Sari la conținut

Andreea animatoare - Nerva Traian 0736414183


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 minutes ago, scorpionul said:

Am trimis mesaj si pe pm am trimis mesaj si pe telefon, am sunat la telefon cateodata la 5 - 15 min de cand a anunțat ea pe forum. Eu unul vreau sa ajung ka ea dar daca nu raspunde cum sa fac?

Cred ca au zis deja unii ca ea zice ca e disponibila doar ca sa stie oamenii care au fost deja la ea. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București
  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București

Salutare,

Nu sunt purtătorul ei de cuvânt...și nici unul care se baga în seama aiurea...

Săptămâna aceasta am fost la ea și ne am simțit super bine ca de obicei. 

Printre subiectele abordate a fost și acesta referitor la cei care doresc sa ajungă la ea și nu primesc nici un răspuns. 

Credeți mă ca m am starduit fără sa exagerez mai bine de un an an sa ajung și doar o inspirație de moment și o persoană care ma prezentat ma adus în brațele ei...și credeți ma ca a meritat pana la ultimul efort. 

Sunt unul din fericiți care am cunoscut o și o voi mai vizita pentru tot cea ce face când suntem împreună...

Nu detaliez întâlnirea...am mai făcut-o și m as repeta....

Pentru Andreea mulți 💋💋💋

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sighet
  • Oras:Sighet
Acum 3 ore, claudiu1691 a spus:

Salutare,

Nu sunt purtătorul ei de cuvânt...și nici unul care se baga în seama aiurea...

Săptămâna aceasta am fost la ea și ne am simțit super bine ca de obicei. 

Printre subiectele abordate a fost și acesta referitor la cei care doresc sa ajungă la ea și nu primesc nici un răspuns. 

Credeți mă ca m am starduit fără sa exagerez mai bine de un an an sa ajung și doar o inspirație de moment și o persoană care ma prezentat ma adus în brațele ei...și credeți ma ca a meritat pana la ultimul efort. 

Sunt unul din fericiți care am cunoscut o și o voi mai vizita pentru tot cea ce face când suntem împreună...

Nu detaliez întâlnirea...am mai făcut-o și m as repeta....

Pentru Andreea mulți 💋💋💋

Ok.. bravo! Ce vrei sa ne transmiti prin mesajul tau? Ca trebuie sa cautam persoane care sa ne recomande?

Ai abordat subiectul si ce a zis? Asta e de fapt ce ar fi avut valoare in mesajul tau. Bine, intelegem si faptul ca mai activeaza 👍🏻.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București
  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București
2 hours ago, iditarod said:

Ok.. bravo! Ce vrei sa ne transmiti prin mesajul tau? Ca trebuie sa cautam persoane care sa ne recomande?

Ai abordat subiectul si ce a zis? Asta e de fapt ce ar fi avut valoare in mesajul tau. Bine, intelegem si faptul ca mai activeaza 👍🏻.

Nu sunt purtător de cuvânt...și nu ii fac nici lobby aici...eu am fost recomandat...de o altă fata de aici după forum...atât pot spune....nu cereți nume...nu am sa dau

 

Ciocane tari 💪💪💪

Link spre comentariu
  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București
  • Telefon: 0771241350
  • Oras:București
8 hours ago, remus89 said:

Salutare la baietii mai stie cineva de Andreea mai activeaza sau este pe circuit inchis

Sper sa nu par purtătorul ei de cuvânt....da activează...în ce sistem...nu îți pot răspunde...azi am vorbit cu ea....SUCCES

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 minute, nid 35 a spus:

E luata toata......au tăbărât stătuții pe ea....😀😀

 Cred ca a fost activa ca ii suna telefonul dar nu raspunde, tot incerc la 2-3 saptamani sa dau de ea si nu raspunde, clar lucreaza cu cei care au mai fost la ea. Am incrcat si sms si tel, nimic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...