fata usii aud urlete si zbieraturi din stabilament de parca cine stie ce mahala sa deschis acolo, dar in acelasi timp se deschide usa si ma invita doua fete inauntru dau sa plec iar prietenul meu da sa intre, baga capu si se intoarce la mine: " e un betiv pe aici care vrea banii inapoi", asa ca ne baga fetele direct in prima camera de la usa si ne conduc pe o terasa care da in bulevard, stam de vorba si la tigari isi cer scuze pentru inconvenieta, se prezinta fiecare, 3 erau la numar, nu sunt femei superbe dar se fac placute si se distreaza la locul de munca, fapt ce ma determinat sa raman, betivu in continuare injura si urla, fetele prezint din nou oferta si ne zic ca au chemat politia si ca daca vrem sa intram la masaj, ne scoatem banii platim 150 RON/ ora si apoi ne indreptam spre camere, fetele faceau cu schimbu la betivu, a venit si firma de securitate sa il ia cu "te rog frumos paraseste incinta" dar nu a fost sa fie, si cand au venit 6 politai sa incheiat dischutia si hop top cu el la sectie( asta se intampla in timp ce ii pompam sanii anei cu al meu marele membru).

 

ana draguta la fata mai 19 ani ,bruneta,165, piele alba, fina si e destul de supusa, face cam ce ii spui in materie de masaj, si da se pricepe bine la masaj de relaxare, camera ca si igiena e una potrivita dar nu ma dat pe spate, baia in schimb a fost foarte curata cu 2 feluri de dus, deodorant, si gel de par.

 

fratiilor eu nu stiu dar pe mine ma omoara locurile une lumina este data atat de incet si e mai mult bezna in camera decat lumina, stiu ca fetele sunt obsedate cu aspectul lor si nu vor sa se vada sunculita, stiu ca te relaxeaza mai mult daca lumina e data la minim dar totusi as prefera o luminozitate mai adecvata, fata face dus si eu ma duc la usa si ascult dupa usa croniciile unui betiv ... se intoarce ana de la dus si ma bag si eu , cand revin incepe cu masaj bun de relaxare, nu extraordinar dar a prins bine un masaj dupa o saptamana mai lunga. frecat din cap pana in picioare , ma intreba daca am probleme la coloana , zic ca nu , si dintrodata se pune cu genunchi pe mine si imi face coloana sa se simta in al 9-la cer.

 

ma intoarce pe burta, se aude ca a venit politia, se linisteste atmosfera in receptie incepe un masaj pe piept , burta, coapse interioare, saruturi pe corp suflat la ureche, hop top se pune cu manutele pe al meu membru de grad inalt la momentul respectiv, nu se grabeste is mangaie cu atentie sufla pe el si este atenta cu privirea la fata mea sa vada ce imi place, se pune in 69 (protejat, il admiri si pui mana) si il apuca cu manutele, ma indeamna sa o ating si observ spre surpriza mea ca este umeda medium spre bine, fapt ce ma bucurat si am purces sa o tratez la pasarica cu ale mele manute si degetele spre placerea ei din cat mi sa comunicat, in tot acest timp a avut grija sa schimbe ritmul si sa ma mai induca in eroare cu privire la oral, dupa cateva minute bune de jucat reciproc, se intoarce la mine si ma intreaba" nu vrei sa ma futi intre sani?" ma conformez avand in vedere ca are sanii la limita marimii pentru Tit Fuck , nu frumosi dar suficienti, se uleiaza pe piept se pune frumusel pe spate si imi spune "hai te rog nu fi timid", desi nu eram, acolo la pieptul ei am lasat si samanta chinuit adunata de o saptamana, ma saruta pe corp ma pupa pe buze, imi spune multumesc, ma sterge pe mine inainte si dupa aceea pe ea.

 

facut dus,stat umpic in receptie baut o apa fumat o tigara, adunat fortele si companionul si la drum.

 

in concluzie fratilor recomand salonul jadore, nu neaparat pentru ambianta si fete "superbe" dar pentru ca se pune un ingredient magic numit satisfactia clientului, receptionera ne a intrebat cum a fost , aratand ca chiar o intereseaza.

 

si acum la note:

Locatie 8, inca un stabilament de masaj.

gfe:9 ( fiind circumstanta in asa fel am comunicat mult mai usor)

aspect: 7-8 pe tura care am picat eu asta a fost media la toate.

masaj de relaxare: 8

masaj erotic :9 tit fuck misto :)

igiena: 9 in baie , 7 in camera

 

 

sper sa va fie FuUtila recenzia,

 

al vostru dr.am

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat acest salon intr-o seara , turmentat dupa o betie cu prietenii. Pozititv faptul ca am gasit deschis la ora 2 dimineata si ca erau 3 fete si noi 3 baieti. Atmosfera placuta, fete frumusele. Nu imi amintesc numele fetei cu care am intrat, insa era o bruneta slim, toata un zambet si o pofta de viata nemaintalnita.

 

Masajul erotic 150 ron o ora, masaj bun, complet, finalizare prin masare, insa o tehnica buna, cu sani, fese, talpi, gat si altele.

Igiena ok, prosop curat, gel de dus. Nimic de reprosat.

Masaj de relaxare 8,5

Body si erotic 9,5

Finalizare- senzationala, chiar si prin masaj.

Se pare ca toate fetele din acest salon au cursuri intensive de masaj de relaxare. Intradevar perseverenta si un masaj bun.

Implicarea fetei foarte buna, pot spune chiar maxima. Am facut alegere buna alegand-o.

Eu personal am sa revin, daca am drum prin zona. Fiind situat fix in miezul centrului nu ma avantajeaza deloc. Negativ: nu mai bateti in usa la finalul orei. Eu daca intarzi prefer sa platesc timpul depasit, decat sa fiu atentionat sa ma car.Plus ca eram la un pas sa ratez finalizarea :no2

Cam atat despre experientele mele, putine, rare, DA' BUNE!

Cu respect!

Dr. V

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

buna seara chiar acum am venit de la salonul jadore acasa ce sa va spun mia placut a fost misto ma intimpinat o fata inalta la usa imbracata in politista ...oooo cool... apoi am fost invitat sa iau loc pe canapea in salon am vazut si un bar acolo mia placut cum e  asezat chiar are tenta de lux era curat si ingrijit dupa care miau aparut in fata 4 fete ce sa va spun ...erau dragute si sincer mia vorbit foarte frumos in special acea fata care ma primit la usa am luat o ora de masaj in compania unei fete pe nume maya si a fost senzational pot spune ca am ramas cu o parere placuta de acest salon dar ce am uitat sa va spun este ca in camera maya mia spus ca sa schimbat multe la acest salon de citva timp sau schimbat patronii si noul patron e mult mai interesat de salon si de fete si chiar de clienti...va vine sa credeti???? la baie era curat era gel de dus , betisoare de urechi si asa mai departe era curat din cite am vazut eu dar am fost numai intro camera nu stiu cum erau alealalte......???? eu chiar auzisem de salonul asta de mult timp si aveam o curiozitate in ceea ce priveste salonul dar se opare ca e ok la curatenie pot da nota 9 din cate am vazut ma repet, prosoape curate si lejerie curata asta am vazut in camera in care am intrat la fete tot 9 doar cea care mia deschis usa ai dau 10 fffff frumos si educat mia vorbit si in ceea ce priveste masajul 9 pot spune ca fata care mia facut masaj este buna nu de speriat dar buna , data care vine am sa incerc acea fata care mia deschis usa inalta cam la 1.85 cu alura sportiva dar cu muklt bun simt eu am sa revin in acea locatie mia placut ......poate cu aceasta schimbare a patronului vom avea parte si noi de ceva frumos in locatia respectiva. va las o noapte minunata si sa ne vedem la salonul jadore la universitate..............ciaooooo

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

FATA ERA MICUTA VOPSITA NEGRU AVEA SANI POTRIVITI ERA OK , ADRESA ESTE CRED CA??? NICOLAE BALCESCU NR 16 IN SPATE LA INTER SI NUMAR DE TELEFON VI-L DAU IMEDIAT CA E DUPA UN FLYER SAU O CARTE DE VIZITA 0762251688 SI 0743523673 PRETUL ESTE 150 DE RON DAR VAM SPUS CA MAI SINT 2 FETE FRUMOASE MIA RAMAS CA IN ZILELE URMATOARE SA MA DUC IAR SA VAD CE SPUNE ACEA FATA INBRACATA IN POLITISTA SPER SA FIE OK AM SA VA ANUNT,,,,,,,,,,DA ASTA E ADRESA SCRIE SI PE FLYER E OK O SEARA BUNA

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...