Sari la conținut

program centura


lendoc

Postări Recomandate

  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Azi cu chef de senzati tari neavad ceva oficial pe pub24 am zis sa dau o raita pe varianta alba iulia acolo o gasesc pe anca cica o tigancusa slabuta ce statea la giratoriu cand sa o iau mia zis ca revine ca are pe camera dupa o oara o aduce big bos cu masina incerc din nou la ea dar preturi mai mari ca la peco 100 finalizarea in masina 400 ora pe camera am zis pas si am plecat de tot rahatu e centura cu siguranta voi cauta alceva

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

am fost saptamana trecuta pe centura si am oprit la roscata unguroaica de sub pod,am ales un oral execelent executat cu 50 ron /extragere.....i-am luat si telefonul ....poate va intereseaza....0745529991....

  • Like 1
Link spre comentariu
La 12.08.2022 la 16:33, raresbarosan a spus:

O mai fost careva pe centura 

sunt in trecere odata pe saptamana si cam bate vantu,ori sunt la camera ori pe dincolo ori din cauza la cate cladiri sau ridicat recent nu mai vine niciuna de "rusine"😂🤡,era o bruneta ce statea la bariera,da nam mai vazuto demult...

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 2 ore, thefucker1 a spus:

Salutare, o sa trec seara prin ab, este ceva  pe centura? Am mai trecut de câteva ori în timpul săptămânii dar bate vântul. Poate am noroc în weekend. 

E greu seara. Nici ziua nu sunt cine știe ce. Fa/ ți puțin ruta și intra pana in oraș și mergi la ceva cumsecade ca nu e așa mare orașul, deci nu te deviezi mult de la drum. 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 4 minute, sculadecal a spus:

E greu seara. Nici ziua nu sunt cine știe ce. Fa/ ți puțin ruta și intra pana in oraș și mergi la ceva cumsecade ca nu e așa mare orașul, deci nu te deviezi mult de la drum. 

Doar in cazul in care nu ești cu un camion, am uitat sa precizez. Ca nu te poți duce pana in cetate ca e interzis 7,5 t

Link spre comentariu
Acum 24 minute, sculadecal a spus:

Doar in cazul in care nu ești cu un camion, am uitat sa precizez. Ca nu te poți duce pana in cetate ca e interzis 7,5 t

Știu ce zici, sunt cu camion și sunt pe fuga... am zis ca de o muie dacă găsesc ceva rapid. Am mai trecut seara pe la 12 dar nicio mișcare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...