Sari la conținut

Andreea animatoare - Nerva Traian 0736414183


Postări Recomandate

  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Intr-un final am ajuns si eu la domnisoara saptamana trecuta dupa o luna de tatonari ( e destul de greu de ajuns la ea ). 

Locatie: 10 Nerva Traian, apartament mare, spatios, cred ca are 3 camere, un punct in plus este faptul ca locuieste singura, ceea ce imi ofera intimitate, discretie, baie curata, prosoape, geluri de dus cate vrei, papuci

Dameza: 8.5 este destul de micuta 1.65 maximum, cred ca undeva la 45 kg e destul de slabuta, are silicoane exact cum trebuie, nici prea mari, nici prea mici, darbifata ea fiind foarte slabuta, par destul de mari silicoanele, dar nimic deranjant

Oral: 8.5 multi au laudat-o la oral, il face bine, dar nimic spectaculos, din recenziile colegilor ma asteptam la ceva mai wow, dar a fost ok, fara a ma zgaria, pot spune ca m-am simtit bine, dar am avut parte de altele mult mai bune

normal: 9 au fost 2 pozitii, misionar si doggystyle, 

anal: n/a

Gfe: 9 imi place pentru ca e foarte lipicioasa, stie sa se apropie de tine, spune ca intr-adevar este animatoare. i-am dat 9 pentru ca se vede ca are experienta in domeniu, rade cu tine, dar parca  mult prea fortat, isi intra foarte bine in rol. nu are inocenta aia, este foarte profi, mult prea profi 

Pret: 450 RON/h. am facut o singura finalizare, in rest am mai stat de vorba, e placuta

Recomandare: Da, nu ai cum sa o ratezi. Macar din curiozitate tot trebuie bifata. 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Intr-un final am ajuns si eu la domnisoara saptamana trecuta dupa o luna de tatonari ( e destul de greu de ajuns la ea ).

Locatie: 10 Nerva Traian, apartament mare, spatios, cred ca are 3 camere, un punct in plus este faptul ca locuieste singura, ceea ce imi ofera intimitate, discretie, baie curata, prosoape, geluri de dus cate vrei, papuci

Dameza: 8.5 este destul de micuta 1.65 maximum, cred ca undeva la 45 kg e destul de slabuta, are silicoane exact cum trebuie, nici prea mari, nici prea mici, darbifata ea fiind foarte slabuta, par destul de mari silicoanele, dar nimic deranjant

Oral: 8.5 multi au laudat-o la oral, il face bine, dar nimic spectaculos, din recenziile colegilor ma asteptam la ceva mai wow, dar a fost ok, fara a ma zgaria, pot spune ca m-am simtit bine, dar am avut parte de altele mult mai bune

normal: 9 au fost 2 pozitii, misionar si doggystyle,

anal: n/a

Gfe: 9 imi place pentru ca e foarte lipicioasa, stie sa se apropie de tine, spune ca intr-adevar este animatoare. i-am dat 9 pentru ca se vede ca are experienta in domeniu, rade cu tine, dar parca mult prea fortat, isi intra foarte bine in rol. nu are inocenta aia, este foarte profi, mult prea profi

Pret: 450 RON/h. am facut o singura finalizare, in rest am mai stat de vorba, e placuta

Recomandare: Da, nu ai cum sa o ratezi. Macar din curiozitate tot trebuie bifata.

100€

Ptr ăștia milionari e o nimica toată.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...