Sari la conținut

ioana 0744121074 / 0748121740


Postări Recomandate

  • Oras:around
  • Oras:around

da , arata bine , sanatoasa, inalta , tunata , cu experienta , dar , cred ca trebuie sa te racordezi la lungimea ei de unda , pe mine nu m-a captat atunci cind am fost in vizita la colega ei , cu toate ca  acolo unde dau de 2 fete in aceeasi locatie  imi convine sa intru pe rind cu amindoua .

chiar ieri am incercat o noua tentativa dar nu am reusit sa ne potrivim la program.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

da , arata bine , sanatoasa, inalta , tunata , cu experienta , dar , cred ca trebuie sa te racordezi la lungimea ei de unda , pe mine nu m-a captat atunci cind am fost in vizita la colega ei , cu toate ca  acolo unde dau de 2 fete in aceeasi locatie  imi convine sa intru pe rind cu amindoua .

chiar ieri am incercat o noua tentativa dar nu am reusit sa ne potrivim la program.

te-a mascarit asta ca e bagaj versat cu experienta , te-a vazut gutzan batran, si-a batut joc de tine, hahahhah

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Fata asta era pe Stefan cel Mare. Zona si accentul de gitanca m-au facut sa mi-o refuz. Putin probabil sa mai fie activa, nu am mai vazut de foarte multa vreme anunturi cu pozele ei...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...