Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Am încercat din prima, apoi din a doua și la a treia oara  a ieșit numărul ei câștigător ... toate încercările în rond Alba Iulia.

 

La prima încercare https://nimfomane.com/forum/topic/110024-matura/ pozele o arătau mai slim „ vedeți poza comentariu #4 . M-am scuzat și am plecat pentru ca nu este cum credeam eu, mai înalta, mai deschisa la culoare piele etc...este invers de cum credeam . Stau eu așa 20 minute și caut iarăși vreo 15 minute pe forum și găsesc un anunț https://nimfomane.com/forum/topic/111115-cristina/?hl=0738031149 , cer informații și surpriza :

Ii zic că tocmai am fost la o persoană și nu am rămas așa că să imi zică adresa completă ca sunt in rond.

Ea : Adresa este ***
Eu : “ in capul meu era ….hmm coincidenta” . Punct de reper ?
Ea: Punct reper ***
Eu : *** “ hmm… coincidenta probabil “
Ea : Bloc ***

Eu : "pe naiba sa stii"

Ea: scara *** etaj ***
Eu : Lasa asa numai trebuie. Mersi si o zi buna “ ai ma ce naiba, e coincidenta pu*I asta este. Nu am stat sa imi mai spuna si apartamentul ca deja ma bufnea rasul.

Asa ca iar stau 15 minute si caut anunt, si uite ca nu m-am uitat foarte atent peste tot, am vazut ca face fk, 69, cim, cob si lumea parcă zicea ca e ok.

Ajung in locatie si supriza tipa era cu o greutate tripla fata de cum imi imaginam eu “ va rog eu doamnelor sa va treceti in semnatura inaltime, greutate si ce faceti si ce nu in plm “. Imi zic ca na daca sunt pacatos D-zeu, vrea sa ma pedepseasca sa mor storcosit de o piz*a . Tipa cred ca are 1.65-70, greutate “ ma gandesc la un prieten care are 110 si era mai slab ca ea “ deci probabil 130-140 …. nu stiu ce sa zic si vad o fata draguta care chiar m-a facut sa raman... plus ca imi ziceam in minte “ Tu nu ai incercat niciodata asa ceva , hai sa vd si eu cum o fi ca prea se plangea un amic al meu de unele chestii “ . A prezentat servciile si mi-a cerut betele de chibrit ,100 de bete daruite de mine .

 

Locația : 9  - Rond Alba Iulia - Punct reper BCR 44.424868, 26.128404 asa cum este scris de ea in anunt ,doar ca acest bcr eu nu l-am gasit pe harta si era sa ma duc la bcr care duce spre Unirii . Curat, pat/canapea curata. Baia este ok, geluri de dus destule doar ca apa calda ajunge mai greu pana la etaj. Prosopul de picioare de langa dus era super imbibat cu apa, ar fi bine daca totusi s-ar schimba și el la cateva ore.

 

Aspect : 8  - fata draguta, corp bine proportionat 130-140kg, sanii sunt frumos, maricei si gustosi , fundulet maricel ... am bifat si  o fantezie care a venit pe moment.

 

Oral : 8 - Il face ok, incerca si cate un pic de deep dar nu ii reuseste din pacate, la zonele adiacente se duce doar daca este dirijata spre acea zona . Chiar daca a scris ca face 69, nu ii place deloc sa il faca asa ca nu am facut. FK este doar pus asa in descriere nu il face sau chimia nu a fost ca la carte.

 

Normal : 7  - A stat ea pe mine prima „ o chestie interesanta „ apoi eu trecut în” misionar” din pacate aici a cam stat intinsa pe spate și doar atat, nu tu mangaiere sau vreun sarut ceva pe corp... a fost total inexistenta, ca si gfe este de nota 5 . Am trecut apoi în „doggy style” unde ea a finalizat inaintea mea. Am mai pompat asa o tara și apoi am trecut la oral cu finalizare corporala.

 

Anal : Nu am incercat, sincer chiar am uitat sa ii cer asta

 

Atitudine GFE : 5 – Nu a fost implicata cum trebuie, nu maingaieri nu nimic. Am incercat sa ajung sa o sarut pe obraz și a intors capul. Nu stiam ca sunt asa urat ... nu a scris în semnatura în functie de chimie asa ca ar fi fost interesant sa platesc la sfarsit , sa platesc și eu în functie de chimie și atunci garantat era o suma mult mai mica. Chimie trebuie sa fie doar în pat și atat pentru ca în afara serviciului nu are cum sa existe asa ceva intre noi doi. Ar trebui sa fie mai profi atât tot... eu vin și fu* și atât, nu mă interesează vreo relație ceva .

 

Serviciul chibrit : 100 bete

 

Concluzie : O experineta interesanta pe care nu am mai avut-o pana acum. Tipa pare ok, a intrebat daca am nevoie de papuci etc… poate in timp se va face si mai buna pe servicii, oricum nu te lasa nefinalizat eu asa parere buna am la chestia asta. O experiența care pentru mine va rămâne unica pt ca nu am de gand sa o mai repet pentru ca nu este genul meu, am bifat fantezia si atata tot.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am încercat din prima, apoi din a doua și la a treia oara  a ieșit numărul ei câștigător ... toate încercările în rond Alba Iulia.

 

Ea : Adresa este ***

Eu : “ in capul meu era ….hmm coincidenta” . Punct de reper ?

Ea: Punct reper ***

Eu : *** “ hmm… coincidenta probabil “

Ea : Bloc ***

Eu : "pe naiba sa stii"

Ea: scara *** etaj ***

Eu : Lasa asa numai trebuie. Mersi si o zi buna “ ai ma ce naiba, e coincidenta pu*I asta este. Nu am stat sa imi mai spuna si apartamentul ca deja ma bufnea rasul.

 

Asa ca iar stau 15 minute si caut anunt, si uite ca nu m-am uitat foarte atent peste tot, am vazut ca face fk, 69, cim, cob si lumea parcă zicea ca e ok.

Ajung in locatie si supriza tipa era cu o greutate tripla fata de cum imi imaginam eu “ va rog eu doamnelor sa va treceti in semnatura inaltime, greutate si ce faceti si ce nu in plm “. Imi zic ca na daca sunt pacatos D-zeu, vrea sa ma pedepseasca sa mor storcosit de o piz*a . Tipa cred ca are 1.65-70, greutate “ ma gandesc la un prieten care are 110 si era mai slab ca ea “ deci probabil 130-140 …. nu stiu ce sa zic si vad o fata draguta care chiar m-a facut sa raman... plus ca imi ziceam in minte “ Tu nu ai incercat niciodata asa ceva , hai sa vd si eu cum o fi ca prea se plangea un amic al meu de unele chestii “ . A prezentat servciile si mi-a cerut betele de chibrit ,100 de bete daruite de mine .

 

Locația : 9  - Rond Alba Iulia - Punct reper BCR 44.424868, 26.128404 asa cum este scris de ea in anunt ,doar ca acest bcr eu nu l-am gasit pe harta si era sa ma duc la bcr care duce spre Unirii . Curat, pat/canapea curata. Baia este ok, geluri de dus destule doar ca apa calda ajunge mai greu pana la etaj. Prosopul de picioare de langa dus era super imbibat cu apa, ar fi bine daca totusi s-ar schimba și el la cateva ore.

 

Aspect : 8  - fata draguta, corp bine proportionat 130-140kg, sanii sunt frumos, maricei si gustosi , fundulet maricel ... am bifat si  o fantezie care a venit pe moment.

 

Oral : 8 - Il face ok, incerca si cate un pic de deep dar nu ii reuseste din pacate, la zonele adiacente se duce doar daca este dirijata spre acea zona . Chiar daca a scris ca face 69, nu ii place deloc sa il faca asa ca nu am facut. FK este doar pus asa in descriere nu il face sau chimia nu a fost ca la carte.

 

Normal : 7  - A stat ea pe mine prima „ o chestie interesanta „ apoi eu trecut în” misionar” din pacate aici a cam stat intinsa pe spate și doar atat, nu tu mangaiere sau vreun sarut ceva pe corp... a fost total inexistenta, ca si gfe este de nota 5 . Am trecut apoi în „doggy style” unde ea a finalizat inaintea mea. Am mai pompat asa o tara și apoi am trecut la oral cu finalizare corporala.

 

Anal : Nu am incercat, sincer chiar am uitat sa ii cer asta

 

Atitudine GFE : 5 – Nu a fost implicata cum trebuie, nu maingaieri nu nimic. Am incercat sa ajung sa o sarut pe obraz și a intors capul. Nu stiam ca sunt asa urat ... nu a scris în semnatura în functie de chimie asa ca ar fi fost interesant sa platesc la sfarsit , sa platesc și eu în functie de chimie și atunci garantat era o suma mult mai mica. Chimie trebuie sa fie doar în pat și atat pentru ca în afara serviciului nu are cum sa existe asa ceva intre noi doi. Ar trebui sa fie mai profi atât tot... eu vin și fu* și atât, nu mă interesează vreo relație ceva .

 

Serviciul chibrit : 100 bete

 

Concluzie : O experineta interesanta pe care nu am mai avut-o pana acum. Tipa pare ok, a intrebat daca am nevoie de papuci etc… poate in timp se va face si mai buna pe servicii, oricum nu te lasa nefinalizat eu asa parere buna am la chestia asta. O experiența care pentru mine va rămâne unica pt ca nu am de gand sa o mai repet pentru ca nu este genul meu, am bifat fantezia si atata tot.

 

Vai coae, cate kg ? 

 

Sa stii ca si pe asta o aveam in vizor, dar mai pe la coada...

 

Mi-a placut partea de-nceput. 

 

Asa ne trebuie fratilor, mai multe recenzii cu iz de haz. Sa mai citim si noi altceva decat oral/normal si notele. Sa fie acolo si un backstory, o jonglerie, ceva..

 

Multumim pentru contributie!

  • Like 3
Link spre comentariu

Am încercat din prima, apoi din a doua și la a treia oara  a ieșit numărul ei câștigător ... toate încercările în rond Alba Iulia.

 

 

Ii zic că tocmai am fost la o persoană și nu am rămas așa că să imi zică adresa completă ca sunt in rond.

Ea : Adresa este ***

Eu : “ in capul meu era ….hmm coincidenta” . Punct de reper ?

Ea: Punct reper ***

Eu : *** “ hmm… coincidenta probabil “

Ea : Bloc ***

Eu : "pe naiba sa stii"

Ea: scara *** etaj ***

Eu : Lasa asa numai trebuie. Mersi si o zi buna “ ai ma ce naiba, e coincidenta pu*I asta este. Nu am stat sa imi mai spuna si apartamentul ca deja ma bufnea rasul.

Asa ca iar stau 15 minute si caut anunt, si uite ca nu m-am uitat foarte atent peste tot, am vazut ca face fk, 69, cim, cob si lumea parcă zicea ca e ok.

Ajung in locatie si supriza tipa era cu o greutate tripla fata de cum imi imaginam eu “ va rog eu doamnelor sa va treceti in semnatura inaltime, greutate si ce faceti si ce nu in plm “. Imi zic ca na daca sunt pacatos D-zeu, vrea sa ma pedepseasca sa mor storcosit de o piz*a . Tipa cred ca are 1.65-70, greutate “ ma gandesc la un prieten care are 110 si era mai slab ca ea “ deci probabil 130-140 …. nu stiu ce sa zic si vad o fata draguta care chiar m-a facut sa raman... plus ca imi ziceam in minte “ Tu nu ai incercat niciodata asa ceva , hai sa vd si eu cum o fi ca prea se plangea un amic al meu de unele chestii “ . A prezentat servciile si mi-a cerut betele de chibrit ,100 de bete daruite de mine .

 

Locația : 9  - Rond Alba Iulia - Punct reper BCR 44.424868, 26.128404 asa cum este scris de ea in anunt ,doar ca acest bcr eu nu l-am gasit pe harta si era sa ma duc la bcr care duce spre Unirii . Curat, pat/canapea curata. Baia este ok, geluri de dus destule doar ca apa calda ajunge mai greu pana la etaj. Prosopul de picioare de langa dus era super imbibat cu apa, ar fi bine daca totusi s-ar schimba și el la cateva ore.

 

Aspect : 8  - fata draguta, corp bine proportionat 130-140kg, sanii sunt frumos, maricei si gustosi , fundulet maricel ... am bifat si  o fantezie care a venit pe moment.

 

Oral : 8 - Il face ok, incerca si cate un pic de deep dar nu ii reuseste din pacate, la zonele adiacente se duce doar daca este dirijata spre acea zona . Chiar daca a scris ca face 69, nu ii place deloc sa il faca asa ca nu am facut. FK este doar pus asa in descriere nu il face sau chimia nu a fost ca la carte.

 

Normal : 7  - A stat ea pe mine prima „ o chestie interesanta „ apoi eu trecut în” misionar” din pacate aici a cam stat intinsa pe spate și doar atat, nu tu mangaiere sau vreun sarut ceva pe corp... a fost total inexistenta, ca si gfe este de nota 5 . Am trecut apoi în „doggy style” unde ea a finalizat inaintea mea. Am mai pompat asa o tara și apoi am trecut la oral cu finalizare corporala.

 

Anal : Nu am incercat, sincer chiar am uitat sa ii cer asta

 

Atitudine GFE : 5 – Nu a fost implicata cum trebuie, nu maingaieri nu nimic. Am incercat sa ajung sa o sarut pe obraz și a intors capul. Nu stiam ca sunt asa urat ... nu a scris în semnatura în functie de chimie asa ca ar fi fost interesant sa platesc la sfarsit , sa platesc și eu în functie de chimie și atunci garantat era o suma mult mai mica. Chimie trebuie sa fie doar în pat și atat pentru ca în afara serviciului nu are cum sa existe asa ceva intre noi doi. Ar trebui sa fie mai profi atât tot... eu vin și fu* și atât, nu mă interesează vreo relație ceva .

 

Serviciul chibrit : 100 bete

 

Concluzie : O experineta interesanta pe care nu am mai avut-o pana acum. Tipa pare ok, a intrebat daca am nevoie de papuci etc… poate in timp se va face si mai buna pe servicii, oricum nu te lasa nefinalizat eu asa parere buna am la chestia asta. O experiența care pentru mine va rămâne unica pt ca nu am de gand sa o mai repet pentru ca nu este genul meu, am bifat fantezia si atata tot.

pana la urma este tipa din anunt sau nu ?

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

pana la urma este tipa din anunt sau nu ?

 

In comentariu #1005 arata cu mult mai slim, fotograful este profesionist stie sa faca pozele.In #987 este ea in poze, doar ca eu in rond m-am uitat la ultima pagina ... posibil la prima naiba stie oricum in graba. Sigur m-am uitat in semnatura ei si nu este specificat nimic cu greutatea si inaltimea ei.

Vai coae, cate kg ? 

 

Sa stii ca si pe asta o aveam in vizor, dar mai pe la coada...

 

Mi-a placut partea de-nceput. 

 

Asa ne trebuie fratilor, mai multe recenzii cu iz de haz. Sa mai citim si noi altceva decat oral/normal si notele. Sa fie acolo si un backstory, o jonglerie, ceva..

 

Multumim pentru contributie!

 

Dap e ceva mai maricica, eu am doar 80kg aproximativ. Deci a fost ca un flash in capul meu " hai prietene sa vezi cum este :) " . Poti merge la ea pentru ca indiferent de greutate, tipa sa stii ca pe servicii " chiar daca nu le-a facut complet si aici ii atrag atentia " este ok. Dupa cum am zis eu am ramas ca sa imi fac o fantezie care sincer pe loc a avut activare ... imediat cum a deschis usa eu am vrut sa plec dar fantezia a zis nu si nu :)

Cu placere

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In comentariu #1005 arata cu mult mai slim, fotograful este profesionist stie sa faca pozele.In #987 este ea in poze, doar ca eu in rond m-am uitat la ultima pagina ... posibil la prima naiba stie oricum in graba. Sigur m-am uitat in semnatura ei si nu este specificat nimic cu greutatea si inaltimea ei.

 

Dap e ceva mai maricica, eu am doar 80kg aproximativ. Deci a fost ca un flash in capul meu " hai prietene sa vezi cum este :) " . Poti merge la ea pentru ca indiferent de greutate, tipa sa stii ca pe servicii " chiar daca nu le-a facut complet si aici ii atrag atentia " este ok. Dupa cum am zis eu am ramas ca sa imi fac o fantezie care sincer pe loc a avut activare ... imediat cum a deschis usa eu am vrut sa plec dar fantezia a zis nu si nu :)

Cu placere

 

Asta-i chiar o problema. M-am uitat si eu pe pozele mai din urma. Hai , sa zicem ca are 1.70, dar sa dea dracu, in poze nu pare sa aiba mai mult de 100 kg. Cu alte cuvinte, mai in gluma, mai in serios 130-140 kg, pare enorm, iar kilogramele alea ar trebui sa fie dispuse asa de bine(uniform), a.i. domnisoara sa aduca intr-o anumita masura cu pozele. Chiar asa de incorsetata era ? =)))

 

Asa, m-am uitat si mai in spate. Da, pare sa existe o discrepanta intre poze. Intr-unele arata mult mai slaba decat in altele. Ce sa-i faci, unghiurile, fotoshopu'...

 

edit: cred ca mi-am indeplinit majoritatea fanteziilor pana in 24 de ani, acum vedem ce mai apare pe parcurs, eu oricum sunt mai basic. Si nu, nu carcotasilor, nu vreau puli in cur....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Asta-i chiar o problema. M-am uitat si eu pe pozele mai din urma. Hai , sa zicem ca are 1.70, dar sa dea dracu, in poze nu pare sa aiba mai mult de 100 kg. Cu alte cuvinte, mai in gluma, mai in serios 130-140 kg, pare enorm, iar kilogramele alea ar trebui sa fie dispuse asa de bine(uniform), a.i. domnisoara sa aduca intr-o anumita masura cu pozele. Chiar asa de incorsetata era

Eu am facut comparație cu greutate unui prieten care are 110 kg și arata mult mai slim ca ea.Asa ca daca zice vreun 90kg eu am cântarul de garmin pregătit :) chiar acum i-am facut un test pt ca ma apuc serios de sport ... sa scap de burtica si sa recăpăt masa musculara... cam greu ca vine vara si vreau sa ma bag la 42km maraton. Oricum sa înțelega femeile ca de asta rezist mult, nu sunt dala de sta doar in casa cu mana pe bere. Cu cat fac mai mult sport cu atat rezist si mai mult si fara nu stiu ce pastile sau ce naiba e pe piata. Deobicei sunt pentru unele spaima lor pt ca nu ejaculez in 5 minute :) .

Ne poate lamuri Miruna, ca nu este vreun secret sau nu stiu ce altceva rau. Ca sa ma intelegi ... greutatea ei e una si serviciile alta. Ca si servicii ii da clasa rau de tot lui "Amalia 28 obor spectrum".

post-129880-0-04771800-1522535401_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Dragilor, nu am 130-140 kg .. daaaa sunt mai grasa,dar pozele nu s editate sa zicem ca sunt mai fotogenică și unele sunt mai vechi. Oricum am undeva la 90 kg maxim. Cine vrea sa vina îl aștept cu mare drag, fiecare are gustul lui și fiecare este in felul lui ... :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am încercat din prima, apoi din a doua și la a treia oara a ieșit numărul ei câștigător ... toate încercările în rond Alba Iulia.

 

 

Ii zic că tocmai am fost la o persoană și nu am rămas așa că să imi zică adresa completă ca sunt in rond.

Ea : Adresa este ***

Eu : “ in capul meu era ….hmm coincidenta” . Punct de reper ?

Ea: Punct reper ***

Eu : *** “ hmm… coincidenta probabil “

Ea : Bloc ***

Eu : "pe naiba sa stii"

Ea: scara *** etaj ***

Eu : Lasa asa numai trebuie. Mersi si o zi buna “ ai ma ce naiba, e coincidenta pu*I asta este. Nu am stat sa imi mai spuna si apartamentul ca deja ma bufnea rasul.

 

Asa ca iar stau 15 minute si caut anunt, si uite ca nu m-am uitat foarte atent peste tot, am vazut ca face fk, 69, cim, cob si lumea parcă zicea ca e ok.

Ajung in locatie si supriza tipa era cu o greutate tripla fata de cum imi imaginam eu “ va rog eu doamnelor sa va treceti in semnatura inaltime, greutate si ce faceti si ce nu in plm “. Imi zic ca na daca sunt pacatos D-zeu, vrea sa ma pedepseasca sa mor storcosit de o piz*a . Tipa cred ca are 1.65-70, greutate “ ma gandesc la un prieten care are 110 si era mai slab ca ea “ deci probabil 130-140 …. nu stiu ce sa zic si vad o fata draguta care chiar m-a facut sa raman... plus ca imi ziceam in minte “ Tu nu ai incercat niciodata asa ceva , hai sa vd si eu cum o fi ca prea se plangea un amic al meu de unele chestii “ . A prezentat servciile si mi-a cerut betele de chibrit ,100 de bete daruite de mine .

 

Locația : 9 - Rond Alba Iulia - Punct reper BCR 44.424868, 26.128404 asa cum este scris de ea in anunt ,doar ca acest bcr eu nu l-am gasit pe harta si era sa ma duc la bcr care duce spre Unirii . Curat, pat/canapea curata. Baia este ok, geluri de dus destule doar ca apa calda ajunge mai greu pana la etaj. Prosopul de picioare de langa dus era super imbibat cu apa, ar fi bine daca totusi s-ar schimba și el la cateva ore.

 

Aspect : 8 - fata draguta, corp bine proportionat 130-140kg, sanii sunt frumos, maricei si gustosi , fundulet maricel ... am bifat si o fantezie care a venit pe moment.

 

Oral : 8 - Il face ok, incerca si cate un pic de deep dar nu ii reuseste din pacate, la zonele adiacente se duce doar daca este dirijata spre acea zona . Chiar daca a scris ca face 69, nu ii place deloc sa il faca asa ca nu am facut. FK este doar pus asa in descriere nu il face sau chimia nu a fost ca la carte.

 

Normal : 7 - A stat ea pe mine prima „ o chestie interesanta „ apoi eu trecut în” misionar” din pacate aici a cam stat intinsa pe spate și doar atat, nu tu mangaiere sau vreun sarut ceva pe corp... a fost total inexistenta, ca si gfe este de nota 5 . Am trecut apoi în „doggy style” unde ea a finalizat inaintea mea. Am mai pompat asa o tara și apoi am trecut la oral cu finalizare corporala.

 

Anal : Nu am incercat, sincer chiar am uitat sa ii cer asta

 

Atitudine GFE : 5 – Nu a fost implicata cum trebuie, nu maingaieri nu nimic. Am incercat sa ajung sa o sarut pe obraz și a intors capul. Nu stiam ca sunt asa urat ... nu a scris în semnatura în functie de chimie asa ca ar fi fost interesant sa platesc la sfarsit , sa platesc și eu în functie de chimie și atunci garantat era o suma mult mai mica. Chimie trebuie sa fie doar în pat și atat pentru ca în afara serviciului nu are cum sa existe asa ceva intre noi doi. Ar trebui sa fie mai profi atât tot... eu vin și fu* și atât, nu mă interesează vreo relație ceva .

 

Serviciul chibrit : 100 bete

 

Concluzie : O experineta interesanta pe care nu am mai avut-o pana acum. Tipa pare ok, a intrebat daca am nevoie de papuci etc… poate in timp se va face si mai buna pe servicii, oricum nu te lasa nefinalizat eu asa parere buna am la chestia asta. O experiența care pentru mine va rămâne unica pt ca nu am de gand sa o mai repet pentru ca nu este genul meu, am bifat fantezia si atata tot.

Multumesc frumos. :* nu am 130-140 kg . Nu am zis ca ești urat sau ca nu te pup,pur și simplu nu sunt atât de pupacioasa ca nu e genul meu ... dar nu mi e scârbă ( nu am treaba cu romantismul ) . Dacă ai observat ma las mai mult dominata sa îmi spună bărbatul ce își dorește și eu fac :D am încercat sa fac exact cum mi ai spus ca îți place :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Multumesc frumos. :* nu am 130-140 kg . Nu am zis ca ești urat sau ca nu te pup,pur și simplu nu sunt atât de pupacioasa ca nu e genul meu ... dar nu mi e scârbă ( nu am treaba cu romantismul ) . Dacă ai observat ma las mai mult dominata sa îmi spună bărbatul ce își dorește și eu fac :D am încercat sa fac exact cum mi ai spus ca îți place :)

 

Cu greutate chiar nu am idee sincer... m-am comparat pe mine 80kg, am comparat un prieten care are 110kg si am zis ca na, pari mai maricica ca el. Nu am idee cu cat,  ori esti tu mai pufoasa si el are mai multi muschi ori tu retii apa " am avut pe cineva care chiar retine apa/suc in corp " si automat lua in greutate. Pai daca nu ai treaba cu romantismul ar fi bine sa stergi fk din meniu, nu se mai poate lega nimeni de chestia asta.

 

Pai sa stii ca mi-ar fi placut si un pupic doar ca nu am avut parte de el :)  m-ar fi ajutat sa nu mai simt prezervativul. Si implicarea gen sarut, mangaieri pe corp ... gat, spate etc... astea ar trebui sa vina de la sine.

 

Sunt sigur ca in timp o sa fii mai drăgăstoasa pt useri/ colegi... e doar asa o presimțire .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Cu greutate chiar nu am idee sincer... m-am comparat pe mine 80kg, am comparat un prieten care are 110kg si am zis ca na, pari mai maricica ca el. Nu am idee cu cat, ori esti tu mai pufoasa si el are mai multi muschi ori tu retii apa " am avut pe cineva care chiar retine apa/suc in corp " si automat lua in greutate. Pai daca nu ai treaba cu romantismul ar fi bine sa stergi fk din meniu, nu se mai poate lega nimeni de chestia asta.

 

Pai sa stii ca mi-ar fi placut si un pupic doar ca nu am avut parte de el :) m-ar fi ajutat sa nu mai simt prezervativul. Si implicarea gen sarut, mangaieri pe corp ... gat, spate etc... astea ar trebui sa vina de la sine.

 

Sunt sigur ca in timp o sa fii mai drăgăstoasa pt useri/ colegi... e doar asa o presimțire .

Ai dreptate :))) pune la socoteala și sânii mei care fac parte din kg :))))) ca sa ma înțelegi cu fk ... fac dar așa sunt eu rece de fel :))) nu trebuie sa interpretezi gresit . Doar ca nu sunt eu cea care face primul pas .. cum am spus și mai sus ma las mai mult dominata :*
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

... dar așa sunt eu rece de fel :))) ...

confirm, așa ai fost si cu mine, până nu te-ai excitat și ai devenit...hot...și nu ți-a ajuns odată... 2-1 pentru tine :P  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Colegul fxlx, nu stiu daca ai vrut sa fii rautacios sau doar ai gresit, insa Miruna nu are in mod cert 100 kg.

Sub nicio forma nu am vrut sa fiu răutăcios cu ea. Doar ca ea ma văzut si eu asa slăbuț am 80kg ... restul am scris mai sus nu repet iarasi. Fata mi-a îndeplinit o fantezie restul e cancan. Nu am zis ca nu o recomand nimănui... din contra eu zic ca am vorbit destul de decent despre ea.

 

@ Miruna1919

Daca te-au supărat cuvintele din recenzie sa stii ca imi cer scuze.

Link spre comentariu

Sub nicio forma nu am vrut sa fiu răutăcios cu ea. Doar ca ea ma văzut si eu asa slăbuț am 80kg ... restul am scris mai sus nu repet iarasi. Fata mi-a îndeplinit o fantezie restul e cancan. Nu am zis ca nu o recomand nimănui... din contra eu zic ca am vorbit destul de decent despre ea.

@ Miruna1919

Daca te-au supărat cuvintele din recenzie sa stii ca imi cer scuze.

Muschii au o densitate Mai ridicata decat grasimile.Deci chiar si o femeie Mai voluminoasa e Mai usoara decat pare la prima vedere fata de un barbat.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Buna seara,dragilor! Sunt disponibila din seara aceasta pana tarziu, iar maine incepand cu ora 09:00. Voi fi in Bucuresti pana la sfarsit de saptamana,poate si mai mult :* va pup si va astept :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...