Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ti-au ieșit super pozele! Apropo...îți stă mai bine bruneta. Mai ai vreo colega să facem un show? Pup

 

bah esti nebun ?

bah esti prost ? 

:laugh2  :pope  

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Miruna , vreau sa vin la tine , am sunat dar nu ai raspuns , probabil ai fost ocupata, doream sa stiu daca accepti fantezii, m-ar interesa o dominare soft, sa ma pui sa te ling unde si cum iti place tie , sa te penetrez cu limba, sa-mi vorbesti vulgar, facesiting si tot ce-ti mai place tie , astept raspuns si cu siguranta voi reveni cu un telefon cand va fi posibil, te pup dulce in pizduta si in cur.

Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Buna Miruna , vreau sa vin la tine , am sunat dar nu ai raspuns , probabil ai fost ocupata, doream sa stiu daca accepti fantezii, m-ar interesa o dominare soft, sa ma pui sa te ling unde si cum iti place tie , sa te penetrez cu limba, sa-mi vorbesti vulgar, facesiting si tot ce-ti mai place tie , astept raspuns si cu siguranta voi reveni cu un telefon cand va fi posibil, te pup dulce in pizduta si in cur.

Buna,scuze,am fost ocupata. Revino cu un telefon si discutam mai multe detalii. Te pup :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...