Jump to content

0784691818 incepatoare la tine

Recommended Posts

Acuma daca Claudia isi schimba telefonul, noi o pierdem pentru intotdeanua sau cel putin pana cand facem cercetari de detectivi printre 1000 de anunturi pe publi? Great... Te rog sa stai o zi doua cu gandul la alt ceva si apoi se reconsideri odata ce esti mai chill. Fa o pentru noi, nu pentru pisicuts!

Vorbesti singur. Si-a sters contul.

Merita vizitata pentru oralul deep

Corect ;)

• Like 1
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 7.5 (Dristor, garsoniera) Aspect: 9.5 (bruneta simpatica undeva la 1.70cm, ochi caprui, talie de viespe, sani medii superbi, fund de brazilianta, slim, abdomen plat) Oral: 9.5 (foar

RECENZIE: Locatie: 7.5 (Dristor, garsoniera) Aspect: 9.5 (bruneta simpatica undeva la 1.70cm, ochi caprui, talie de viespe, sani medii superbi, fund de brazilianta, slim, abdomen plat) Oral: 9.5 (foar

Am fost si eu aseara la ea, nu sangera, foarte zglobie, vesela, agitata chiar, mi.a placut, suge pula cu implicare maxima, la fel se si fute, e cu tine si traieste momentul. Ca note 8.5 pe linie, are

Posted Images

• 1 month later...

Acuma daca Claudia isi schimba telefonul, noi o pierdem pentru intotdeanua sau cel putin pana cand facem cercetari de detectivi printre 1000 de anunturi pe publi? Great... Te rog sa stai o zi doua cu gandul la alt ceva si apoi se reconsideri odata ce esti mai chill. Fa o pentru noi, nu pentru pisicuts!

🤦â€â™‚ï¸ pai ce să facă pentru noi ? 😬😳🤭 sa stea pe site ? 😳😬🥶 mergi până la ea și îți va face multe 🤷â€â™‚ï¸ðŸ™‹â€â™‚ï¸....
Claudia, incepatoare clar nu e. Am fost de cateva ori la ea in ultima perioada, am incercat de fiecare data sa stau o ora dar am putut doar o singura data si asta a fost fie din cauza mea fie din cauza ei. Am ales varianta de 30 de minute de cateva ori, locatia pe Coposu, aproape de Unirii totul ok. Baie in regula, geluri de dus, prosop mare si curat inmanat de ea. Primirea nu a fost tocmai wow, insa fata are bun simt si e foarte amabila. O insumare a intalnirilor, ar fi, oralul este bun si trebuie mentionat, isi da silinta si il face foarte bine, cu priviri, cu atentie la adiacente, adanc atat cat poate si face si finalizare orala. Sexul normal nu as putea spune ca e spectaculos, nu doreste sa stea deasupra, geme, te mangaie, accepta pozitii mai putina cea mentionata. 

Aspect: 8,5 

ON: 9 - 9,5

NP: 8,5

GFE: 7-8 

Igiena: 10

100 / 200 

• Like 1

Salutare confutaciosi!

Acesta este primul meu review pe acest forum, asa ca nu imi permit foarte multe figuri de stil

Am vizitat o pe aceasta domnisoara frumoasa in urma cu un an

intalnirea s-a stabilit in aceasi zi, cu cateva ore in urma.

Ajuns la fata locului, am fost intampinat cu zambetul pe buze de aceasta femeie gingasa dar imbietoare spre pacate...

O urmaream de cateva luni, iar asteptarile mele au fost depasite.

Dupa un scurt dialog am fugit sa ma reimprospetez pentru ce avea sa urmeze!

Iesit si ea de la dus, eu eram deja nerabdator sa imi implinesc dorintele, si nevoile cu aceasta stimabila domnisoara

Ajunsa in camera, inspecteaza rapid instrumentul de munca, si se apuca de treaba

Actiunea ia nastere prin niste sarutari dulci pe corp care ajung usor, usor spre penisul meu deja erect, tamplele imi bubuiau in aceste momente. Eram pregatit!

Primesc mai intai posteriorul ei perfect pentru putin framantat si incepe...

ON soft, ajutat putin care ma facea direct sa ma indragostesc de ea, apoi intr-o secunda mi-a disparut scula !!!

Nu stiam ce se intampla si unde am ajuns. deja nu eram sigur daca mai vreau sa mai incerc si altceva.

Dupa minute bune de placere m-am convins ca trebuie sa incerc si funduletul ala rotund

Inceput NP misionar pentru acomodare cu micul monstru si dupa ceva caldura emanata in camera am schimbat pozitia pentru un doggy cu o priveliste de vis!

Am pompat ceva pana cand am simtit o incomdare din partea ei, si am decis sa continui cu oral pentru ca era in ierarhia placerilor personale la un nivel superior.

Dupa minute bune de supt in care mi-a ascultat orice dorinta am finalizat CIM pana la ultima picatura, pentru care am primit un raspuns pozitiv din partea domnisoarei in legatura cu aroma copiilor mei nefecundati.

Imbracat salutat plecat.

Pe scurt: 

Locatie : 8.5 Toate nevoile sunt acoperita, nu este nici un lux.

Atitudine:9:   Foarte profi, nimic altceva

ON 10:  Cu de toate, nu a lipsit nimic.

NP   8:  Da contre, geme, se implica, nimic care sa imi trezeasca vreo emotie puternica.

GFE: futem platim nu luam acasa, chiar daca am vrea.

Multumesc de atentie, claudia te pup, abia astept sa iti umplu falcutele alea dragute<3.

Astept remarci din partea futacilor mai experimentati,

Seara buna!

• Minus 1
  • 4 weeks later...
Acum 1 minut, militaru86 a spus:

Asa am inteles de la ea cand am fost...ar fii pacat sa se retraga definitv mie unu mi a lasat o impresie buna ce i drep am fost doar o data 😂

Eu am fost Vineri la ea si nu a zis nimic de retras. Clar dispare de Craciun dar dupa parca zicea ca munceste in continuare. Sau poate ca o sa posteze ea pe forum, cine stie :)

Oricum in ultima vreme dai greu de ea. Cred ca a redus programarile.

am fost de mai multe ori la ea, in mai multe zone, mai multe locatii

o recomand ca si un raport bun calitate pret, arata ca in poze, fund proeminent, frumos, bine conturat, sani medii frumosi si tari

o recomand in special pentru oralul cu finalizare, unul dintre cele mai bune de pe piata

la normal nu accepta orice pozitie, si a si recunoscut ca prefera mai degraba oralul decat normalul, de asta am si fost de catvea ori pana acum in special pentru oral cu cim

Note:

Locatie/zona: 9 

Igiena/Curatenie locatie: 10

Dotare locatie: 10 (papuci dezinfectati, prosoape corecte, geluri de dus pe alese, tipa foarte curata, nu am simtit niciodata vreun miros sau ceva)

ON/CIM: 9,5 daca facea si COF era 10

NP: 7, refuza anumite pozitii si se vede ca nu il agreeaza

Forma fizica - conformitate cu pozele: 8,5 (scad putin pentru ca are o usoara problema cu dantura, in partea de jos are dintii usor neregulati)

Atitudine, comportament, seriozitate: 9 (vorbeste frumos, e prietenoasa, te serveste cu un suc/apa)

Halat: 100 fin, 200 ora

Daca o recomand: da, eu o vizitez la 3-4 luni atunci cand vreau sa merg la sigur pentru un ON cu CIM

Nota: Rareori mai amesteca programarile, dar foarte foarte rar

Acum 4 ore, razielduke a spus:

Eu am fost Vineri la ea si nu a zis nimic de retras. Clar dispare de Craciun dar dupa parca zicea ca munceste in continuare. Sau poate ca o sa posteze ea pe forum, cine stie :)

Sa dea Domnu sa fie cum spui tu desi cand am vrut sa mai merg la ea mi a spus doar oral daca vreau ca a avut niste probleme si nu a vrut normal zicea ceva de ovule parca oricum am stat ceva cu ea de vorba pentru ca luasem o ora si am mai stat cu ea de vorba putin timida zicea ca se rusineaza dar am reusit sa am o experienta de nota 10 ce i drept fara FK

Claudia te asptem pe forum in ciuda divergentelor cu Pisicuts

P.S Edi

Acum 20 ore, razielduke a spus:

Ai dreptate sunat azi vorbit cu ea si intradevar va face pauza de sarbatori a spus ca revine dupa anul nou nu mi a dat o data exacta in orice caz a spus ca va anunta si pe forum

Cred ca faci o confuzie. De ceva timp Claudia s-a "lepadat" de forum, nu cred ca va reaparea prin acest peisaj. Sau poate, cine stie....

E adevarat ca nici eu nu am mai trecut pe la ea de cateva luni.....dar nu stiu sa aiba intentia sa se retraga. Pauza cred ca iau majoritatea acum de sarbatori. 

• 4 weeks later...

Am mers acum la ea. Programare facuta pe whats'up. Initial i-am dat mesaj la ora 11 dar nu a raspuns. La ora 1 am incercat iar, a raspuns si am stabilit ora 8 (m-a rugat sa vin cu confirmare la ora 7). Ajung la Unirii si ma indrept spre locatie, pe corneliu coposu la nr 4. Apartamentul nu e wow. Ea ma astepta intr-un body negru si pe tocuri. Mi s-a sculat instant. M-am dus sa ma spal pe maini dar nici urma de prosop la baie, i-am cerut ulterior si mi-a dat unul curat. I-am dat 100 de lei dupa care ea s-a dus la baie sa se demacheze. Cand a venit am stat putin de vorba iar apoi  a trecut direct la treaba. Un oral neprotejat fantastic, deep si foarte umed. Nu ii este scarba sa o suga, pana nu o opresti tu ea isi face treaba. Dupa oral s-a pus capra si vreau sa zic ca are un cur bomba. Da contre, isi prinde picioarele de ale tale, geme exact cum trebuie, te mangaie la bijuterii, fata chiar isi da interesul. Singurul minus la ea este ca nu sta deasupra, mi-a explicat de ce nu o face si sunt perfect de acord cu ea. (probabil s-a mai discutat aici aspectul asta). Am pus-o si in alte pozitii iar la sfarsit iar capra. Este putin deranjata de faptul ca patul loveste in perete. 

Am finalizat oral, fata te suge cu totul, pana nu am terminat tot nu s-a dus la baie, ceea ce e un mare plus.

Notele:

Locatia: 7, patul scartaie

Ea: 9, tatele mici, cam marimea 2, curul mare si bombat

Igiena: 10

ON: 10
NP: 9 (era 10 daca nu avea problema cu statul desupra, dar cum am zis sunt de acord cu ce a zis)

CIM:10

O recomand! Voi mai trece pe la ea

Comportament: 10 (e foarte prietenoasa si vorbareata, te intreaba mereu ce sa faca)

• Like 4
  • Mersi 1
La 19.01.2021 la 13:22, razielduke a spus:

Voi cum dati de ea de obicei? Te telefon nu prea raspunde si numarul ei are probleme pe Whatapp, cel putin pe telefonul meu. Uneori dau de ea la telefon dar rar. O gasiti mai usor pe Whatapp?

Raspunde pe whatsapp, nu a fost nici o problema de comunicare, am fost la ea zilele trecute. Mi-a spus ca nu a lucrat pana nu stiu cand (nu am retinut), deci poate de aceea nu ti-a raspuns.

Acum 9 ore, velrox a spus:

Raspunde pe whatsapp, nu a fost nici o problema de comunicare, am fost la ea zilele trecute. Mi-a spus ca nu a lucrat pana nu stiu cand (nu am retinut), deci poate de aceea nu ti-a raspuns.

Problema era ca imi blocase din greseala numarul :).