Sari la conținut

Cristina 0747944559 Pentru prima data in vizita la Sibiu!!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , sunt in oras pentru cateva zile si va astept cu mare drag pe la mine sa ne dam frau liber imaginatiei , ador  sa fac sex si sa experimentez lucruri noi in domeniu asa ca imi doresc sa va indeplinesc si cele mai ascunse fantezii ...pupici .Serviciile si cadoul se vede in semnatura 0747944559

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Mai faci si gangbang ? Intreb pt un prieten.

Ca eu nu ma bag,doar ma stii,mie imi place doar in doi si tot nu imi ajunge timpul :)

Poate mai sunt altii interesati ;)

in anumite conditii da, gen sa fie seriozitate , igiena , si sa fie destul de sigura.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Gangbang, wow esti prima pe care o aud ca accepta ce pret?

Uite cum sta treaba cu GANGBANG , -numar minim de participanti 3

                                                           -numar maxim de participanti 5

                                                           -igiena ireprosabila , bun simt

                                                           -taxa participare 300 roni

                                                           -timp alocat distractiei 1 h

                                                           -servicii -oral tuturor participantilor chiar si 2 in gurita, normal proteja , anal protejat , dubla penetrare,      finalizari pe sani,corp, facial

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Sunt și eu interesat dacă este ceva concret. Sfatul meu este ca organizarea și detaliile sa fie discutate altundeva gen whatsapp.

Aici va fi destul de greu de realizat dar cine știe! ;-)

Cristina cum propui sa ne organizam?

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Daca chiar sunt doritori si chiar se strang 3-4 membri , putem fixa o zi si o ora unde  se pot face inscrieri , aici sau prin telefon sau chiar PM , daca e dorinta si seriozitate cred ca se poate realiza . Uite eu propun deschisa inscrierea pentru maine la ora 19.

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Mersi de info Cristina, deci vine 300 lei pe ora de persoana👠si minim 3 persoane, am un prieten care ma tot intreba dar mai trebuie sa gasesc unul, cu straini nu ma bag, scuze baieti

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Mersi de info Cristina, deci vine 300 lei pe ora de persoana si minim 3 persoane, am un prieten care ma tot intreba dar mai trebuie sa gasesc unul, cu straini nu ma bag, scuze baieti

k

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

Daca chiar sunt doritori si chiar se strang 3-4 membri , putem fixa o zi si o ora unde  se pot face inscrieri , aici sau prin telefon sau chiar PM , daca e dorinta si seriozitate cred ca se poate realiza . Uite eu propun deschisa inscrierea pentru maine la ora 19.

eu sunt interesat

Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Buna, am avut ocazia să mă întâlnesc cu Cristina. Ajuns la locația ei am fost placut surprins de domnișoară atât la prima vedere cat si de acțiunea propriu zisa. Dupa cateva minute de acomodare am trecut la treaba, Cristina se pricepe foarte bine la ce face asa ca a inceput cu un on bun, cu atentie la zonele adiacente, după ceva timp am trecut la np la care pot spune ca ma lăsat masca. Al doi-lea număr a inceput tot cu on de senzație, urmând să experimenteze si un ap la fel de bun precum celelalte servicii. Una peste alta pot sune ca sunt bucuros că am ales s-o vizitez.

Acum sa trecem si la note:

Apartament 9 ( usor de gasit, curat, locuri de parcare, deci ok din punctul meu de vedere.)

ON 9

NP 9

AP 9

Gfe 9

S-ar putea să fiu un pic subiectiv, asta pentru ca mi-a placut domnișoară.

De recomandat nu cred ca se mai lune problema, DA o recomand cu incredere

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...