Sari la conținut

Andreea animatoare - Nerva Traian 0736414183


Postări Recomandate

Am reușit să o vizitez anul trecut! Servicii și atitudine de nota zece 🔟! Am stabilit întâlnirea prin mesaje și în momentul în care ne-am sincronizat am profitat de situație și am reușit să ajung în cuibușorul de nebunii al Andreei! Am stabilit să petrecem împreună o oră unul în compania celuilalt și am avut parte de o finalizare explozivă în urma sexului oral oferit de Andreea. Femeia e într-o formă maximă și face tot posibilul să îți facă pe plac în momentul în care există acel click între tine și ea! Eu personal am să revin ori de câte ori Andreea îmi va oferi ocazia să o întâlnesc. Noapte buna tuturor 🥂!

 

 

  • Like 3
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Subteranaa a spus:

Degeaba colegu. Am încercat toate metodele si nimic, total neprofesionista.

Confirm. Doua mesaje in zile diferite fara raspuns. Probabil va mai fi si al treilea candva ca sa respect formal regula celor 3 mesaje 😂

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 ore, MisterX a spus:

Confirm. Doua mesaje in zile diferite fara raspuns. Probabil va mai fi si al treilea candva ca sa respect formal regula celor 3 mesaje 😂

O recomandare, in spirit de gluma evident, spune-i in mesaj cine esti pe forum. Am observat ca esti tare ravnit de fetele de pe aici ("daca pun mana pe el", am auzit de vreo 2 ori) si sigur ai avea succes astfel. Plus ca stie si ca se alege cu o recenzie. 

Serios acum, stiu ca e o abordare incorecta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...