Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Urziceni
  • Disponibila
  • Oras:Urziceni
  • Disponibila

Am vizitat-o si eu pe domnisoara acum 2 saptamani. Programarea am facut-o prin sms si a decurs ok , ora respectata , apartament k , baia sa zicem ok .

Este adevarat ca este plinuta , fundul mare , dar frumos . Este o fire deschisa , sociabila , doreste sa te faca sa te simti bine. Oralul a fost bun , dupa pararea mea , a incercat cateva artificii , aici se vede ca mai are de lucrat . Finalizarea a fost intre sani , care sunt perfecti pentru asa ceva. Este clar , domnisoara este pentru cei ce prefera acest gen de fete , mai plinute . Initial luasem o ora , dar nu am stat decat o finalizare , deoarece nu am putut sta. As fi vrut sa incerc si analul, poate data viitoare. Per total o experienta reusita.

Locatie : 8

Aspect : 8 (doar pentru cine prefera genul )

Atitudine: 9

Oral : 7 (se poate imbunatati)

Normal : -

Anal : - (de incercat data viitoare).

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am vizitat-o si eu pe domnisoara acum 2 saptamani. Programarea am facut-o prin sms si a decurs ok , ora respectata , apartament k , baia sa zicem ok .

Este adevarat ca este plinuta , fundul mare , dar frumos . Este o fire deschisa , sociabila , doreste sa te faca sa te simti bine. Oralul a fost bun , dupa pararea mea , a incercat cateva artificii , aici se vede ca mai are de lucrat . Finalizarea a fost intre sani , care sunt perfecti pentru asa ceva. Este clar , domnisoara este pentru cei ce prefera acest gen de fete , mai plinute . Initial luasem o ora , dar nu am stat decat o finalizare , deoarece nu am putut sta. As fi vrut sa incerc si analul, poate data viitoare. Per total o experienta reusita.

Locatie : 8

Aspect : 8 (doar pentru cine prefera genul )

Atitudine: 9

Oral : 7 (se poate imbunatati)

Normal : -

Anal : - (de incercat data viitoare).

Îți mulțumesc frumos si te mai aștept :* Te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Buna,dragii mei . Vreau sa va anunt ca am luat o pauza de 2-3 saptamani,insa voi fi prezenta pe acest site. Cand voi reveni la muncă va voi anunta pe topicul meu . Va pup :*

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...