Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


brokoli

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" Pentru barbati adevarati cu capul pe umeri....si cu picioarele mele pe umerii vostri.....si cu jucariile mele...si cu ideile mele...si cu fanteziile voastre....si cu corpurile noastre frumoase conduse de mintile noastre murdare...facem un cock(tail) de toata frumusetea! Daca intelegi ce zic, fa un spor de bine si suna la 0752457094"

post-236282-0-60108700-1562184110_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romford/Essex
  • Oras:Romford/Essex

Mhmmm...🙈 tot frumoasa si buna rau ai ramas. Dor nebun de tine si de toate momentele petrecute împreună de atâtea ori cât am fost la tine, tot acolo ești? Te pup dulce de tot pe ambele perechi de buze 🙈😘...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mhmmm... tot frumoasa si buna rau ai ramas. Dor nebun de tine si de toate momentele petrecute împreună de atâtea ori cât am fost la tine, tot acolo ești? Te pup dulce de tot pe ambele perechi de buze ...

da dragul meu tot acolo am ramas! te astept cu drag la mine pt noi momente poate mai frumoase ca celalate! pupici cu lipici :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Romford/Essex
  • Oras:Romford/Essex

da dragul meu tot acolo am ramas! te astept cu drag la mine pt noi momente poate mai frumoase ca celalate! pupici cu lipici :* :*

mhmmmm... abia astept.  :blushing2  :fuck  :felatie  :69 ....dor imens de tine, numai cand ma gandesc la tine si la toate acele multe momente mi se face ..la tare ca piatra, te pup :* 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

mhmmmm... abia astept.  :blushing2  :fuck  :felatie  :69 ....dor imens de tine, numai cand ma gandesc la tine si la toate acele multe momente mi se face ..la tare ca piatra, te pup :*

hmm abia astept sa ne revedem si sa ne futem! :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragilor va astept cu drag in bratele mele si in patul meu! Va reamintesc tarifele 100 lei o finalizare 30 min si 150 lei 2 finalizari 1 ora,sau 250 lei 2 ore cate finalizari poti! Normal doar protejat,oral protejat sau neprotejat in functie de igiena,diferite pozitii,69,inclusiv jucarii,finalizarile pot fi pe fata,in gurita,pe corp sau normal in balonas! Programul de Luni pana Vineri de la 10 dimineata la 7 seara! Programarile se fac cu 1 ora mai repede la nr de tel: 0752457094 .Va pup si va astept cu drag si cu un minus de 20 kg😘😘🤗🤗

post-236282-0-78359500-1563354962_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:La mine
  • Oras:La mine

draga bitchy

nu prea inteleg de unde ai aparut si care-i rolu tau pe aici, dar din nou scrii fara sa intelegi ce. Johny se lua de capone ca-i lenes sa se deplaseze; nimeni nu zicea nimic de blondutza ...

 

si daca tot sunt pe acest topic, alinamagda sau whatever ... felicitari pt ambitie, se vede schimbarea in greutate, bravo de la mine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...