Sari la conținut

Cristina 0747944559 Pentru prima data in vizita la Sibiu!!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Ce sa spun lasa-ma sa ajung sa ma cazez sa vad si eu cum este apartamentul si in prima zi voi fi disponibila doar pentru membrii de aici ,nu voi baga anunt si in alta parte , e bine asa?

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

da ala e, dar oricum dupa ce ma cazez si sunt pregatita , voi anunta din nou nr de contact ,servicii si tot ce trebuie va pupic dulce dragii mei si abia astept sa va simt inauntrul meu...hmmm

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor, pfoiii ce zi nasoala , sunt ajunsa dar am avut probleme cu ap rezervat  , in sensul ca nu era ok din multe puncte de vedere , pozele de pe net nu reflectau cu realitatea deloc, era foarte ascuns printre blocuri de nici nu mai stiam sa ies, daramite sa va explic voua sa veniti, in fine nu se putea sta acolo, dupa am mers la o terasa si am cautat din nou ceva si cum ma asteptam nu am gasit nimic sa fie adecvat si intr-un final am apelat din nou la acel apartament in care am mai fost, spre norocul meu ca mai aveam nr in memorie al proprietarului , deci ce sa spun un mare ghinion pe capul meu astazi dar vrand sa respect vizita si sa nu cad de neserioasa am facut in asa fel incat sa raman la Sibiu pentru cateva zile, asa ca cei ce ma cunosc deja stiu ce persoana sunt iar pentru cei ce nu ma cunosc pot citi multe despre mine si isi pot da seama cu usurinta ca sunt reala si ca tot ceea ce scriu sau ceea ce scrie este cat se poate de real.Dragii mei asa cum am promis pentru restul zileI voi fi disponibila doar pentru membrii de pe forum si va astept cu cateva programari si apoi continuam maine fara probleme, serviciile mele constau in oral p-n , normal p si anal p , se mai pot face si alte fantezii in limita bunului simt 69, fk,  ejacularea se poate face pe corp , sani,  iar cine are fantezia de a finaliza in gurita este extra si se plateste aparte 50 , iar pt o fianalizare combinata o-n-a pretul este de 150 , si ora este 250 la fel o-n-a , oralul se poate si neprotejat in functie de igiena si aici nu ma refer doar la spalat, normalul si analul DOAR PROTEJAT , nu stiu ce sa mai spun decat sa ne vedem cu bine si sa facem un sex de calitate , nr de contact 0754877349, sau chestii mai intime folositi pm-ul , pupici.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Gata pentru astazi dragilor sunt foarte obosita ma bag sa-mi incarc bateriile si va astept de maine cu programari, seara buna va doresc.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Nu pot ajunge acum in Alba dar pe viitor sigur voi ajunge, iar de stat nu raman pana marti imi pare rau poate cu alta ocazie ne sincronizam ... pupici , si apropo sunt disponibila pentru a prelua programari va astept cu drag. :hug1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...