Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Pt ca nu stiu exact cui sa ma adresez pe PM, si sperand ca nu voi supara pe nimeni, va rog sa corectati cuvantul ”Membrii” din pagina principala, adica butonul dintre Forum si Chat, in ”Membri” pentru a pastra regula nearticularii respectivelor cuvinte.

Nu sunt vreun Pruteanu reloaded, dar ma deranjeaza aceasta scapare care da un ton cam agramat forumului.

Toate bune!

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

pfuai de capul meu...nu mai merge forumul din cauza unui "i"...m-ai dat pe spate...in rest le facusem pe toate...

Link spre comentariu

Salut. Daulabuci are dreptate. Am vrut sa spun si eu despre asta. Din pacate, nu am recenzii si ar fi sarit toti sa ajut cu ce trebuie, nu cu gramatica. Totusi, pe un forum unde este interzisa torturarea limbii romane prin regulament, nu ar trebui sa vedem scris sus si mare in titlu "membrii" in loc de "membri". Sau invers "petreceri intre membri forumului" , unde ar fi trebuit scris articulat. Ma mir ca nu s-a sesizat cinicul de serviciu pana acum. Am remarcat ca el scrie impecabil in limba asta. Sustin corectarea. Succes lu toata lumea! (sau lu tuturor?) :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...