Sari la conținut

Andreea - 0735862028


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ok....sa explic asa de dimi....suna un nene...vin in 10 min.buuun...suna alt nene...vin in 10 min...imi pare rau am o programare...spun eu frumos ...ok?si acum ...de unde stiu eu ca primul vine????nu stiu...l-am pierdutut si pe nene nr 2????daaa....drept urmare ce fac???ma duc si ma angajez la yazaki...sau nu....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ok....sa explic asa de dimi....suna un nene...vin in 10 min.buuun...suna alt nene...vin in 10 min...imi pare rau am o programare...spun eu frumos ...ok?si acum ...de unde stiu eu ca primul vine????nu stiu...l-am pierdutut si pe nene nr 2????daaa....drept urmare ce fac???ma duc si ma angajez la yazaki...sau nu....

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ok....sa explic asa de dimi....suna un nene...vin in 10 min.buuun...suna alt nene...vin in 10 min...imi pare rau am o programare...spun eu frumos ...ok?si acum ...de unde stiu eu ca primul vine????nu stiu...l-am pierdutut si pe nene nr 2????daaa....drept urmare ce fac???ma duc si ma angajez la yazaki...sau nu....

Rocsana, avand in vedere proverbul "daca alergi dupa 2 nene, nu prinzi niciunul!", ai 3 variante:

1. Il astepti pe nene 1 cu orice riscuri si cu speranta maxima... iar pe nenea 2 il reprogramezi... (pan' la urma daca ti-a pus "gand rau", iti va face felul... deci nu e o cauza pierduta);

2. Daca nene 1 si 2 sunt tepari, il astepti pe nene 3, 4, 5... Acum ce vrei si tu, sa futi tot ce misca...! :laugh2

3. Te angajezi la "Yazaki" :D (sau la "Johnson Control" :ras ).

Dar in oricare dintre variante trebuie sa dai dovada de seriozitate si sa nu cedezi tentatiei de a da tepe! Ai mereu in minte zicala si poti s-o duci chiar la rang de principiu de viata: "CE TIE NU-TI PLACE, ALTUIA NU-I FACE!"

Bafta! :hihat

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Rocsana, avand in vedere proverbul "daca alergi dupa 2 nene, nu prinzi niciunul!", ai 3 variante:

1. Il astepti pe nene 1 cu orice riscuri si cu speranta maxima... iar pe nenea 2 il reprogramezi... (pan' la urma daca ti-a pus "gand rau", iti va face felul... deci nu e o cauza pierduta);

2. Daca nene 1 si 2 sunt tepari, il astepti pe nene 3, 4, 5... Acum ce vrei si tu, sa futi tot ce misca...! :laugh2

3. Te angajezi la "Yazaki" :D (sau la "Johnson Control" :ras ).

Dar in oricare dintre variante trebuie sa dai dovada de seriozitate si sa nu cedezi tentatiei de a da tepe! Ai mereu in minte zicala si poti s-o duci chiar la rang de principiu de viata: "CE TIE NU-TI PLACE, ALTUIA NU-I FACE!"

Bafta! :hihat

hai da incheiem ac subiect..ca oricum nu duce nicaieri..bine?si nu ..nu vreau sa fut tot ce misca..

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Iti pui GPL si se rezolva... :laugh2

Si, e singura in locatie?!?

Nu, e si pestele, si acvariu, si patroana de la pensiune care la intrare iti cere buletinul.

Acum problema e, ce fel de GPL? Daca cumva e ipocrit si te lasa pe la Baicoi. Daca nu e din Anglia o fi bun? Oare in pretul lui e inclusa si lichefierea?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu, e si pestele, si acvariu, si patroana de la pensiune care la intrare iti cere buletinul.

Acum problema e, ce fel de GPL? Daca cumva e ipocrit si te lasa pe la Baicoi. Daca nu e din Anglia o fi bun? Oare in pretul lui e inclusa si lichefierea?

Da, vad ca iti place sa ridiculizezi... Cam fortate comparatiile dar per total apreciez talentul tau artistic, scriitoricesc... Nota: 6 Multumesc, stai jos! :D

 

PS: Nu stiu in cate hoteluri/moteluri/pensiuni ai fost tu... dar mie mi s-a cerut intotdeauna buletinul! ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Nu-mi place sa "ridiculizez". Dar, nu pot să nu remarc cât de cârcotaș ești. Nimic nu-ti convine. Nici pe topicul asta nici pe celălalt pe care se pare ca nu încetezi cu prostiile. Ai pus atâtea întrebări, găsești soluții dar nu o vezi deloc pe cea mai la indemana, fa-i o vizită. Află tot ce te interesează și fă o recenzie prin care să raspunzi tuturor nedumeririlor pe care le ai.

Ți am spus ca e normal sa-ti ceară buletinul la hotel. Dar aici era vorba de o pensiune, pensiune care închiriază camere cu ora. Cam ce crezi ca-si închipuie proprietarul ca faci în camera aia? Scopul e sa-si ia banii, nu să vadă cine ești tu.

Ai dreptate, nu am fost în multe hoteluri/pensiuni/moteluri, habar nu am cum e în ele.(glumesc)

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu-mi place sa "ridiculizez". Dar, nu pot să nu remarc cât de cârcotaș ești. Nimic nu-ti convine. Nici pe topicul asta nici pe celălalt pe care se pare ca nu încetezi cu prostiile. Ai pus atâtea întrebări, găsești soluții dar nu o vezi deloc pe cea mai la indemana, fa-i o vizită. Află tot ce te interesează și fă o recenzie prin care să raspunzi tuturor nedumeririlor pe care le ai.

Ți am spus ca e normal sa-ti ceară buletinul la hotel. Dar aici era vorba de o pensiune, pensiune care închiriază camere cu ora. Cam ce crezi ca-si închipuie proprietarul ca faci în camera aia? Scopul e sa-si ia banii, nu să vadă cine ești tu.

Ai dreptate, nu am fost în multe hoteluri/pensiuni/moteluri, habar nu am cum e în ele.(glumesc)

Frate, daca nu stai 10 zile, 3 zile, 1 zi ci doar 1 ora, asta nu inseamna ca nu poti sa nu aduci niste daune bunui imobil respectiv... Uite, stiu un caz in care niste salbatici (ca nu-i pot numi altfel) au facut sex in cada si au demolat efectiv cada si dusul... Asa ca, iata de ce s-ar justifica un buletin! ;)

Eu unul, daca as fi proprietar spre exemplu, nu as inchiria nici macar pt. un minut fara sa stiu cui!

Prin urmare, consider ca intrebarea mea a fost cat se poate de pertinenta! :hihat

Iar la domnisoara ma voi duce dupa ce iau salariul! ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:udeva intre rai si iad
  • Oras:udeva intre rai si iad

pentru Voineamg fata nu are nici un apatrament închiriat.am sunat-o eu pentru ca trebuia să ne vedem azi la 4,30 si nu am putut ajunge.și am întrebat_o de apartament ...,deci tot pensiunea rămâne valabila

Link spre comentariu
  • Oras:udeva intre rai si iad
  • Oras:udeva intre rai si iad

Lion. Ai și tu dreptate în loc de recenzii ne dam doar cu parerea.eu zic să îi lăsam pe cei care au testat-o să ne spună ce și cum.eu am luat țeapă asta si apropo nu îmi place saorma cum le place la alți!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Lion. Ai și tu dreptate în loc de recenzii ne dam doar cu parerea.eu zic să îi lăsam pe cei care au testat-o să ne spună ce și cum.eu am luat țeapă asta si apropo nu îmi place saorma cum le place la alți!

"... eu am luat teapa asta..."

Adica... cu cine ai luat teapa :350x

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Astazi am sunat si eu sa vad daca s-a mutat in Ploiesti. Mi-a spus ca a gasit apartament in Campina si ramane acolo. Asta e tot ce stiu. Poate nu s-a mutat inca in apartament.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...