Sari la conținut

SA MAI SI RADEM.


Postări Recomandate


Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

marsh fah proasta ca habar nu ai cum arat, analfabeta pl care nu a avut un abecedar macar. intreaba-l pe pisicuts cum arat daca tot vrei sa stii sa nu am pus poze studiate sau nici macar care par cum sunt eu fata de zecile pe care in mod singur le are, plus ca i-am trimis ceva video. sunt buna in spume si clabuci prosta am fost hostess in bambu si bellagio si fratelli part time nu abinoasa, latita in pizda si muita ieftin ca tine. incepi si ma fac bucoasa si acu iti scazi tonu gurtii si pizdii de gura cu mine ca stii ca te calc pe cap si nu-s Amada nu-i asa? pai futut-ti gurita aia esuata si ahi-folosita as imprumuta tancu cu care circula Amada in oras, dar mi-e ca daca ti-l in Spania  tarancutza obosita. hai ce chip urat ai, cu cratere nu acnee si puncte negre si celulita  si tot restu din tine e oribil sincer. in afara de fund , ala arata ok. in rest esti o esuata, si daca esti asa la varsta ta, vai tie ajungi sa o sugi cu semibuzele meduze pe un pachet de tigari in max 5 ani :))))) funckin retard

 

 

EU AM RAS  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...