Sari la conținut

ANDRA-21 ani-0729.337.319


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța City
  • Oras:Constanța City

Stie cineva ceva de domnisoara asta?...am incercat sa dau de ea dar nu raspunde.Anuntul ei suna cam asa:Poze noi din loca?ia mea ANDRA este numele meu Garantez revenirea inapoi la mine.Poze100% reale făcute în locatia mea curata si discreta brunetica frumoasa de 21 de ani am 1,70 cm, 55 kg.Vino sa te răsfat cu un masaj de relaxare si cu un oral de vis nep,normal pro si mici fantezii,pentru mai multe detali suna-mă si nu îti va parea rau.Poze îmi apartin 100% sunt făcute în locatia mea discreta si curata.Vino si nu vei regreta. Pup kiss

post-66321-0-34658900-1453805737_thumb.jpg

post-66321-0-32634400-1453805738_thumb.jpg

post-66321-0-66908100-1453805738_thumb.jpg

post-66321-0-24003100-1453805739_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea
  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea

Cand simti nevoia sa zici de 10 ori in 3 randuri ca locatia ta e curata si discreta si sunt pozele tale facute de tine pe bune din locatia ta curata si discreta...oare te crede lumea?

  • Like 2
Link spre comentariu

Acum am plecat de la ea...

Locație: Alba Iulia lângă ucecom

Apartament: Curat, prosop, geluri de dus pe terminate (am stors de două bidonase ca să am cu ce să mă clătesc...) - nota 8

Fata: seamănă la corp cu tipa din poze, în sensul că e brunetă si creolă (nu conlocuitoare), dar e mai plinuța.

Desi la telefon spusese oral neprotejat si fk, când a fost vorba de început acțiunea, m-am trezit cu căciuliță pe Napoleon... Urât, dar măcar a dat atenție zonelor adiacente - nota 8

Normalul a început cu "vii peste mine sau mă iei capră" ceea ce iar nu a fost ok. Am pompat puțin eu deasupra, puțin în linguriță, fk nu a existat, mă mir că n-am comentat nimic la finalizarea pe sâni.

 

Am decartat 100 pentru o tragere (dtd 20 min), mai există și varianta 200 oră în care mai ai parte, zice ea, de masaj...

Nu recomand.

 

P.S. Să-mi fie cu iertare eventualele omisiuni! Spor la tras!

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 24009
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

de evitat

 

tocmai am sunat la domnisoara, o intreb de anunt si ma trezesc cu un "prost esti rau" asta complet gratuit

Asta este a doua postare a ta din 2012...poate ca domnisoara a avut dreptate.

😆

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...