Sari la conținut

Andreea animatoare - Nerva Traian 0736414183


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cum pot lua legatura cu tine???? Nu raspuni niciodata la telefon!!! Am incercat si sms!

Andreea isi anunta aici disponibilitatea doar in zilele cand lucreaza. In rest, presupun ca nici nu poate fi contactata.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Uau. Cam asa se termina o vizita la Andreea.

Cunostinta veche, pot spune ca este fata cu cea mai longeviva prestatie de calitate. Nimic nu a schimbat-o. Arata absolut la fel ca inainte de pandemie, un singur tatuaj in plus. Andreea pentru amatorii de slim este de

9.5, curata, placuta, o piele bronzata , de o veselie si energie molipsitoare. Posibil sa fie si din cauza ca ne cunoastem de mult, dar ea a fost mereu asa 10, cunoscand-o de pe cand activa impreuna cu Selena. Am avut parte de cel mai bun ON cu CIM din ultima vreme, tot ce-ti trece prin minte ea a facu fara sa-i fi zis nimic 10. Normal a fost maxim, posibil si faptului ca nu ne mai vazusem de ceva timp. Contact sms, garsoniera curata 9,5 pe Alexandru Vlahuta nr3. M-am dus pentru o ora, am stat o ora si 1/2, tarif 600lei. O sa revin cu placere!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Uau. Cam asa se termina o vizita la Andreea.

Cunostinta veche, pot spune ca este fata cu cea mai longeviva prestatie de calitate. Nimic nu a schimbat-o. Arata absolut la fel ca inainte de pandemie, un singur tatuaj in plus. Andreea pentru amatorii de slim este de

9.5, curata, placuta, o piele bronzata , de o veselie si energie molipsitoare. Posibil sa fie si din cauza ca ne cunoastem de mult, dar ea a fost mereu asa 10, cunoscand-o de pe cand activa impreuna cu Selena. Am avut parte de cel mai bun ON cu CIM din ultima vreme, tot ce-ti trece prin minte ea a facu fara sa-i fi zis nimic 10. Normal a fost maxim, posibil si faptului ca nu ne mai vazusem de ceva timp. Contact sms, garsoniera curata 9,5 pe Alexandru Vlahuta nr3. M-am dus pentru o ora, am stat o ora si 1/2, tarif 600lei. O sa revin cu placere!

Ms frumos :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...