Sari la conținut

Prima deplasare pe 2016,in Galati - YKA -


yka

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Are dreptate sa posteze intrebari aici, pentru ca pe telefon nu prea ai sanse s-o prinzi. Vorbeste Stan patzitu' :snap

 

Stai linistit - am trimis pm de o saptamana si nimic  :laugh2

 

Din punctul meu de vedere e neserioasă eu o sun de luni de cel putin 5 ori pe zi si nu imi raspunde

 

 

Buna dimineata.

 

Niciodata nu am facut si nici nu fac acest jobb fara seriozitate in programari de aceea consider ca am continuitate.Sa incepem:in primul rand a fost prima mea deplasare in orasul vostru,si dupa cum am mai spus-inainte sa ajung am avut 2zile deja luate;am avut o problema cu cazarea iar ziua de vineri(in saptamana cand am ajuns)am recuperat un pic si duminica(chiar daca am anuntat ca nu lucrez,am tinut cont de familisti si nu de comentariiile rautacioase);si ce nu ati stiut si nu va interesa(e problema noastra)mai mult de 5vizite nu luam deoarece nu am avut masina de spalat in locatie(nu folosesc lenjerii respectiv prosoape deja folosite)....cu fiecare vizita mi-am acordat timp de cunoastere,mai mult foarte multi chiar de la prima vizita au cerut si a 2/3 vizita.

 

 

Sincer stiu ca nu am reusit sa va multumesc pe toti,insa voi reveni cum am posibilitate.

 

Tin sa va MULTUMESC tuturor pentru atentia acordata,si felicit pe aceasta cale toti DOMNII care au avut placerea sa ma intalneasca,cei programati-JUR ca nu am avut nici o teapa in programari-10 cu felicitari pentru seriozitate-

 

Ma revansez fata de cei care au sunat,au dat sms'uri,si PM'uri.

 

Va doresc multe bucurii,sanatate si o saptamana minunata.

 

Cu respect YKA  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Atunci ce sa zic... trebuie sa ma felicit ca am ajuns inainte de "retragere". Pentru cei care nu au ajuns... nu pot sa spun decat ca ati pierdut o "intalnire" pe cinste.

  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...