Sari la conținut

Inchiriez garsoniera


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Si nu intrevezi o mica problema logistica aici, referitor la discretie. te vei intalni cu domnita si domnul care doresc sa rezerve pentru a plati si a primi cheia ?

Bineanteles ca o sa ma intalnesc cu clientul sau clienta.

Link spre comentariu

    Am vazut garsoniera. aproape impecabila. are toate conditiile. baie mare, utilata cu tot ce trebuie ( gel de dus, sampon, prosoape ), tv., centrala termica, situata de asa natura incat nu derenjezi pe nimeni.....

    Am spus aproape impecabila ca nu e situta ultracentral si daca avea un pat un pic mai mare, ma mutam acolo!!!!!!!!!

In concluzie, merita toti banii! si in plus, proprietarul, ,,membru al clubului de pe Nimfomane,, e un tip serios.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Am incercat sa ii scriu dar nu merge. Eu numai am mess. Il rog daca poate sa imi lase un mesaj la nr 0757369881 daca am putea discuta sau cand il pot contacta. O seara placuta

Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Am putea chema fete din capitala

 

locatia e perfecta pentru orice , eu am mai inchiriat garsoniera si pana sa ramana Amira , are tot ce-i trebuie pentru asa ceva , plus ca locatia e discreta loc de parcare ferit , nu se vede masina din strada , si ce-l mai important lucru nu ai treaba cu grija vecinilor .

Link spre comentariu

Buna ziua dragi futaciosi! Vin cu o completare a celorlalti membi care au probat sau vazut garsoniera ca este din toate punctele de vedere in regula. Scriu asta ca eu intotdeauna am optat pentru o locatie destul de confortabila,curata si frumoasa si eu as opta pt acea garsoniera. Va recomand cu incredere! :blushing2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...