Sari la conținut

FLORY masaj 0764152740 ( sex total doar daca are chef )


Postări Recomandate

  • Oras:BurebistA
  • Oras:BurebistA

Nu am peste si fac masaj.Nu va place nu veniti,aveti ce alege.E plin site.ul

Nu ma deranjează ce scrieti ci faptul ca unii ma confunda cu mama ranitilor,vor masaj profi de o ora , doua finalizari si sa fiu îmbrăcată in halat alb si ofera 70 roni.Daca nu era pretul ma gîndeam ca ei se cred la hotel de 5 stele.Am inteles ca masajul la saloane este 50 roni dar diferența este ca nu te "baltacesti" la venire si plecare si altele,nu mă apuc sa dezvolt acum.Acolo nu prea e permis sa intîrzii ca furi din timpul tau si nici sa.ti expui bijuteriile.E bine la mine nu.?70 roni scuteste sa iesi cu o fata si sa cheltui sa fii refuzat,faci masaj prof i si te simti ca nou,si ,hai si doua finalizari asa...sa aprind o lumînare...Pai,cred ca trebuie sa zic gratis mai bine sa fie mulțumiți cei cu sorici.Iar daca zic ca fac masaj fac masaj si,restul...e loterie din motive bine întemeiate.Oricum,unii habar nu au ce e masajul ...pt ei e sex si uite asa... am ajuns si pe aici ca astea.s cererile !ai cocoasa?nu conteaza mai bine rezolva ce te mănîncă !dar plăcerile si extraoptinile se si plătesc....Voi plătiți in bani si noi....ne consumăm!

  • Like 8
Link spre comentariu

De ce esti ofticoasa da si omul cat are....Hai ca exagerezi 70 ron nu mai sunt bani pt tine ?..cat vreu 100 euro ora de masaj si bonus o bagi in toate gaurile..Apucate de altceva sunt femei de varsta ta care muncesc o luna pe 1000 ron si se mai plang si tu faci figuri pe bani nostri la fraieri care venim la tine si nu raspunzi la tel... Stai cuminte ca țea crescut nasul si sar putea sa ti-l taie cineva..Tu teai ales meseria asta nu noi te obligam !!

  • Like 1
Link spre comentariu

Apropo doamna FLORY frumusetea este trecatoare si peste pitini ani nu cred ca o sa mai vrea cineva sa te futa ..atunci poti sa te ocupi de masaj linistita ca poti sa tragi tu de ei sa te futa si nu mai vor.. frumusetea este trecatoare asa ca rupe pula acum cat poti ca nu se stie niciodata ce se poate intampla maine

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor

Am tot citit topicul acesta de cateva ori si am hotarat sa fac si eu o vizita doamnei Flory

Am sunat sa fac o programare si mi sa raspuns foarte frumos,si chiar am fost indrumat calumea sa ajung la locatie

Garsoniera foarte curata , baie cu tot ce trebuie ,prosoape curate ,gel de dus ne indoit ,papuci etc

deci nota 10

Doamna Flory -40 ani parerea mea ,foarte comunicativa si primitoare -satena , arata bine pentru varsta ei

Actiune - masaj pe masa ok , dupa ce mam plictisit am intrebat daca se poate si altceva.Mi sa raspuns - depinde de buget ,asa ca pe linga cei 70 lei am mai dat 100 ca sa fie bine sa nu fie rau

Sa dus femeia la baie sa se spele si a revenit complect goala linga mine

Chiar arata bine

A inceput show-ul - oral protejat (am fost pregatit cu prezervativ)mangaieri lascive pe tot corpul ,normal ok ,anal adanc -asa ceva...nu se uita.Femeia se uda natural are mare pofta de pula ,la anal a bagat singura vibratorul in pizda , gemea de placere datea ochii peste cap

Experienta foarte buna.Eu unul voi mai revenii

Bafta tuturor! Sunt incepator pe acest site ?presupun ca e ok recenzia

  • Like 6
Link spre comentariu

Azi am mai calcat-o odata pe duduia care face sa clocoteasca netul. Ceva miaparea ciudat de la prima vizita si din unele postari. Dama a fost la fel de acra si de fara sexapeal e genul butelie nefardata iar masajul ei e unul oarecare. Ei bine, banuielile mele s-au cam foarte adeverit... dar mai astept u tura sa mai o calce si var-meu, ca va fac niste dezvaluiri de senzatie. Tineti aproape ca vine o bomba nesexuala.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am programat și eu, dar după voce si sictirul evident când am întrebat de sex,am fost nevoit sa zic pas. Nu am mai ajuns.

E ceva de vis aceasta doamna...daca e intrebata de sex la telefon o apuca nervii, dar daca prinde pula...nu-i ajunge nici pula +vibrator

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Am fost si eu la doamna impins de curiozitate Fratilor nimic spectaculos doamna cam 43-45 ani sani mici.burta vizibila .cur lasat .un corp aferent varstei.Atitudine rece .gretoasa parca o deranjasem cumva.Masaj bun am platit 100 nu am primit rest De sex nu am intrebato ca nu ma atras atitudinea ei si cred ca ma si batea daca o intrbam de asa ceva.Am incercat sa vorbesc cu ea dar raspundea scurt si rastit.Cine vrea sa mearga sanatos eu NU mai revin si NU recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

O fifost pe stop sau nu esti genul ei? Altii zic ca i-a asteptat cu cracii in sus. Care sa fie adevarul, e f.selectiva,sau...? Macar politicooasa sa fie

Cred ca omul s-a dus cu touareg-ul iar Flory nu agreaza pe astia fitzosi..clar nu au facut click!

😊

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Am fost la Flory împins de curiozitate și nu de aspectul din poze.Femeie la doi poli,dar arăta bine,țate 3,îngrijită.înmânat cadoul 100 din ,sau poate am pățit prosopul? Ca asta am primit după ce am dat cadoul.Da și? Cât a fost ea ieșită din cameră m-am dezbrăcat la peleul gol și fuguta direct pe masa de masaj cu el în sus și eu pe spate.Ce priveliște zice doamna intrand în camera și se repede să mă maseze pe piept.Nici nu știu cum am ajuns eu cu mâna în pizda și ea cu gogu în gură.Era îmbrăcată în blugi dar simțeam umezeală între picioarele ei.Era uda de la dus sau plecase cu robinetul de la cadă între picioare? Hai să mă conving.Am dezbracat-o încet și am intins-o pe pat,nu avea robinet se udase natural.A montat preze stad amîndoi în cur pe pat,am iminns-o pe spate cu picioarele în sus,i-am luat mâna și am pus-o să se frece la pizda în timp ce i-am infipt-o direct în cur.Au început gemetele,icnetele,opturile,după câteva minute am scos-odin cur și ia-m bagat-o în pizda.Ce priveliște frumoasă,ea pe spate și eu în genunchi între picioarele ei cu o mâna țineam pula și i-o frecam de două trei ori de pizda după care i-o bagam de două trei ori în pizda și cu mâna cealaltă pe vibratorul înfipt în cur.Transpirase toată,era fleașcă,gemea miscanduse frenetic .Cerea pula .Sa arcuit întinzând picioarele precum un Lipițan.Am simtit-o cu se lărgește la interior când își da drumu' nu am mai rezistat nici eu,a scuipat-o gogu cu viteză unui glonț.M-am întins pe ea și am rămas îmbrățișați și vlăguiți preț de câteva minute.Eram vlaguiti. Transpirați.Fericiți.O să revin.Ne-a plăcut .

Locație 9

Gfe 9

Oral 9

Normal 9

Multumesc

  • Like 13
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Laury ma duc si eu cu ce am Touareg.. tu cu ce te duci cu Loganul cred.Femeia nu este genul meu intelegi.Ma suparase ca mia dat o data teapa si dai am vrut sa merg sa o vad cum arata..Asa ca spor la futut cu loganul tau

Touareg, nu am logan...ma duc pe jos ca sunt sarac. Iar tu esti ofticos rau bag seama...😆

Daca nu gusti nici glumele...este clar ca nici la fete nu prea te duci matale...

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...