Sari la conținut

Cristina 0747944559 Pentru prima data in vizita la Sibiu!!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Vad ca nu prea se înghesuie lumea cu recenzii pe la sibiu, dar eu am mai trecut o dată pe la Cristina înainte să paraseasca orasul. Nu stiu daca sa mai scriu inco o recenzie deoarece părerea mea este neschimbată si pot spune ca sunt bucuros că am intalnit-o pentru a doua oară. Notele ar fii la fel deaia nu are rost sa mai scriu inca o recenzie. Multumesc pentru clipele oferite! 😘

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Vad ca nu prea se înghesuie lumea cu recenzii pe la sibiu, dar eu am mai trecut o dată pe la Cristina înainte să paraseasca orasul. Nu stiu daca sa mai scriu inco o recenzie deoarece părerea mea este neschimbată si pot spune ca sunt bucuros că am intalnit-o pentru a doua oară. Notele ar fii la fel deaia nu are rost sa mai scriu inca o recenzie. Multumesc pentru clipele oferite!

hei pupici , dar sunt inca in oras .

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Nu vreau sa creada nimeni ca am ceva cu ea, pur si simplu cu mine nu a fost tocmai serioasa! Stiu ca toti colegii au doar cuvinte de lauda la adresa ei...si nu pot decat sa`i cred pe cuvant! Dar astazi am sunat`o si am intrebat`o daca este libera...mi`a confirmat ca pot veni in 10 min....ajung pe D-na Stanca si nu mai raspunde la telefon. E doar intamplarea mea, nu trag concluzii si nu judec. O zi frumoasa.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Nu vreau sa creada nimeni ca am ceva cu ea, pur si simplu cu mine nu a fost tocmai serioasa! Stiu ca toti colegii au doar cuvinte de lauda la adresa ei...si nu pot decat sa`i cred pe cuvant! Dar astazi am sunat`o si am intrebat`o daca este libera...mi`a confirmat ca pot veni in 10 min....ajung pe D-na Stanca si nu mai raspunde la telefon. E doar intamplarea mea, nu trag concluzii si nu judec. O zi frumoasa.

Nu stiu sa spun ce s-a intamplat , dar daca am gresit sau incurcat programarile imi cer mii de scuze , departe gandul sa fiu neserioasa si sa nu respect o programare ferma , am incercat cat se poate sa respect programarile si sa fiu cat se poate de onesta cu toti cei care imi trec pragul, poti te rog sa-mi spui ultimele cifre din nr de telefon sa pot macar sa-mi dau seama ce s-a intamplat?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
Vazand in recenzia lui sprinter, Sloppy Bj, am zis ca trebuie sa incerc si eu. Am facut programare prin PM la Cristina si am respectat-o astazi la ora 15. Primind ultimele detalii telefonic, la 15 am fost la ea. Cristina este o fata frumoasa, cu parul brunet, cu sani pufosi, numai buni de jucat cu ei, fund bombat. Dupa ce am facut cunostinta si 2-3 vorbe am facut dusul de rigoare, dupa mine, a intrat ea la dus, dupa care a inceput nebunia cu oralul acela "sloppy", bun, umed, adanc, mi-a placut la nebunie. Despre restul actiunii, pot doar spune ca la anal nu prea am reusit cum am vrut, stiind bine ca ei ii place analul, sper sa nu fie dezamagita din cauza asta. In rest, se misca bine. Am terminat cu un oral facut de ea. Per total, o experienta reusita, spun eu, mie mi-a placut de Cristina si m-a facut sa ma simt bine.

Cristina, cand va fi sa te intorci, avem de luat o revansa, eu cu analul si tu cu ce am povestit :rax2. \

Sa revii cat mai repede pe la noi.

Te pup :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Fiind ultima zi a Cristinei in Sibiu am zis sa trec pe la ea si sa mai schimb fata ca de ceva vreme merg tot la aceasi (nu dau nume ca se stie)

Sun fac programare pe loc si ajung la ea in 30 min, parea ok la voce dar cam sictirita a trebuit sa ma prind eu care e blocul in fine nu conteaza

GFE nu pot da nota fiindca a fost totul pe repede inainte, ma strecurat printre programari de acea era si la telefon sictirita oarecum

La fata arata cam de 35-40 ani, nu e pe gustul meu desi la corp ii dau nota 8, mi-a placut foarte mult ca are pielea catifelata

Asa si acum sa incepem cu ce stie mai bine sa faca

ON 9 foarte umed, chiar exagerat dar mi-a placut

NP 10++ stie multe poziti interesante, am incercat si anal dar nu imi place

pizdulicea e un pic mai larguta, dar mi-a placut ca am pompat puternic in ea

amenda 150 lei pentru un numar

 

per total a fost ok si sunt multumit ca am ajuns pe la ea

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Salutare tuturor,

Vin și eu cu o recenzie.

Am fost la Cristina sau mai bine zis a venit ea la mine la hotel. Am înțeles că nu agreează, de regulă acest mod  de întâlnire dar la solicitarea mea a fost de acord. Modul de contact inițial PM. Am stabilit condițiile cca. 3 ore în jurul orei 21, cu câteva zile înainte și contact telefonic în ziua întâlnirii.

A fost punctuală de fapt a ajuns puțin mai repede și m-a sunat să cobor să o preiau spunând că nu vrea să lase acte pe la recepție. M-am conformat am coborât și prima impresie OK.

Pentru că aveam suficient timp nu am început imediat acțiunea ci am socializat la o țigară și un suc.

Acțiunea a fost în sine remarcabilă și spectaculoasă exact cum mi-am dorit oral neprotejat inclusiv în 69 normal și anal protejat de excepție. Nu sunt fan anal dar este punctul ei forte, are un funduleț de excepție, iar modul cum se mișcă este demențial.

Între numere am beneficiat și de masaj bine executat.

Este experimentată și clar îi place să facă sex având intuiția să se adapteze necesităților partenerului.

Jurizarea este următoarea:

Aspect: 9, cu un corp superb;

ON: 9, o suge cu poftă, foarte umed cum s-a mai menționat;

NP: 10, mișcări superbe;

AP: 10+, este punctul ei forte, nu am mai avut parte de așa ceva;

Halatul pentru trei ore 1000 lei.

Dacă o să mai am ocazia clar doresc să o mai întâlnesc.

Este oarecum atipică se deplasează mult și după acțiuni intense cred că face pauză.

Te pup Cristina și sper să ne revedem.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Multumesc tuturor pentru vizite si ma bucur ca am intanlit din nou oameni frumosi, deschisi si cu mult bun simt , voi reveni cu mare drag in Sibiu ,in perioada imediat urmatoare , va pupacesc si va doresc numai bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Te rog sa mai revii in Sibiu, am incercat sa te sun si sa-ti trimit sms saptamana asta, dar fara nici un rezultat (probabil ai fost ocupata), inteleg asta. Dar frumos ar fi sa reusesti macar sa trimiti un reply.

Ar fi ideal sa poti sa ramai mai mult timp in Sibiu, sa aiba si cilentii noi sansa sa te viziteze. Suntem clienti de treaba :kiss2

Te pup dulce si te astept cat mai curand....

:bow2

Acum Sibiul e pustiu

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Te rog sa mai revii in Sibiu, am incercat sa te sun si sa-ti trimit sms saptamana asta, dar fara nici un rezultat (probabil ai fost ocupata), inteleg asta. Dar frumos ar fi sa reusesti macar sa trimiti un reply.

Ar fi ideal sa poti sa ramai mai mult timp in Sibiu, sa aiba si cilentii noi sansa sa te viziteze. Suntem clienti de treaba :kiss2

Te pup dulce si te astept cat mai curand....

:bow2

Acum Sibiul e pustiu

miercuri dupa-amiaza ajung din nou in Sibiu pentru 3 zile ...pupici.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Dragii mei asa cum am promis am revenit doar pentru 3 zile in frumosul oras Sibiu , revin cu mare placere aici pentru ca sunteti oameni de mare calitate si foarte civilizati drept urmare m-am intors foarte repede inapoi , asa ca va astept cu mare drag pe la mine ...pupici !

Link spre comentariu

Vizitator cristina730
Reputație: 0

este in semnatura ei...

daca este dupa telefon nu poate vedea semnatura decat daca intra in versiunea full , dar nu e problema ca il scriu aici din nou 0747944559

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...