Sari la conținut

Andreea animatoare - Nerva Traian 0736414183


Postări Recomandate

  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București
  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București

Salutare...sper sa nu ma bag ca chiloți in ... azi am avut a doua vizită la Andreea.

Referitor la poze cum v am mai spus bine ar fi sa o vizitați si sa va bucurați de persoana Andreea...arată fff bine...chiar mai bine decât ar arăta în niste poze (părere personală).

 

Am reusit la a două vizită sa ajungem si in pat...ce sa fac dorința prea mare...si domnișoara stie ce face si o face foarte bine.

RECOMAND tuturor celor care știu să respecte o femeie si vor primi înapoi același respect inzecit...

 

Ti pup😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

am revenit, dupa o lunga perioada (nepotrivire de program de obicei) la fata asta superba.

locatia, adiacent de mircea voda/nerva traian, in bloc curat. apartamentul/gars f misto, cu pat si canapea, cu oglinda mare, cu hainele in cuier ( :) ) cu ce trebuie la dus. de 9-10

EA - o tipa cu un corp superb, slim, cu talie de viespe, fund si picioare wow, tate siliconate f misto, frumoasa la fata, cu ochi frumosi si cu o fire calda, primitoare, pro client 101%. ce sa descriu? o tipa de 10+, dupa care sigur oamenii intorc capul pe strada.

prestatia

ON implicat, cu oo, cu sunete, cu lins, cu deep (bine, nici eu nu sunt un elefant...) cu de toate! 10

NP in enspe pozitii, cred ca a terminat si ea, sau era pe aproape. super abila in a intui trecerea de la o pozitie la alta, pare ca nu mai exista nimeni pe lume in afara clientului... 10

FK, intretinut (si pt ne cunoastem de ani buni).

halat 400 pe 1h si cateva min.

merita de revenit pt tot, pt prestatie, pt a cunoaste o tipa ok, pt mirosul ei (atentie! faceti dus si dupa!)

eu ma mir, ca de altfel la inca vreo 2-3 fete, de ce nu e in top.

Merci, Andreea! 

pe curand ;)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna baieti

Azi sunt disponibila pana la ora 22

Va sarut dulce :*

Buna, esti "disponibila" dar nu pentru toti......am incercat telefon, am incercat sms, etc etc.......am mai fost la tine, dar in ultimul timp (cam de 8, 9 luni, greu de tot). Fie ti mila si de muritorii de rand......

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am revenit, dupa o lunga perioada (nepotrivire de program de obicei) la fata asta superba.

locatia, adiacent de mircea voda/nerva traian, in bloc curat. apartamentul/gars f misto, cu pat si canapea, cu oglinda mare, cu hainele in cuier ( :) ) cu ce trebuie la dus. de 9-10

EA - o tipa cu un corp superb, slim, cu talie de viespe, fund si picioare wow, tate siliconate f misto, frumoasa la fata, cu ochi frumosi si cu o fire calda, primitoare, pro client 101%. ce sa descriu? o tipa de 10+, dupa care sigur oamenii intorc capul pe strada.

prestatia

ON implicat, cu oo, cu sunete, cu lins, cu deep (bine, nici eu nu sunt un elefant...) cu de toate! 10

NP in enspe pozitii, cred ca a terminat si ea, sau era pe aproape. super abila in a intui trecerea de la o pozitie la alta, pare ca nu mai exista nimeni pe lume in afara clientului... 10

FK, intretinut (si pt ne cunoastem de ani buni).

halat 400 pe 1h si cateva min.

merita de revenit pt tot, pt prestatie, pt a cunoaste o tipa ok, pt mirosul ei (atentie! faceti dus si dupa!)

eu ma mir, ca de altfel la inca vreo 2-3 fete, de ce nu e in top.

Merci, Andreea! 

pe curand ;)

Ms frumos :*

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am revazut-o si o consider peste toate patachinele de la zisul lux. Daca ele sunt de lux atuci Andreea are servicii de superlux. Fata se mentine extraordinar, te intampina cu o voie buna cum doar le ea gasesti, cred ca de vina este numele, mai este una la fel de exuberanta si cu servicii asemanatoare. Oricum o ora foarte reusita. Oral 10, normal 10, o finalizare , cu CIM, perfecta. Este de revenit oricum. Contact sms, garsoniera curata 9,5. Tarif 400 lei. Programarile se fac mai greu fiind asaltata, dar este si normal la cum arata si ce ofera!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am revazut-o si o consider peste toate patachinele de la zisul lux. Daca ele sunt de lux atuci Andreea are servicii de superlux. Fata se mentine extraordinar, te intampina cu o voie buna cum doar le ea gasesti, cred ca de vina este numele, mai este una la fel de exuberanta si cu servicii asemanatoare. Oricum o ora foarte reusita. Oral 10, normal 10, o finalizare , cu CIM, perfecta. Este de revenit oricum. Contact sms, garsoniera curata 9,5. Tarif 400 lei. Programarile se fac mai greu fiind asaltata, dar este si normal la cum arata si ce ofera!

Ms frumos :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...