Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


brokoli

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

" S-a dus vara cu sezonul de concedii si neveste! A venit toamna cu munca si amantale! Va astept din nou in bratele mele cu un corp mai frumos modelat si cu mult mai multa experienta!Va doresc ca alaturi de mine sa aveti o toamna frumoasa cu multe satisfactii si mult mult sex de buna calitate"

post-236282-0-36478700-1567419579_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragii mei futaciosi! Va reamintesc tarifele si ceea ce fac:1 finalizare 30 min-100 lei,2 finalizari 1 ora-150 lei sau 2 ore cate finalizari poti 250 lei! Putem face:normal protejat (diferite pozitii),oral neprotejat(daca igiena permite) se poate si finalizare orala sau pe corp,plus jucarii! Programul de Luni pana Vineri de la 10:30 dimineata la 7 seara,pt programari ma sunati cu 1 ora inainte de a veni! Pt alte detalii ne auzim la telefon:0752457094 pupici cu lipici😘😘😘

post-236282-0-91478600-1567713961_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California

Contribui si eu cu o recenzie scurtă la titulara topicului,pe această cale. Sunat,programat,ajuns la locația știută, am rămas plăcut surprins de frizura ei.După țigara de introducere și un duș rapid,trecem la treabă.ON timid la început dar a crescut în intensitate pe parcurs,plăcut. După un 69 bun,trecem la lucruri mai serioase,schimbăm vreo 2-3 poziții și finalizez în căciulă. Din păcate a trebuit să scurtăm vizita,eu fiind în exercițiul funcțiunii. Am achitat cadoul și am plecat.

 

De revenit?da,m-am simțit bine cu ea,nu am văzut nimic în neregulă.

 

Vă pupă sudoru'!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Gata vacanta! De maine va astept cu drag in bratele mele! Cu bateriile incarcate! Si ale mele si ale jucariilor mele! Cine vrea maine sa ma dezbrace si sa-mi descarce bateriile???

P:S:am vrut sa pun poza dar ceva sa modificat la site nu stiu cum sa o atasez! Poate veni-ti unul din voi maine si ma invatati! va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Esti zilnic pe ruta ORADEA – ARAD? Fa o pauza in drumul tau! Gasesti la mine apa calda, un pat moale, o atmosfera fiebinte, un pahar plin, o tigara, o vorba buna si multa pasiune, tandrete, intelegere, extaz si cam tot ce nu gasesti acasa! Ma gasesti de Luni pana Vineri de la 10:30 dimineata pana la ora 20:00 seara! Tarife:100 lei o finalizare,30 min sau 150 lei doua finalizari 1 ora! Normal protejat,oral neprotejat/protejat(in functie de igiena clientului),sarutari in funcfie de client si chimia dintre noi si jucarii!Promit ca vei avea parte de o mica pauza relaxanta si placuta in compania mea! Te astept cu drag! Pt programare ma suni cu 1 ora sau cel putin 30 min inainte de a veni! Nr de tel:0752457094 pupici cu lipici

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Din timpul muncii!

Ce ziceti de un oral in pozitia asta cu o imagine extrem de excitanta in oglinda!

Ai vrea sa iti sug pula in timp ce imi poti admira pizda si curul in oglinda!

Atentie la tatuaj! Confirm cand vi la mine! Sigur asa ceva nu ai mai facut!

Te astept cu drag si cu multe jucarii! Si poate cu alte idei care merita postate aici!

post-236282-0-44018300-1570475970_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...